Ravennina perla

Ravennina perla https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145328/bmid_ravennina-perla-TnI-145328.jpg 4 57 10

Temný anděl série

< 3. díl

Vojska proti čarodějnici z Mrtvého jezera byla shromážděna, ale kde je Aeriel? Co se s ní stalo? Podaří se rozluštit tajemství zbývající věštby včas, aby byla planeta zachráněna? Mezitím Aeriel zoufale bloudí podzemním labyrintem, bez jediné vzpomínky, ztracená a vyčerpaná. Jediným světlem v temnotách jí je bledá perla na hrudi. Dokáže najít pomoc dřív, než ji vyčmuchají čarodějnické lasičky? A jak se nakonec rozhodne Irrylath? Bude jeho srdce patřit Aeriel nebo ji zradí? Pronásledován nočními můrami od vodní víly se utápí v pochybách o vlastní statečnosti. Má Aerielin svět vůbec naději na přežití?... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , CooBoo

The Pearl of the Soul of the World , 1990

Brambora_Šeby
18.03.2024 4 z 5

V posledním díle se alespoň něco odehrálo, avšak konec pro mě byl trochu zklamáním.

Orange8knihomol
14.02.2018 5 z 5

Závěrečný díl také nezklamal. Moc povedená série! Celkově mi knihy přišly velmi napínavé a dobrodružné.

Romžiry
10.07.2017 2 z 5

Tak konec .......

kami16
11.06.2017 4 z 5

(SPOILER) V tomto díle mě zklamal konec. Celou sérii očekáváte, že hlavní hrdinové budou spolu a ono nic. Pro mě velké zklamání.....

Gyw
18.09.2016 5 z 5

Tak jsem se těšila na rozuzlení celého příběhu,že jsem knihu přečetla raz dva.Jak jinak než že se mě děj líbil,je to fakt takový oddychový pohádkovo-fantasy příběh.Ale ten konec! Přesně jak říká AriaLissa -moc otevřené jak k dalšímu pokračování.

AriaLissa
15.08.2016 3 z 5

Mě se kniha líbila, ale konec mi přišel moc otevřený. s velkým úsilím jsem dočetla do konce. nevíte, jestli bude i další díl?

Damonka18
20.04.2016 4 z 5

Poslední díl mě trošičku zklamal. Byl hrozně uspěchaný a konec byl úplně jiný než jsem čekala. Za ten konec odečítám jednu hvězdičku. A to jsem se na tuhle sérii tolik těšila.

*Pájuše*
07.09.2015 2 z 5

Ani první kniha mi nepřišla tak nudná jako tahle. Přišlo mi, že to autorka zbytečně natahuje. Květnatá/zdobná mluva je i zde - nečekaně! Slupnuté za jedno odpoledne, ale tak nějak vlažně, bez zájmu, s nehoráznou nudou jsem dočítala tuhle sérii.
Tenhle díl byl rozhodně nejslabší, ale kvůli konci dávám o jednu hvězdu víc, než by si ve skutečnosti zasloužila.

never-mind
12.05.2013

Takže v knihovně už to asi už mít budou, že? Ráda bych si ji přečetla, Temný anděl a Přes Moře písku se mi moc líbily, hlavně teda druhá jmenovaná. Přemýšlím o koupení :)

Danda224
24.04.2013 4 z 5

Je to závěrečný díl serie Temný anděl a trochu mě sklamal konec, ale jinak je to odpočinková knížka.

Meredith Ann Pierce
americká, 1958