Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Z knihy jsem byla absolutně nadšená. Takhle hodně dobrou fantasy jsem už dlouho nečetla. Autorka nám perfektně popíše svět a hlavní hrdinka je prostě perfektní. Kniha je plná tajemství a odhalení a to já prostě miluju.

25.12.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Knihu jsem poslouchala jako audioknihu a nemám jí absolutně co vytknout. Byla prostě dokonalá. A ten konec? Čekala jsem všechno ale tohle ne. Wow. Už delší dobu mě kniha takhle nechytla.

10.10.2022 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

4,5 tuto autorku miluju a tahle kniha je skvělá. Dokonalé prostředí, sympatické postavy, vtipné scény ....

24.07.2021 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Dokonalost, nemám co víc dodat. Já autorčiny knihy miluji a tahle je prostě boží. Měla jsem ji přečtenou téměř hned.

24.07.2021 5 z 5

Moc zajímavá kniha, která nám odhaluje Tomův život a spoustu momentů ze zákulisí HP. Kniha má na konci i moc důležitou pointu, která mě vážně mile překvapila.

01.01.2024 4 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Já vážně potřebuju víc, tahle série je perfektní. Už hodně dlouho jsem po dočtení druhého dílu nemusela hned do knihkupectví pro další díl. Knihu si rozhodně ještě přečtu. Miluju to.

25.12.2023 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

4,5 kniha je naprosto dokonalá, stará knihovna, viktoriánská Anglie, pomalá romantika... Kdyby neexistovali poslední dvě kapitoly, knize bych dala 5/5, bohužel tam ale byli a to naprosto nelogické a vůbec mi do příběhu neseděli.

03.01.2021 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

4,5 tahle autorka mě nikdy nezklame, její knihy jsou akční plné sarkastických rozhovorů a úžasných hlavních hrdinů. Dokonalos.

08.01.2022 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Má srdcovka, miluji. Nádherný příběh a skvělé postavy. Jamie a Claire jsou úžasní a nejde si je nezamilovat. Četla jsem už podruhé a pořád jsem byla stejně nadšená.

27.10.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Dokonalé. Povinnost každé knihomolky.

22.11.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Wow. Dokonalý romantický příběh. Přečteno za jedno dopoledne. Není to úplně klasický romantický příběh a to je dokonalé. Rozhodně doporučuji, autorka umí psát.

22.02.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Miluju styl jakým autorka píše. Také mi hodně vyhovuje hokejové a univerzitní prostředí spolu s romantikou a erotikou.

01.01.2024 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

4,5 autorka opět nezklamala, kniha byla čtivá a postavy skvělé.

24.12.2022 4 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Tahle autorka píše skvěle a hokejové prostředí mě nikdy neomrzí, k tomu LGBT téma a já byla nadšená.

10.10.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

3,5 tak tohle byl super thriller, absolutně jsem neodhadla, co se stane. I přesto jsem v něm našla části, které se mi hůře četly a nudily mě.

08.01.2022 3 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

4,5 tak tohle byla nádhera, žádné trapné klišé na konci. Šlo o příběh plný tajemství a navíc byli oba hrdinové v těžké životní situaci. Za mě super příběh.

08.01.2022 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Kniha je skvělá, jen by to chtělo, aby byla o kousek delší. Jinak ten začátek, to bylo dokonalé.

24.07.2021 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla. Miluji prostředí letectví. A také je to jedna z knih, u které jsem se po delší době zasmála. Všem můžu jedině doporučit.

14.04.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Stejně úžasné jako první díl. Miluji tyto dvě knihy.

13.04.2020 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Dokonalé, tohle byla jedna z nejlepších knížek, co jsem loni četla. Kniha byla plná tajemství, vše dávalo smysl a nebylo tam žádné trapné klišé, které je v každé knize tohoto žánru. Potřebuju víc takových knih. Určitě doporučuju.

08.01.2022 5 z 5