dagsvob dagsvob komentáře u knih

Ty Ty Caroline Kepnes

Mně se teda knížka líbila. Líbil se mi právě ten styl, ten pohled ze strany stalkera.

05.03.2018 5 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Dostala jsem se k ní až teď a jsem ráda, že jsem dosud neviděla film. O Šifře jsem samozřejmě hodně slyšela, tak jsem byla zvědavá, jestli je fakt tak dobrá - a je. Jen by mě zajímalo, co je skutečnost a co fikce.

05.06.2016 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tak teda mám to za sebou.....Kniha se nečetla špatně, ale zanechala ve mě nějaký tíživý pocit nebo co.
Pan Kopfrkingl na mě od samého začátku působil jako psychopat, už jen tím, jak mluvil se svou rodinou nebo o ní nebo o své práci. Navíc byl hravě zmanipulovatelný, takže podle mě nutně musel dopadnou tak, jak dopadl.

15.02.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Skvělá kniha, chytla mě hned od začátku.

18.03.2024 5 z 5

Tohle lidi hodně berou Tohle lidi hodně berou Pavel Tomeš

Super vtipné fejetony pana Tomeše. Jeho humor mám moc ráda. Četla jsem v nemocnici po operaci a to teda moc nedoporučuju.... Stehy dostaly smíchem zabrat

13.12.2022 5 z 5

Vánoce nebudou! Vánoce nebudou! John Grisham

Taková vánoční jednohubka.

10.12.2021 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Moc zajímavé čtení. Bavila mě ta propletenost osudů.

16.10.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Tahle se mně od Lapeny líbila nejmíň, postavy pořád dokola přemýšleli o tom samém: udělal to? - neudělal to? , mám mu věřit? - nemám mu věřit? Ty myšlenkové pochody se mockrát opakovaly a už mně lezly pěkně na nervy. Nicméně konec byl zajímavý...

05.08.2021 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Nejdřív jsem se nějak nemohla začíst, ale asi od půlky už jsem byla zvědavá, jak to dopadne. Nicméně kniha Není úniku se mi líbila víc...

30.04.2021 4 z 5

Simona Monyová - Život a smrt Simona Monyová - Život a smrt Richard Sacher

Čekala jsem něco víc. V první části mně přišel autor jako ufňukánek, kterému záleží víc na tom, aby nepřišel o přízeň SM, než aby se jí snažil pomoct i přes varovné signály. No a druhá část jsou úryvky z rozhovorů, recenzí a samotných knih.

28.03.2021 3 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Další autorka, která mě baví. Jsem zvědavá na Pustinu...

29.12.2020 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Tak v půlce jsem si řekla, že už vlastně není o čem psát, ale ono to bylo zajímavé až do konce.

05.12.2020 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Opět perfektní čtení.

20.05.2020 5 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Mé první setkání s panem Formánkem (když nepočítám film Úsměvy smutných mužů) a jsem nadšená. Určitě si přečtu i další jeho knihy.

03.03.2020 5 z 5

Skvělý román, jen ubírám jednu hvězdu za rozsáhlé popisy bojů, ty mě až tak nebavily.

25.01.2020 4 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Pomalejší rozjezd, ale pak jsem ji nemohla odložit.

25.02.2018 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Moc pěkné, taková typická česká detektivka. I když jsem uhodla dost brzy pachatele, stejně mě bavila až do konce.

22.10.2017 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Super, pobavila mě.

30.05.2017 5 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Skvělé..... svižné.....

03.05.2017 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Některé zdlouhavé pasáže by se daly vypustit, ale konec mě zaujal, musela jsem prostě pořád číst a číst.

30.03.2017 3 z 5