Daenerys Daenerys komentáře u knih

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Zvláštní počin, rozhodně se mi líbilo, jak je to napsané a celkově zpracované.

19.10.2020 4 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Celou dobu to byla taková průměrná oddechovka, ovšem za závěr musím přidat *navíc ;-)

19.10.2020 4 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Bylo to fajn, prostředí internátní školy mi přišlo atraktivní, stejně tak i přepisy výslechů na začátku kapitol a vůbec způsob vyprávění.

07.10.2020 4 z 5

Úspěšná smolařka ve velkoměstě Úspěšná smolařka ve velkoměstě Meg Cabot

Moc příjemná oddechovka... Nic překvapivého, ale je to milé a hezky se to čte.

27.09.2020 4 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Místy mi to přišlo natahované, ale fajn, dalo se, příjemná detektivka...

22.09.2020 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Podle mě vynikající! Napínavé od začátku do konce, napěchované, neotřelé a nakonec nečekané rozuzlení. Navíc ten koncept střídání er a ich formy vyprávění to dělá ještě šťavnatější, to se moc často nevidí, ale řekla bych, že to bude čtenářsky velmi vděčné.

11.09.2020 5 z 5

Zoufalé matky Zoufalé matky Maria Beaumont

Tak tady jsem dostala víc, než jsem čekala a kromě toho se to krásně čte. Velká spokojenost.

08.09.2020 5 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

To teda byla blbina, dočetla jsem nejspíš jen proto, že to je taková jednohubka. Ovšem už od začátku mě iritoval ten styl... Psáno pro tupouny, jinak dost těžko uvěřitelné. Od autorky jsem nic jiného nečetla (a po tomhle už ani nebudu), ale evidentně jí víc sedí jiný žánr, než hororové dobrodrůžo - soudě podle jediné pasáže, která působila celkem přirozeně a tedy popisu seznámení. No a závěr to úplně zabil, já měla obočí až na čele, jak jsem se divila, cože jsem si to přinesla z knihovny ze sekce: DOPORUČUJEME :-DD. Tohle fakt ne, už nikdy!

05.09.2020 1 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Vynikající detektivka z prostředí jihočeské vesničky - bravurně vystihnutá jak místní atmosféra, tak charaktery. Postav tak akorát a každá něčím zajímavá, podezřelých spousta... Čtivé a napínavé od začátku do konce. Pecka! Skoro bych řekla, že tahle je zatím autorčina nejpovedenější.

22.08.2020 5 z 5

Plantážníkova žena Plantážníkova žena Dinah Jefferies

Dalo se. Celkem předvídatelné mi to přišlo, ale příjemně se četlo...

18.08.2020 3 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Safra, to se dobře četlo!

09.08.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

No tvl... Tak tohle ne. Byla chuť na nějakou romanťárnu, ale tohle je fakt moc! Anotace vypadala slibně a začátek ještě šel... Ale pak se to velmi brzy zvrhne v růžovou přeslazenou cukrovou vatu a ta se táhne až do konce, abych to dotáhla nakonec taky, musela jsem dost přeskakovat a i tak mi bylo z těch jejich dialogů i myšlenkových pochodů nevolno.

19.07.2020 1 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Fajn oddechovka, místy slabší, ale celkově jsem se bavila.

13.06.2020 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Za mě takový lepší průměr... Původně jsem chtěla ocenit třemi *, ale poznámka autorky na závěr to ještě malinko pozvedla. Četlo se fajn, jen místy lehce naivní.

28.05.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak to byla síla! Ach jo... Ovšem čtenářsky skvostné!

22.05.2020 5 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Možná jsem tomu nevěnovala dostatek pozornosti, ale jako zas taková pecka mi to teda nepřišlo... Celkem milé, ale v podstatě o ničem.

18.05.2020 3 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Přečteno asi jen díky současné situaci a zavřeným knihovnám, zkrátka mi uvízla doma... A nevím, asi bych o nic nepřišla, ale úplná ztráta času to taky nebyla, místy celkem napínavé. Poměrně dost chyb v textu, zřejmě odfláklá korektura.

07.04.2020 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Ach jak já miluju knížky v Ich formě! To je pro mě téměř zárukou, že to bude bavit, že se ani nenaděju a jsem vcucnutá a že i popis každodenních banalit bude dobrodrůžo. Když se to teda umí... A tady se to sakra umí! Tohle byla úplně brilantní záležitost a před autorkou smekám, nevědět, koho čtu, vsadím gatě, že to napsal chlap, jak moc to bylo uvěřitelné a sugestivní. Labůžo :-)

31.03.2020 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Souhlas s předchozím komentářem: vynikající! Napínavé, místy až dech beroucí. Parádní téma a velmi zdařile zpracované.

27.03.2020 5 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Ale tak jooo, dalo se. Spíš to na mě působilo dojmem takového jednoduššího románku, koupě nelituji, ale znovu číst nebudu.

22.03.2020 3 z 5