coolpet.CP coolpet.CP komentáře u knih

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Knihu jsem si vybrala do Čtenářské výzvy a nic moc jsem od ni nečekala. Byla jsem mile překvapená.

27.05.2020 5 z 5

A na nebi čekají hvězdy A na nebi čekají hvězdy Lori Nelson Spielman

Zajímavá kniha. Moc příjemně se četla.

11.05.2020 5 z 5

Říkej mi lži Říkej mi lži Jennifer Crusie

Nic jsem si od knihy neslibovala a díky tomu mě i příjemně překvapila. Určitě si od autorky přečtu i další její knihy.

27.04.2020 4 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Ze začatku se mi kniha špatně četla a chtělo se mi ji odložit. Naštěstí jsem vydržela a druhá polovina knihy mě nutila číst pořád dál a dál. Konec byl nečekaný. Nakonec velmi zdařilá kniha, doporučuji.

19.03.2020 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Toto je jedna z knih díky které i po přečtení dlouze přemýšlím. Tentokrát přemýšlím o tom jak my se máme na tom světě dobře a při tom si pořád na něco stěžujeme. Lidé jako Lina, Jelena a další kteří museli zažít takové hrůzy a žít s tím dlouhá léta aniž by se měli komu svěřit. Ta představa mě děsí. Děkuji za tuto knihu, díky ní jsem se dozvěděla co jsem doteď nevěděla.

18.03.2020 5 z 5

Osudová Osudová Petra Lázničková

Zajímavý příběh z pohledu muže. Jako oddechovka to bylo fajn.

26.02.2020 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha mě pohltila a nepustila dokud jsem ji nedočetla.
Chvílemi mě už trochu štval Miles s tim že byl tak dlouho tajemný a nepřístupný,ale nakonec se vše vysvětlilo.

07.01.2020 5 z 5

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Moc mile napsaná kniha o životě Vojty a jeho rodiny.

03.01.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Kniha se dobře četla. Děj lehce plynul. Tiffy i Leon mi přišli sympatičtí a tak nějak už se od první chvíle dalo čekat co se asi stane. Moc se mi líbily vzkazy na lednici,držela jsem palce Holly,nesnášela jsem Martina a Justina.
Až si někdy budu chtít přečíst zase nejakou příjemnou oddechovku,určitě sáhnu do knihovny pro Spolubydlící.

13.12.2019 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Hodně silný příběh. Je děsivé že se eugemické procesy doopravdy děly a že mnoho žen díky tomu nikdy nemohlo mit děti. Je mi z toho hodně špatně a tato kniha ve mně zanechala velkou lítost. Zanechala ve mně ale i odvahu jakou měla Jane a dravost Ivy. Určitě si knihu minimalně ještě jednou přečtu.

08.11.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Již druhá kniha kterou jsem četla od této autorky. První byla Hlas kukačky a velmi mě zasáhla. Stejně tak mě zasáhla kniha Heřmánkové údolí. Nádnerný román o ženě která se dokázala poprat s osudem a i přez to přeze všechno dokázala říct kránou větu: "Vždycky jsem měla kolem sebe samý hodný lidi" .
Doporučuji a určitě jsem Heřmánkové údolí nečetla naposled.

05.10.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Zajimavý příběh který mě vtáhl do děje hned jak jsem přečetla prvních několik stránek a nepustil mě až do samého konce. Občas jsem se mezi postavami ztrácela,ale hned jsem zase našla nit. Vlastně to celé na sebe krásně navazovalo. Ráda ai od autorky přečtu další knihy.

23.07.2019 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Krásná kniha s poutavým příběhem.Četla jsem ji jedním dechem,místy se mi až zastavilo srdce.Určitě se ke knize nejednou vrátím,když budu chtít prožít život jedné úžasné mladé dámy která se i přez nepřízně osudu nikdy nevzdala.

03.01.2019 5 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Krásná kniha,jen Myshu obdivuju že ustála tolik zla a jede dál a to i přez to,jak říkala,že je to pořád nahoru a dolu ...

28.11.2018 5 z 5

Setkání na osmém nástupišti Setkání na osmém nástupišti Carole Matthews

Od začátku mě tahle kniha chytla a velmi rychle jsem se do ní začetla.Je jiná než ostatní co jsem od této spisovatelky četla.Když jsem četla poslední stránku,nemohla jsem uvěřit tomu že je poslední,chtěla jsem číst dál...Moc zajímavé čtení...

19.05.2016 5 z 5

Láska v oblacích Láska v oblacích Marisa Mackle

Občas trochu nudné , ale jinak příjemné čtení...

27.04.2016 3 z 5

Když se lásce lepí smůla na paty Když se lásce lepí smůla na paty Carole Matthews

Příjemné oddechové čtení...

21.04.2016 4 z 5

S tebou nebo bez tebe S tebou nebo bez tebe Carole Matthews

Moc pěkná knížka.Při čtení jsem si občas připadala jako bych v těch Himalájích byla s Lyssou.Ráda se k této knížce někdy vrátím a přečtu si ji znova.

12.04.2016 5 z 5

Já se z tebe zblázním Já se z tebe zblázním Carole Matthews

Na začátku knížky jsem se do čtení musela nutit,ale pak jsem se do ní tak začetla že jsem ji skoro nedala z ruky.Mně osobně se kniha líbila a ráda si od autorky přečtu další.

28.03.2016 4 z 5

Hra na třetího Hra na třetího Zuzana Francková

Po dlouhé době kniha kterou jsem přečetla jedním dechem.Při čtení jsem s Alicí prožívala vsechno dobré i zlé. Moc zajímavé čtení že života. Určitě jsem tuto knihu nečetla naposledy a nejednou se k ní v budoucnu ráda vrátím.

22.12.2015 5 z 5