S tebou nebo bez tebe

S tebou nebo bez tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42593/bmid_s-tebou-nebo-bez-tebe-WuG-42593.jpg 4 57 24

Lyssa Allenová pracuje v nakladatelství a už čtyři roky žije s přítelem Jakem. Mají hezký dům, pohodlný život a zdá se, že jim nic nechybí. Jenže Lyssa touží po dítěti, které ne a ne přijít. Dělá pro to všechno možné... Když jí Jake řekne, že jejich vztah nefunguje, netuší, že se zapletl s jinou ženou. Ani, když odejde z domova, Lyssa neztrácí naději. Doufá, že jejich vztah zlepší, že to je chvilková záležitost, že se Jake záhy vrátí domů a všechno bude jako dřív. Jenže Jake se nevrací… A tak se Lyssa rozhodne vyrazit do Nepálu, aby přišla na jiné myšlenky. Netuší, že tam na ni čeká ta pravá láska, která ji přiměje změnit od základu celý život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

With or Without You , 2008

marcela3655
20.09.2022 5 z 5

Mám ráda takové lehké čteni na relax...

yonda
28.12.2021 3 z 5

Nebylo to špatné, nebylo to skvělé. Pravděpodobně na tuto knihu brzy zapomenu. Jinak mi bylo docela líto Jakea i Pipa.

Mufka
10.01.2021 5 z 5

Autorčiny knihy mám ráda, proto jsem sáhla i po této. Začátek se mi trochu táhl, stále jsem čekala, kdy už se Lyssa vydá na své dobrodružství a tu část jsem si pak užila. Je to zase jiné prostředí, a to mě baví. Určitě si u toho člověk příjemně odpočine.

Taralcielle
28.08.2019 5 z 5

Kniha, která se moc pěkně čte. Hezký příběh, taková milá slaďárna, ale z trochu jiného prostředí - v Himalájích. Já jsem přečetla jedním dechem. Oddechovka.

JezinkaJ
25.04.2019 3 z 5

S tebou nebo bez tebe, hlavně ale se sebou. Aneb, nikdy neztrácejte víru v sebe sama a ani naději, že to bude zase lepší. Ono to totiž lepší bude, stačí jen usilovat a něco dělat.
Lehké ženské čtení a proč ne? Někdy si člověk potřebuje takový láskyplný příběh přečíst. Ne všem všechno dobře dopadne, někdo za své chyby zaplatí, takže nejde o úplně nudnou červenou knihovnu.
Knížka se lehce čte, příběh rovně odvíjí, zajímavé je, že ho současně vyprávějí oba, každý ze svého pohledu. Pokud si trochu potřebujete odpočinout od svých starostí, směle do čtení.

deedulka
04.06.2018 3 z 5

Taková pořádná slaďárna. :) Romantiky tam bylo habaděj, až to na mne občas bylo moc.

Misa.K1
18.05.2017 3 z 5

Jako oddechovka fajn. :) První část knížky se četla sama, kdo z nás si někdy neprožil zoufalství z rozchodu... Konec knížky nereálný, část o Himalájích by byla lepší, kdyby byla o tom, jak hrdinka 'znova našla sama sebe' vlastním přičiněním a bez toho, aby v tom hned byl nový chlap, ale to je jen můj názor. :)

_Michelle_
11.01.2017 4 z 5

Vzhledem k danému žánru je dle mého názoru kniha nadstandardně povedená. Pravděpodobně každý z nás se někdy s někým rozešel a následně trpce litoval, jelikož včas nedocenil kvality toho druhého, či byl někým bez bližšího vysvětlení vyškrtnut ze života, a proto je dobré si připomenout, že v tom člověk není sám. Knížka podrobně vykresluje všechny fáze života po rozchodu, a to včetně radikální změny přístupu k sobě samému i ostatním. Závěr je na můj vkus až moc přitažený za vlasy, ale jak již jsem psala, v rámci daného žánru to nelze mít autorce za zlé. Knihu zejména s ohledem na to, že je začátek roku, který bývá klasicky ve znamení změn a nových začátků, doporučuji.

en.bee
10.06.2016 5 z 5

Uzasna kniha, krasne se cetla.

coolpet.CP
12.04.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka.Při čtení jsem si občas připadala jako bych v těch Himalájích byla s Lyssou.Ráda se k této knížce někdy vrátím a přečtu si ji znova.

jluky
25.02.2016 3 z 5

U mńa je to hodnotenie tiež niekde medzi 3 a 4 hviezdičkami...Milá romantika s "hluchými" miestami /Jake pri partičke s kartami - napr./...Ale aj tak doporučujem...

DajaF
14.02.2016 3 z 5

3,5* Moc hezká odpočinková knížka. Moc doporučuju, autorku mám moc ráda.

helenkan
12.02.2016 4 z 5

Hned od začátku mě knížka bavila.Pěkná oddychová četba.

evelýny
16.11.2015 4 z 5

Hezky napsaný příběh s trošku pro mě nereálnou zápletkou a tudíž i koncem, ale budiž. Jak se říká: "Láska hory přenáší " - tak proč nevyrazit do Nepálu.

Šánka
22.08.2015 4 z 5

Milá a krásně optimistická kniha, která vám vykouzlí úsměv na tváři a určitě pobaví.
S vtipem napsaný příběh, kde hlavní hrdinka řeší partnerskou nevěru a rozchod útěkem od civilizace do Himalájí. Příjemné prázdninové čtení a pokud by někdo tímto způsobem chtěl řešit svoji partnerskou krizi, na naše možnosti bych zvolila třeba Jeseníky a tam se poohlédla po nějakém horalovi.

sabca
05.07.2015 5 z 5

Kniha mě bavila od začátku. Příjemná, nenáročná. Hlavní postava knihy je sympatická a zajímavým způsobem se vyrovnala s nevěrou svého přítele, který na ní sám doplatil. Doporučuji jako dovolenkovou četbu.

trdlo1
15.03.2015 5 z 5

Pěkná, milá, čtivá - prostě bezva oddechovka

Neri
06.05.2014 4 z 5

Jednoduché, nenáročné a pohodové čtení a pokud ke knize s tímto přistupujete, pravděpodobně splní vaše očekávání. Ničím nepřekvapí, ale dobře a rychle se čte, najdou se i vtipné momenty a bezkonkurenčně nejlepší je část, která se odehrává v Himalájích. I proto místo zamýšlených 3* přidávám o jednu navíc.

dubakm
22.03.2014 4 z 5

Pěkná knížka na víkendové lenošení. Četla se lehce, děj byl síce předvídatelný, ale opisování krás Himalájí jsem si plně užívala. A happyend na závěr nesměl chybět. Doufám, že nezadané a frustrované dívky nebudou pořádat hromadné dovolené v Himalájích ve snaze nalézt volného a přítulného průvodce :-))

vladkaa

2012  67%Já se z tebe zblázním
2010  76%S tebou nebo bez tebe
2022  75%Slunečné dny a mořský vánek
2013  63%Letní snění

Kniha S tebou nebo bez tebe je v