Cometka Cometka komentáře u knih

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Třetí díl také nezklamal. Na tomto druhu knih se mi hodně libí, když je přidán vtip a sarkasmus, tak nějak to ty postavy polidšťuje. Doporučuji!

20.07.2019 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Druhý díl je stejně dobrý, jako první. Jednoduchá odpočinková knížka.

19.07.2019 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Tak tohle byla nádhera! Knížky jsem se hodně bála, protože od autorky jsem četla Bez srdce a nějak mě děj vůbec nevtáhl. Ale Renegáti je obrat o 180 stupňů - jsou Skvělí, čtiví, plní humoru (aspoň já se docela nasmála) i vážných věcí k přemýšlení. Líbí se mi růst Novo i Adriana a je tam spousta vedlejších postav, což mám ráda, když se děj netočí jen kolem hlavních hrdinů. Hned jdu na druhý díl, protože se nemůžu dočkat pokračování, jak jinak :-) Doporučuji!

16.07.2019 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Tak nevím, stokrát použitý příběh, kterak chudá holka ke štěstí přišla, by mi ani tak nevadil, kdyby v knížce nebyly dialogy jak z mateřské školky. Větu "Nezasloužím si Tě, Jaci." jsem v knize četla tolikrát, že bych tak od půlky mohla tipovat, kdy se zase objeví. Místo, aby dělala něco proto, aby si ho zasloužila a tím něčím nemyslím sex, kterého je tam opravdu vrchovatě, ale třeba hledání si zaměstnání... achjo. Díl mě zklamal, ani ne tak nápadem, jako provedením.

12.07.2019 2 z 5

Pád Pád Maya Banks

Taková milá jednohubka, není nutné nad dějem moc přemýšlet a dá se přelousknout za jedno odpoledne.

11.07.2019 4 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

Právě jsem dočetla a došly mi slova. Knížka je nádherná, rozhodně stojí za přečtení a stojí za to ji mít v knihovně. Člověk má po dočtení pocit, že by měl o spoustě věcí přemýšlet a tak to má být. Doporučuji!

10.07.2019 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Nádherná! Nemám slov. Nepřijde mi, že by to byl stokrát omletý příběh a konkurovat knize Hvězdy nám nepřály rozhodně může. Krásný příběh, úžasné hlavní i vedlejší postavy a zase něco nového na přemýšlení. Rozhodně stojí za přečtení!

10.07.2019 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

To je tak krásná kniha! Vůbec jsem to nečekala a musím říct, že toho ve mně spoustu zanechala k přemýšlení. Rozhodně doporučuji!

09.07.2019 5 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Lepší než první díl série, ale horší než druhý díl. Chvílemi jsem měla pocit, že by oba hlavní hrdinové potřebovali proplesknout, ale zabrala mi jen jeden den, takže nakonec ubírám jen jednu hvězdu.

08.07.2019 4 z 5

Šance na lásku Šance na lásku M. J. Summers (p)

Oproti prvnímu dílu velký obrat! Asi i proto, že jsem nečekala nic světoborného, tak tato knížka má docela pěkný příběh i vtipné pasáže. Za mě super, pěkná oddychovka na jedno odpoledne.

06.07.2019 5 z 5

Láska v prachu hvězd Láska v prachu hvězd Krystal Sutherland

Knížka se zdála mimo můj věkový limit, běžně nečtu knížky o sedmnáctileté mládeži a dle anotace a obalu jsem očekávala "lásku v prachu hvězd", ale... překvapení v podobě vtipné, čtivé a rozhodně přemýšlivé knížce jsem nečekala. Stojí za to, stojí za přečtení, stojí za přemýšlení a i když mi Grace lezla občas svou "depresí" na nervy, říkám si, že na to vlastně má právo po tom, čím vším si prošla. Krásná knížka!

06.07.2019 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Úžasná knížka! Krásná obálka, krásný a čtivý příběh, spousta různých dějů, které ve výsledku mají hodně společného. Těším se na další díl!!

05.07.2019 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Nemám slov. To, co začalo docela slibně se proměnilo ve spoustu sprostých slov a sex. Příběh nereálný, hlavní hrdinové mají myšlení náctiletých a pořád si něco "domýšlejí", než by spolu normálně komunikovali. Vůbec nechápu překlad "cucal jí ucho", nedá se napsat okusoval nebo něco vkusnějšího? Z toho slova, které je mimochodem popsané skoro v každé sexuální scéně, se mi tak v půlce knihy začal zvedat žaludek. Další knihy autorky radši ne :-)

03.07.2019 1 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Krásná kniha na jedno odpoledne. Trochu zdlouhavý příběh, ale na atraktivitě to neubralo. Konec byl takový přeslazený, ale dalo se to vydržet.

30.06.2019 5 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Skvělý příběh, romantická linka, lehce krimi a vtip. Tak to má být, příjemná oddychovka. Doporučuji!

28.06.2019 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Liviin příběh mě bavil o něco víc než příběh její sestry. Těším se na další díl a tento rozhodně doporučuji.

27.06.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Pecka! Poslední dobou jsem snad lepší krimi ještě nečetla. Propracované postavy a docela překvapivé zvraty a ten konec... Super a rozhodně doporučuju!

26.06.2019 5 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Skvělá oddechovka plná vtipu a emocí. Četla se sama.

25.06.2019 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Super! Nezklamala a už se těším na další díl!

23.06.2019 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Na úvod musím říct, že tady platí "Nesuď knihu podle obalu". Obal hrůza, knížka fantastická. Příběh pěkně plyne a je v něm vše, co má být. Za mě super překvapení, doporučuji.

18.06.2019 5 z 5