clarkens clarkens komentáře u knih

Pouto Pouto Anna Todd

(SPOILER) Asi jsem mela větší očekávání, ale toto bylo opět to samé do kola, přibyli sice další příběhy vedlejších postav, ale jinak je to pořád o dohadování mezi těma dvěma. Čekala jsem také, že ten konec bude propracovanejsi- vždyť na závěr všichni čekají! Nenapadlo by me ze bude zpracovan co stránka to dva roky poté... je sice fajn vědět, jak to celé dopadlo s pohledem o 10 let později, ale alespoň část do svatby mohla být rozepsana... filmy v tomto případě asi lepší...

07.11.2021 3 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Za mě bohužel ne, téma mě vůbec nechytlo, příběh mě nebavil a do scén pod vodou jsem se nedokázala vůbec vžít. Těším se na další pokračování Thea, ale toto za mě ztráta času..

27.09.2021 2 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Než se člověk prokouše první polovinou knihy, která je téměř o ničem a na každé stránce je několikrát zmíněno ono grilování, tak je to poněkud zdlouhavé. Závěr ale už obsahuje podstatně víc informací, a tak jako oddychovka si myslím, že dobrý.

01.08.2021 2 z 5

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Po přeštení komentářu zde na portále se mi do knihy moc nechtělo, něměla jsem tedy žádná velká očekávání a knížka mě velmi překvapila! Začátek je opravdu trochu zdlouhavý, ale téma, zpracování a vývoj postav určitě stojí za přečtení. Jestli bude nějaké pokračování, tak do toho určitě půjdu!

20.10.2020 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Je pravda, že od předchozích dílů se tato kniha lišila, ale i tak za mě skvělé čtení s poměrně aktuální tematikou. Těším se na další díl, poslední stránka mě nalákala a jsem ráda, že další díl vychází už tento týden!

05.10.2020 4 z 5

Dost dobrá matka Dost dobrá matka Bev Thomas

Pro mě to bylo trápení, nedokázala jsem se pořádně začíst, přišlo mi to spíše jako soubor různých zápisů z psychiatrických sezení... dějová linka se ztrátou syna se sice prolínala, ale pomalu, naopak konec byl velmi rychlý. Za mě tedy bohužel ne.

29.09.2020 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Do děje jsem se příliš nevcítila a knížku jsem přečetla jako abych jí teda dočetla. To propojení dějů a postav bylo zajímavé a konec překvapivý.

03.09.2020 3 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Knížka mě vtáhla do děje už od samého začátku, tematika holocaustu a nevěstince není příliš častá a tak to bylo zase něco nového, nový úhel pohledu. Konec byl trochu otevřenější, ale v tomto případě mi to ani nevadilo. Hlavní hrdinka je "svá" a možná nesedne každému - ale právě proto se jí podařilo dojít až tak daleko. Za mě velmi čtivé a určitě bych doporučila.

20.07.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Jako prvotina si myslím, že dobrý, asi díky reklamě jsem čekala malinko víc napětí, které se nekonalo. Ale oddychovka dobrý! Zajímavé téma i postavy a jejich život. Další knížku od této nové autorky určitě vyzkouším!

01.07.2020 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Kniha je velmi čtivá, styl psaní se mi líbí a i když některé pasáže jsou opravdu nevěrohodné, musím říct, že jsem ráda za přečtení, odhaluje zase trochu jinou část Osvětimi

15.06.2020 4 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Je to taková knižní jednohubka, zvládla jsem ji na jeden zátah během pár hodin. Myslím, že by si knížka zasloužila trochu větší rozvinutí, absolutně chybí část, kde se vysvětlí propojení jednotlivých postav - což je škoda. Jednotlivé příběhy jsou zajímavé a rozhodně by mi nevadilo, kdyby byly více rozvinuté.

15.06.2020 2 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Bohužel mě kniha neoslovila, povídky mě nijak nezaujali

27.05.2020 1 z 5

Dětská hra Dětská hra Clare Boyd

Za mě neokoukané téma, styl psaní mi vyhovoval a vtáhl do děje. Za mě super čtení!

27.02.2023 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Fajn oddechovka, styl psaní je velmi čtivý

13.09.2022 4 z 5

Doktor z Varšavy Doktor z Varšavy Elisabeth Gifford

Styl psaní mi vůbec nevyhovoval, příběh mě nechytil a tak tato knížka zůstala rozectena poměrně dlouho...

10.09.2022 2 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Za mě skvělá oddychovka!

19.08.2022 4 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Zajímavé, jiné, ale možná jsem dle recenzí čekala něco víc. Za přečtení ale rozhodně stojí!

27.05.2022 3 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Za mě zatím ze série nejslabší, bylo to na mě příliš přewisthledownované. Možná tím, že jsem se seriálu věděla, kdo za tím stojí. Postavy ale super a těším se na další díl!

23.03.2022 3 z 5

Hotel Adlon Hotel Adlon Rodica Doehnert

Velmi zajímavé čtení, bavil mě vývoj osob a prolnutí rodinných generací. Skvělé popsané historické milníky

23.01.2022 4 z 5

Dívka v zeleném svetru Dívka v zeleném svetru Daniel Paisner

Já jsem se začetla až v polovině a možná bych ani nedočetla, kdybych nebyla na dovolené. Často se opakují informace, vyprávění mě neupoutalo.
Co se týče příběhu, ten je samozřejmě zajímavý.

07.12.2021 3 z 5