Clairka Clairka komentáře u knih

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Mě se líbila i nelíbila. V půlce jsem jí chtěla odložit a vzdát to, protože mi tam aspousta věcí přišla až moc zbytečná a nevim... Ale četla jsem Muž jménem Ove tak jsem si řekla, že to přece musím dočíst až do konce... Konec byl krásný a zároveň i smutný. Jsem ráda, že jsem knížku nakonec dočetla, ale nemyslim si že to bude jedna z knížek, ke které bych se ještě někdy chtěla vracet

29.08.2015 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Doporučuji. Děti si z ní vezmou své a dospělí také. Užasný, milý příběh... Auggie je velký bojovník. :-)

17.04.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Na Hvězdy nám nepřály to nemá :))) Ale - John Green se čte prostě sám. Miluju jeho záhadné příběhy :)

09.01.2015 4 z 5

Grandhotel Grandhotel Jaroslav Rudiš

Mě se to líbilo :) Nevím jestli to bylo tím, že jsem z Liberce nebo že to prostě bylo skvělý :)))

09.11.2014 5 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Nezaujala mě :(

03.11.2014 2 z 5

Je super vědět konečně co s ní bylo poté ...... ale jinak...nic moc... no nic moc to ani nejde říct její život je jedno velké šílenství, ale na mě kniha někdy až moc zbytečně ukecaná ..:) Každopádně smekám nad tím, jak teď skvěle vypadá i po tolika letech fetování :)

13.06.2014

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Jako kniha.... no četla jsem jí dlouho takže asi nic moc.... :D Reklama, že jen pro silné povahy je čistě z marketingového hlediska, nebo jsem já až moc velký sadista, protože mi to tak hrozné nepřišlo :) Jo a nesnáším otevřené konce.... takže pro mě celkem zklamání :)

12.04.2014 2 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Kniha mě dohnala k slzám... opravdu nádherný příběh, dojme i pobaví...Pro pejskaře nejlepší knížka na světě :)))

25.01.2014 5 z 5

Horalka Horalka Alberto Moravia (p)

silné dílo...ač jsem se někdy musela přemáhat ke čtení, tak nelituji toho že jsem jí přečetla :)

13.01.2014 5 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Je skvela :)

14.11.2013

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Skvěla skvělá kniha! Nenechává vás usnout, pořád musíte číst dál a dál :-) A ten konec... to rozuzlení !! Skvělá doporučuji

30.10.2013 5 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Byla to moje první kniha od Čapka a asi nebýt maturitní četby tak bych asi od Čapka ani nic nečetla...což by ovšem byla chyba :) Nerada čtu divadelní hry, ale hra Matka se četla jedním dechem... fakt super

15.08.2013 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Četlo se to hezky, ale asi nepotřebuji číst další díly

08.02.2024 3 z 5

Violka: Román o hledání domova Violka: Román o hledání domova Mirka Skočílková

Krásný příběh, který se moc hezky čte.

28.09.2023 5 z 5

Dítě z Osvětimi Dítě z Osvětimi Lily Graham

Strhujici příběh, knihu jsem nedokazala odložit a četla ji jedním dechem.

04.03.2023 4 z 5

Noc zázraků Noc zázraků Elizabeth Berg

Milá, krásná kniha s velmi krasným pohledem na svět. Zanechala ve mě zvlaštní pocity

13.11.2022 5 z 5

Duha mého života Duha mého života Simona Dočkalová

Knihu jsem měla dost často chuť odložit a nedocist... Neznám příběh z doby, kdy Peťko ještě žil a sdílel svůj život na sociálních sítích, takže jsem byla odkázána jen na vyprávění z knihy. Nedávala jsem moc Símču. Přišla mi v první půlce strašně sobecká, ubrečena ...což i ona sama pak v knize přiznává... Nic to ale nemění na tom, že příběh je to velice silný, nikdo si tohle nedokáže ani představit jak strašně náročné to muselo pro všechny být ...Knihu jsem nakonec dočetla, pobrecela si a lecos si z ní také odnesla.

13.03.2021 4 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Tak jo. Tohle budu rozdychavat ještě dlouho. Je skoro jedna hodina v noci. Knihu jsem přečetla během dvou dnů. Nešlo se od ní odpoutat. Chvilkama mi přišla až příliš drsná a měla jsem chuť ji odložit... Opravdu silný příběh.

16.04.2020 5 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Zvládla jsem asi 60 stránek. Dal jsem se už nedonutila... Bohužel

25.03.2020 1 z 5

Terapie láskou Terapie láskou Matthew Quick

Za bestseller bych to neoznačila...každopádně dočteno

29.03.2017 2 z 5