CiaKawlone CiaKawlone komentáře u knih

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha prvních pár stran nesla poměrně nudný začátek děje. Krásně vykreslila školu a okolí. Příběh nebyl špatný. Dobrý nápad. Trochu mi vadila vybraná jména a er forma. Vadilo mi, že polovina knihy byla hrozně zamotaná a nic moc nedávalo smysl. Konec na oplátku dost šokující. Obálka knihy velmi pěkná. Nic méně jsem zvědavá na další díl.

08.02.2021 4 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Tehle díl mě z první půlky moc nebavil a trochu zarmoutil. Nakonec se z toho vyvinulo něco, co předchystává.

15.11.2020 4 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

I tento díl byl plný zvratů. Pořád mě to bavilo. Trochu mi vadilo, že ti skoti říkali jaj a mluvili jako sousedi z vesnice. Ale jinak naprosto super.

15.11.2020 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

6. Díl byl skvělý tak jako předešlý díl. Spoustu věcí jsem od posledního čtení už zapomněla a na konci přišel ne moc příjemný zvrat, který mě sebral stejně jako před tím. Na začátku byl děj dost umírněný, ale potom to nabralo do obrátek.

06.11.2020 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

To zas byla jízda. Všichno plné nečekaných zvratů. Hlavně obava o budoucnost a neštěstí ze ztraceného domova doslova kape z celé knihy. Děj byl hodně dynamický. Četlo se to rychle a v podstatě samo. Puberťácké výlevy nechyběli, tak jako milostné eskapády. Rozhodně se máme na co těšit ještě.

26.10.2020 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Nezbývá mi než říct moje oblíbené ,,Hustý". Další pokračování nezklamalo. Děj je komplikovaný, pomalu se rozmotává a zase zamotává. Pokaždé když to čtu si všimnu nových detailů a to to dělá ještě neuvěřitelnější. Prostě výborný.

24.10.2020 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Takhle puberťácká série nabírá na obrátkách. Rozhodně je potřeba ur
znat, že se přiostřuje a už to není jen ta nevinná zábava.

20.10.2020 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Nezklamalo mě to ani po x čtení. Chápu, že pro každého to není, ale tady se příběh krásně začíná vyostřovat. Ukazují se pravé osobnosti lidí, které jsme doteď považovali za úplně jiné. Samozřejmě pořád v puberťáckém podání.

15.10.2020 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Pro mě je to prostě jedna z nejlepších sérií, která je vyloženě puberťácká. Je tak i napsaná a já z toho i po 4. jdu znovu do kolen. Narozdíl od ostatní literatury s touto tématikou přichází na světlo nám všem lidem přímo i na hodinách biologie. Internátní škola je krásně popsaná a postavy jakoby vypadly z jakékoliv střední. Tohle dává dohromady komplikovaný příběh, kde si sakra musíte dávat pozor na maličkosti, aby vám to celé došlo. Za mě pořád super.

15.10.2020 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Třetí díl byl skvělý jako předešlé díly, ba dokonce možná i lepší. Posledních 100 stran mi několikrát vehnalo slzy do očí a rozhodně to nedopadlo podle mého očekávání.
Celá tato série je výborně napsaná. Postavy i prostředí skvěle popsané. Takové lehce stravitelné fantasy na deštivé dny, co rozhodně stojí přidat na seznam četby, pokud tento druh literatury vyhledáváte.
Takový spoiler, co si nemohu odpustit, uprostřed knihy si uvědomíte, že opravdu nevíte koho si vybere i když si myslíte, že to víte celou dobu.

10.10.2020 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

2. Díl mě strhnul stejně jako první a konec knihy je stejně napínavý jako ten předešlý. Děj je pořád energický a vše do sebe krásně zapadá.
Konečně jsme se dozvěděli něco o Shayovi a celkově je nám prostředí teď trochu jasnější. Hned se jdu vrhnout na 3. díl.

04.10.2020 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Kniha mě zaujala od prvních písmen. Ocenila jsem hlavně to, že tam nebyl zbytečně dlouhý úvod a člověk chápal věci za pochodu. Děj a akce byly výborně popsané, tak jako postavy. Závoveň člověk chápal napjatou situaci mezi postavami. Zkrátka to bylo výborné. Doporučuju.

25.09.2020 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlé díly. I když touto knihou mě víc provádělo uvědomění si, jak moc jsou oba psychicky narušení a zároveň si na sebe pěstují závislost tím, že uzavírají jeden druhého do sebe. Těším se na poslední díl.

14.09.2020 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Třetí díl se mi líbil možná trochu méně než předešlý. Kdyby to šlo dala bych 4,5 *. Problém byl v tom, že jsem to tak nehltala jako předešlý díl. Bylo to milé a příjemné, ale něco tomu chybělo.

19.08.2020 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Jsem prostě nadšená. Bylo to víc zajímavé než první díl, z kterého jsem taky byla vedle. Nechyběla pořádná zápletka a hodně jsem se vcítila do Evy. Do posledních stran mi to moc nedávalo smysl, ale rozhodně to doporučuju dočíst.

07.08.2020 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Tato literatura je prostě dovolenkové čtení. Rozhodně mě to nezklamalo. Po komentářích typu "je to podobné 50 odstínům" nebo "je tam příliš sexu" jsem se docela bála. Jenže tato literatura je založená na sexu a popis mi přišel dobrý, stejně tak jako příběh. Hlavní postavy jsou zakomplexované a v tom je rozdíl mezi 50 odstíny a touto sérií. Sama jsem zvědavá, co bude dál.

05.08.2020 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Kniha pro mě nebyla zklamáním. Příběh a prostředí je prostě krásné. Romantika jak má být.

04.08.2020 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlý. A ten konec byl prostě hustej. Opět mám trošku problém s er-formou. Ale příběh prostě super.

25.07.2020 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tuto knihu jsem si přečtla proto, abych se poté mohla podívat na film. Vtáhla mě hned do děje a musím uznat, že je to rozhodně jiné než ostatní fantasy, co jsem četla. Příběh je velmi milý a rozvinutý, ale někdy jsem se sama cítila zmateně jako hlavní hrdinka. Hvězdu jsem strhla za er-formu, která mi prostě nikdy nebyla blízká. Naopak mě drží od těch nejlepších požitků z knihy.

21.07.2020 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Nejspíš tak 4,5 *, kdyby to šlo. Knížka se ubírala pořád různými směry a byla plná zvratů, které jsem skutečně netušila. Konec mi však přišel velmi unáhlený. Na druhou stranu jsme trochu zase poznali poměry v rodině a trochu víc krále Clarksona. Bavila mě jako ostatní díly Selekce.

17.07.2020 5 z 5