CiaKawlone CiaKawlone komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tahle série, pořád neztrácí své kouzlo ani 3. dílem. Je to stále dynamické. Líbí se mi propojení postav od kterých by jste to nečekali. Nechybí sarkasmus. Prostě všechno, co od knih tohoto typu očekáváte, to má.

10.05.2020 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tahle série mě úplně pohltila. Možná prot, že jsem sama na vysoké a nebo je to tím, že autorka má skvělej smysl pro humor. Určitě se hned zítra pustím do dalšího dílu.

07.05.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Bylo to velmi čtivé a nedalo se odtrhnout. Čte se to lehce i když může být zřejmé jak to dopadne. Super!

05.05.2020 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Knihu jsem přečetla za 1 den a byla to 1. kniha od této autorky. Styl psaní mě moc nenadchl. Er forma není nic pro mě. Připadala jsem si jako kdybych četla něčí deník a ten pohled mě jaksi ochuzoval o všechny detaily. Popis erotické scény v er formě. No. Nic moc. Jinak moc hezky popsané prostřední i postavy vylíčeny vcelku hezky. Bohužel chyběl detailní vizuální popis postav. Příběh taky promakaný, ale dalo by se to zkrátit tak o 100 stran.

02.05.2020 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Měla jsem problém se začíst a trvalo mi docela dlouho, než jsem to přelouskala. Rozhodně zůstanu věrná spíše sériím božský a wild season.

01.05.2020 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Právě jsem knížku zavřela, takže tohle píšu ještě s emocemi, které ve mě kniha vyvolala.
Děj byl pro autorky typický. Prostě neurazí. Mě prostě nesedělo to, že to bylo z hudební scény, o které nic nevím. Začátek mi přišel trochu divný a fakt prvních 50 stran byla spíš nuda. Neseděl mi ani život hlavní hrdinky, protože ve svém věku už by snad mohla platit nájem sama bez strýčků a mele se tu teorie, že nejmladší jsou prostě rozmazlení. Jinak strýčci super a Calvin taky super. Na knihách autorek bylo a je fajn, že v té ich formě nikdy nepopisují vypravěče a je tak snadnější se za něj dosadit. Dávám tak málo, protože kniha posledních 100 stran měla hodně společné z jednou z knih bastarda (omluvte mě, ale je to už déle co jsem to četla, takže si nevzpomenu na díl) Nejsem zklamaná, ale ani příliš nadšená a autorka má rozhodně lepší knihy.

24.02.2020 4 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Tehle díl jsem přečetla za jeden den, protože se mi tahle série i tehle díl prostě dobře četl. Narozdíl od předchozích dílů nechápu, proč autorka přeskakovala z jeho do její perspektivy a obráceně. Chvilkama to očividně mátlo i toho, kdo to překládal. Bylo by lepší kdyby to bylo jen z jeho nebo z jejího pohledu. Každopádně mi půlku knihy Meredith nepřirostla k srdci. Oblíbila jsem si jí až když odjela do D'Lysal. I tak se mi kniha vcelku líbila, protože autorka píše podle mého gusta.

08.02.2020 4 z 5

Princezna Princezna Nichole Chase

Tahle kniha byla trošku jiný než 1. díl. Líbí se mi autorky důvtip a humor. Je to zkrátka můj šálek odpočinové kávy. Četlo se mi to samo. Pokud se vám líbil 1. díl, tak 2. zaručeně nezklame. ✌????

05.02.2020 5 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Za mě, tahle kniha se mi opravdu líbila. Byla moc hezky napsaná a snadno se dalo vžít do situace Samanthy. Z počátku mi vadilo, že se jednalo o vymyšlenou zemi, později s popisem mi to přišlo velmi krásné. Knížku jsem zhtla za dva dny a moc se těším až začnu s 2. dílem.

28.12.2019 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Kde začít. Knížku jsem přečetla za dva dny. Ten, kdo to překládal nebo dělal korekturu by se měl stydět za ty hrubé chyby. Příběh se až příliš dlouho táhnul bez toho aniž by se něco zajímavého událo. Ale nakonec se mi ten příběh vlastně i líbil. :)

24.12.2019 2 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Božský milenec pro mě byl celkem zklamání. Už to nemělo ten šmrnc co ty před tím. Nicméně to pořád bylo napsáno čtivě. jen tomu prostě něco chybělo.

15.09.2019 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Kniha mě bavila a nejprve jsem nevěděla co si o tom myslet. Ale nakonec jsem nebyla zklamaná. Myslím, že je to velmi čtivé a rozhodně se nebudete nudit.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Tenhle díl, pro mě nebyl tak dobrý jako první, ale pořád mě bavil. Projevy hlavních postav mě někdy až překvapili.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

No takže. Tahle knížka mě ohromila. Nic jsem od toho nečekala. Super odpočinkový čtení na dovču. Bylo to celkem vtipné a snadno se dalo vžít do pohledu z jeho perspektivy, ale i do jejího. Sex měli sice skoro hned, ale to mi na dojmu neubralo.

Zapletený Zapletený Emma Chase

Kniha mě bavila, hlavně protože byla vtipná. Oproti ostatním knížkám tohohle žánru napsaná celá z mužské perspektivy. To ji činí vyjímečnou. Přečtená jedním dechem. Vzala jsem si ji na dovolenou náhodou a na to odpočinkové čtení u moře splnila účel.

24.08.2019 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Kniha mě hrozně bavila. Začátek byl sice trochu zdlouhavý a taky trochu nudný, ale pak se to rozjelo a celá série je prostě skvělá.

28.06.2017 4 z 5