caldap caldap komentáře u knih

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Kniha se mi líbila, styl psaní, dialogy, příběh jako takový i zajímavé ukončení.

06.07.2021 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Na začátku četby jsem měla sto chutí knihu odložit, vůbec mě nebavila, ale dočetla jsem ji. Za mě hodně slabé.

04.07.2021 2 z 5

Klíč soudného dne Klíč soudného dne James Rollins (p)

Další úžasně propracovaný díl, kde je děj doplněn skutečnou historií i místy, kde se vše odehrává. Skvělé čtení.

02.07.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Opravdu dobře vymyšlené, kde si člověk uvědomí, že někdy je opravdu bezmocný. Jenom ta představa, že by se jakákoliv matka měla ocitnout na místě Rachel je děsivá.

09.06.2021 4 z 5

Poslední dny Jacka Sparkse Poslední dny Jacka Sparkse Jason Arnopp

Jack Sparks arogantní spisovatel, jeho charakter jedna velká katastrofa. Děj knihy docela ušel, ale znovu bych se k němu nevracela.

29.05.2021 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Pěkná kniha, skvělý děj, napětí jak má být, vše co se od duchařského příběhu očekává. Všem, kdo má rád toto téma doporučuji.

22.05.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Pěkný příběh, chvíli mi vadila věta: ,, Do prasečí řitě". Jinak velice pěkné, poutavé čtení.

14.05.2021 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Napínavá kniha, čtivá. Ukončení knihy mě nepřekvapilo, spíše jsem měla už ke konci podezření, kdo je pachatel.

25.04.2021 4 z 5

Nejtemnější část noci Nejtemnější část noci Jeremy Finley

Kniha se dobře čte, téma zajímavé, nedělalo by mi problém si ji znovu přečíst.

20.02.2021 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Ze začátku mi kniha připadala velmi nudná, až tak po 50 stránkách se začal příběh rýsovat a stálo to za to. Doporučuji.

17.01.2021 4 z 5

Gestapo Mars Gestapo Mars Victor Gischler

Kniha se dobře čte, nějaké hlášky mě i pobavily, ale čekala jsem víc.

14.01.2021 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha se pěkně četla, spíše taková pohodová detektivka, nic hodně drastického.

06.12.2020 4 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

Čekala jsem nějakou zápletku, ale je to čistě romantika. Knihy od této spisovatelky čtu ráda, tento příběh byl asi nejslabší.

13.09.2020 3 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Napínavé čtení od začátku do konce. Velice pěkný děj, doporučuji k přečtení.

31.08.2020 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Kniha plná dobrodružství, napětí a hledání dávných artefaktů. Tento spisovatel opět nezklamal.

26.08.2020 5 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Asi nejhezčí díl z těch, které jsem četla. Nic otřepaného, nudného a pěkně se kniha četla.

04.08.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Úžasný příběh, svět plný překvapení, zvratů, hlavní představitelka někdy až moc tvrdohlavá, ale většinou je její rozhodnutí správné. Líbí se mi styl psaní, čtenář je doslova pohlcen příběhem, kde se stále něco děje. Super.

09.05.2020 5 z 5

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Kniha se pěkně čte, příběh je zajímavý, nechybí napětí a místy překvapivý děj, akorát ten alkohol u hlavní představitelky mi moc neseděl. Pěkná detektivka.

27.04.2020 4 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Tento třetí díl plný akce, napětí, citu a zvratů opět nezklamal. Celá trilogie je velice čtivá. Všem doporučuji.

03.04.2020 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Nezaměnitelný autorův smysl pro humor, akce, napětí, překvapivý děj tvoří skvělou knihu, kde jsem se při čtení knihy nenudila. Ani druhý díl nezklamal a všem doporučuji.

28.03.2020 5 z 5