caldap caldap komentáře u knih

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Po přečtení této knihy, jsem byla konečně spokojená, že jsem našla autora, který má černý humor, jaký mi vyhovuje. Kniha plná akce a napětí. Těším se na druhý díl. Doporucuji

11.03.2020 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Kniha se dobře četla, zajímavý děj, napětí, v nějakých odstavcích zbytečně zdlouhavé.

14.02.2020 4 z 5

Záblesk Záblesk Dean Koontz

Kniha mě nezklamala, velice dobře se četla, chvílemi mi určité popisy připadaly zbytečně zdlouhavé, ale příběh cestování časem byl zajímavý.

04.02.2020 4 z 5

Zlodějka Zlodějka Nora Roberts

Krásně promyšlený děj, kouzla, napětí láska, ale také intriky.

31.12.2019 5 z 5

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Kniha mne bavila, dobře se četla, akorát jsem stále čekala, že najde tu, kterou hledá.

31.12.2019 4 z 5

Tanec větru Tanec větru Nora Roberts

Knihy od této spisovatelky se čtou jedním dechem. Tato kniha není výjimkou. Opět příběh o týrané manželce, jejím útěku a začátku nového života neměl chybu. Všem doporučuji.

25.12.2019 5 z 5

Zlodějka stínů Zlodějka stínů Kay Hooper

Velmi podařená detektivka, příběh nenudí, pro milovníky tohoto žánru vřele doporučuji.

19.11.2019 5 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

Tento díl se mi líbil nejvíce z celé trilogie. Doporučuji všem.

15.11.2019 5 z 5

Smrt prokletých Smrt prokletých Katarína Holetzová

Téma starodávné rituály a vraždy velmi zajímavé čtení, ale hlavní hrdina mi chvílemi připadal až odpudivý a jeho myšlenkový pochod jsem někdy nepochopila.

10.11.2019 3 z 5

Kruh věrných Kruh věrných Nora Roberts

Zatím mi kniha připadá oddechovka bez špetky koření, není to příběh, ke kterému bych se chtěla vrátit. Čte se dobře, ale chybí mi tam zvídavost, kdy čekám jak to dopadne.

29.10.2019 3 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Opravdu velice povedená trilogie. První a druhý díl byl radost číst, takzvaně jedním dechem. Dvě sestry, které spolu vyrůstají, ale obě tak povahově odlišné. Stojí za to si přečíst tyto knihy, určitě nezklamou.

24.10.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Dlouho jsem pátrala po knize, která by byla opravdu napínavá, myslím, že tento horor splnil má očekávání. Knihu doporučuji čtenářům, kteří mají rádi napětí a trochu toho strachu.

06.10.2019 5 z 5

Zrozená z ledu Zrozená z ledu Nora Roberts

Druh knihy, kterou začnete číst a skončíte až na konci. Doporučuji.

28.09.2019 5 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

Pěkná detektivka, dobře se četla. Určitě doporučuji.

25.09.2019 5 z 5

Tajemství sudby Tajemství sudby Jiří Dittrich

Tento druhý díl se také velice dobře četl, i když je to spíše pro mladší čtenáře. Z mého názoru je příběh obsahující použití elementů a vůbec fantazie nové říše velice pozitivní. Těším se na další díl.

20.09.2019 5 z 5

Jáma a dům Jáma a dům Jana Rečková

Kniha se dobře četla, ti dobří střeží svět v normálu od zla. Pěkné.

06.09.2019 4 z 5

Strážce počátků Strážce počátků Graham Hancock

Dokument o prozkoumávání pyramid, sfingy a jejich spojitost s hvězdami. Bližší popis o nalezení chodeb, jak je těžké prosazování nálezů. Kritika nových překladů hieroglyfyckých textů. Dávné rituály. Zajímavá kniha.

03.09.2019 4 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Opravdu vydařená trilogie. Stejně jako předchozí dily - poutavý děj, ve kterém stále něco odehrává. Určitě doporučuji.

19.08.2019 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Tento díl mi připadal slabší, ale i tak to byl čtivý příběh. Celkově mi na knize vadilo docela dost překlepů.

12.08.2019 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Pěkný příběh, kniha se skvěle četla, určitě doporučuji.

04.08.2019 5 z 5