caldap caldap komentáře u knih

Kniha je spíše pro mladší čtenáře, ovšem úžasně napsaná, která se čte sama. Hlavní téma : upíři, pomsta, zvídavost, láska, nebezpečí - co víc dodat. Pěkné.

31.07.2019 4 z 5

Černý déšť Černý déšť Graham Brown

Zajímavé čtení, napínavé, poznámka autora vede k zamyšlení, celkem pěkný příběh.

28.07.2019 4 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Úžasné ztvárnění lidských povah při změně životního stereotypu. Jak se mění hodnoty lidí, jejich priority. Pěkná kniha. Doporučuji.

19.07.2019 5 z 5

Hlídka duchů Hlídka duchů David Rollins

Kniha se dobře četla, někdy drsnější děj, spíše pro silnější povahy. Není to nudné čtení, spíše naopak, stále něco v tomto příběhu překvapí.

08.07.2019 4 z 5

Ve stínu sfingy Ve stínu sfingy James Rollins (p)

Pěkná kniha, pro mne to byla docela příjemná oddechovka, ale brala bych i další pokračování. Škoda.

26.06.2019 5 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Dobrodružná, napínavá kniha. Pěkné psaná, jedna z knih, ke které si udělám čas znovu ji přečíst. Doporučuji.

17.06.2019 5 z 5

Past Past Andrew Fukuda

Čtivé, ten konec mi připadal neuzavřený. Čekala jsem, že se setká s otcem nebo podobně ukončená trilogie, ale bohužel.

22.05.2019 3 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Kniha se dobře četla, ale ten konec mě zklamal.

22.05.2019 3 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Kniha se dobře četla, ale chybělo mi vyjasnění určitých věcí. Možná příští kniha bude lepší...

30.04.2019 3 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Tento díl se mi líbil ještě víc než první, kniha se čte velice pěkně, je opět psaná formou vyprávění. Těším se na další díl.

12.03.2019 5 z 5

Její děsivá souměrnost Její děsivá souměrnost Audrey Niffenegger

Zajímavé téma, ovšem co se týká oživení těla po tak dlouhé době, to mi nesedlo. Čtivé, za 1 den přečteno.

03.03.2019 4 z 5

Čtyři legendy Čtyři legendy Matthew Reilly

Opět pěkně psaná dobrodružná kniha, ani tento díl mne nezklamal. Hlavní hrdina jak má být.

24.02.2019 5 z 5

Strach Strach Jozef Karika

V něčem mi připomínal knihu To od S. Kinga, napětí by šlo, ale ten konec....

23.02.2019 3 z 5

Masky apokalypsy Masky apokalypsy Robert R. McCammon

Chvílemi se příběh vleče, několikrát jsem knihu odložila.

13.02.2019 3 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Příběh se dobře čte, určitě přečtu i další díly.

31.01.2019 4 z 5

Pátý bojovník Pátý bojovník Matthew Reilly

Tyto knihy jsou prostě úžasné jak dějem, tak i formou psaní. Tento díl opět nezklamal.

18.01.2019 5 z 5

Spící obři Spící obři Sylvain Neuvel

Kniha psaná formou rozhovoru. Pěkné čtení, ráda si přečtu další díl.

05.01.2019 4 z 5

Posvátné kameny Posvátné kameny Matthew Reilly

Velice pěkně psané knihy od tohoto spisovatele, ani tento díl mne nezklamal. Pro ty co mají rádi dobrodružství, vřele doporučuji.

25.12.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek docela nudný, od poloviny byl děj lepší a ke konci zajímavé odhalení - ten byl pěkný.

16.12.2018 3 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Čekala jsem více napětí, hlavní hrdinka mi povahově nesedla, příběh se dal číst, ale už bych se k této knize nevrátila.

15.12.2018 3 z 5