Byxy123 Byxy123 komentáře u knih

Alf I. - Ahoj, tak jsem tady! Alf I. - Ahoj, tak jsem tady! Rainer Büttner

Co k této knížce? Kdo neviděl seriál, může se pobavit u knížky. Kdo ho viděl, tak může knížku považovat za zpestření, protože ALF nikdy nezklame. :D

26.02.2015 4 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Přidávám se k názorům, že kdyby byly povídky trochu více rozvité, daly by se použít jako knížka před Divergencí, akorát z jiného podledu. Stojí za to si je přečíst. Doklapnou k sobě některé věci, které třeba předtím zůstaly nevysvětleny. :)

10.02.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Nechci psát něco, co by se dalo považovat za spoiler, ale asi se to nedá. Podle mě dobře sepsaná knížka, ale mám ráda něco na způsob happy endu, za což se konec v Alianci považovat nedá. Válka přináší oběti, bohužel.
Na druhou stranu, aby jsme takhle za pár let nedopadli. :D

10.02.2015 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knihu jsem přečetla jedním dechem. :) Nevím jak popsat pocity, protože je mám z ní dobré, ale něco malého mi na Rezistenci vadilo. Jenže nemůžu přijít na to co, proto 4 hvězdičky. :)

19.01.2015 4 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Ze začátku jsem byla trochu ztracená, jak ve jménech, tak co se vlastně děje, ale zhruba ve čtvrtině knížky se příběh rozjel a když mi čas dovolil, tak jsem hltala kapitolu za kapitolou. :) Těším se na další díly. :D

11.01.2015 4 z 5

Rudý drak Rudý drak James A. Owen

Knížka mě začala bavit až tak od poloviny. Pak už se četla skoro sama a velmi rychle. :)

26.11.2014 3 z 5

Střípky hvězd Střípky hvězd Tereza Janišová

Knížka se mi četla dobře. Chvílema jsem nevěděla, kdo je s kým a kdo proti komu. Čtení rychle ubíhalo. :) Dojem mi jen trochu kazily občasné překlepy. :) Jinak dobrá knížka.

23.10.2014 4 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Já... nemám slov. Jedna z nejlepších ság, co jsem kdy četla. V tomto jedxiném díle jsem vůbec netušila kdo je s kým a proti komu. Vážně nádhera. :)

18.10.2014 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Opravdu díl od dílu lepší. Už se nemůžu dočkat, až si přečtu poslední díl. velká čest pro autora, že dokázal napsat takový strhující děj. :)

15.10.2014 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Dobře, uznávám. Ze série Percy Jackson se stala moje srdcová záležitost. Nevím čím, zda tím, že je psán v první osobě nebo svižností příběhu. Ale uchvátil mě. :)

06.10.2014 4 z 5

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Lepší a lepší, nemůžu si knížku vynachválit. :)

06.10.2014 4 z 5

Zlodej blesku Zlodej blesku Rick Riordan

První jsem viděla film, ale i tak mě knížka bavila více. Jako u většiny případů. :D Dala se dobře číst a zase je psaná v první osobě, což zjišťuji, že mi vyhovuje více. :)

12.09.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Úžasná kniha. Nevím jak jinak bych ji popsala. :)

27.08.2014 5 z 5

Ještě, že jsem si pořídila komplet. Mohla jsem totiž nerušeně číst knihy hned za sebou. A musím uznat, že lepší "ságu" jsem dlouho nečetla. Jak je kniha psaná z pozice Katniss, tak se mi i lépe četla. :)

07.08.2014 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Kniha se mi nelíbila tak moc jako Hobit. Dala se číst, ale přišla mi taková roztáhlá. :)

28.07.2014 3 z 5

Alf: Všechno dobré padá shůry Alf: Všechno dobré padá shůry Inge Maass

Příjemné zpestření seriálu. :)

22.06.2014 4 z 5

Z Hobita se stala moje srdcová kniha, jinak se to nedá nazvat. :)

07.06.2014 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kniha se četla zvlášně, protože jsou nezvykle poskládadná slova. Jinak příběh a děj byly celkem dobré. :)

15.05.2014 3 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Vtipná knížka. :D Hlavně ukázka podlézavosti a úplatků. Hodně se hodí k dnešní době. :)

28.04.2014 4 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Kniha je zajímavá. Nejvíce se mi líbil deníkový zápis nebo jako divadelní hra. Občas se děj táhnul, ale ke konci se mi kniha snad líbila nejvíce. :)

01.04.2014 4 z 5