Alf I. - Ahoj, tak jsem tady!

Alf I. - Ahoj, tak jsem tady! https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61383/bmid_alf-i-ahoj-tak-jsem-tady-phA-61383.jpg 4 19 3

Alf série

Jak dokáže tvor 90 centimetrů vysoký, který vypadá jako něco mezi medvídětem, čuníkem a klokanem, dennodenně působit takový rozruch? kladou si otázku zoufalí Tannerovi. Jak to Alf svede, zůstává jeho tajemstvím, ale že přímo přitahuje katastrofy, to je bez debat. Všechno začalo tím, že explodoval Melmac, jeho domovská planeta, a kosmická loď, v níž se mimozemšťan snažil uprchnout do bezpečí, se zřítila právě na jejich garáž. Alf, 228 let starý, vlastně mladý, neomalený chlupáč, kterého přesto nelze nemít rád, je prostě tady a obrací všechno vzhůru nohama. Alf nebo normální život? ptají se znovu a znovu Tannerovi sami sebe. Jejich děti, Brian a Lynn, už ovšem dávno rozhodli: Alf zůstane u nich! Jejich rodičům vstávají hrůzou vlasy na hlavě. A nejen jim...... celý text

Literatura světová , Sci-fi , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Hallo, da bin ich! , 1989

Byxy123
Byxy123
26.02.2015 4 z 5

Co k této knížce? Kdo neviděl seriál, může se pobavit u knížky. Kdo ho viděl, tak může knížku považovat za zpestření, protože ALF nikdy nezklame. :D

AajaPal
AajaPal
27.06.2013 5 z 5

Skvělý návrat do dětských let. U knihy jsem se výborně bavila

Kaka.cs
Kaka.cs
23.08.2011 5 z 5

Knížka, u které se vždy zasměji. Ráda si kousek přečtu, když mám zrovna špatnou náladu. Alf je prostě skvělý!

humor zfilmováno mimozemšťané

Rainer Büttner
německá, 1945 - 2017
1994  86%Alf I. - Ahoj, tak jsem tady!
1994  86%Alf II. - Chci všechno!
1995  88%Alf III. - Radši já než nikdo!
1995  88%Alf IV. - Je to v pohodě!

Kniha Alf I. - Ahoj, tak jsem tady! je v