BlaV. BlaV. komentáře u knih

Genesis Genesis Chris Carter

Tak poslední díl série dočtený. Opět výborné čtení jako předchozích 11 dílů.

17.04.2024 5 z 5

Tajemný dům mrtvých Tajemný dům mrtvých Roxann Hill

Za mne opět dobrý příběh. Když odpočítám prázdné stránky po řadě kapitol, tak to vyjde na cca 200 stran, což je krátké svižné čtení. Těším se na další příběhy.

17.04.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Zatím se nějak nemohu začíst a to jsme si koupila i druhý díl, uvidím, odložím a snad se k ní vrátím.

05.04.2024

Ve vteřině Ve vteřině Suzanne Redfearn

Koupila jsem si na základě hodnocení, nic moc jsem neočekávala, ale byla jsem velmi příjemně překvapena, jak mě kniha "dostala" - smutná, ale i krásná zároveň.

05.04.2024 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Výborný příběh, těším se na další díly.

02.04.2024 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Právě čtu a opět mám problém se odtrhnout, za mne znovu skvělé počteníčko :D.

26.03.2024 5 z 5

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Sice ještě nemám dočteno, ale i tak hodnotím kladně, stejně jako všechny předcházející díly,

16.03.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Příběh jako vždy skvělý.

16.03.2024 5 z 5

Tenkrát v noci Tenkrát v noci Karin Slaughter

Právě čtu, zbývá mi ještě asi 50 stran, už teď dávám maximální počet hvězdiček.
Loni se mi podařilo dokompletovat knihy Karin Slaugther, takže na mne čeká ještě spousta skvělého čtení (možná si přečtu znovu již přečtené - abych četla série, tak jak jsou za sebou. prostě skvělé čtení, pro mne není zdlouhavé, nejsou a ani nemají být povídky. Vše na sebe skvěle navazuje a zkrácené by o nebylo úplně ono.
5.3. - dočteno a mohu se

03.03.2024 5 z 5

Nekonečně dlouhé odpoledne Nekonečně dlouhé odpoledne Inga Vesper

Přečteno - koupeno na základě vyššího hodnocení, asi jsem měla větší očekávání, dalo se číst, některé věci trochu méně pravděpodobné, no zvládla jsem dočíst do konce, ale pokud bude další kniha autorky, tak si ji nekoupím.

25.02.2024 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Pátá a asi poslední kniha této autorky, potřebuji oddechovky mezi detektivkami. Vybírala jsem dle hodnocení. Ale víc bych asi už nebyla schopná přečíst, jsou si moc podobné.

13.02.2024 4 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

Byl to bonus k nákupu - klasická červená knihovna, ale dobře se mi četla - mám ráda bublinky, Teorii velkého třesku, obrazy, Bohemian Rapsody ...

13.02.2024 3 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

U této knihy lituji, že se ilustruje už jen velmi málo knih. Tady by se mi pár ilustrací líbilo (ke každé kapitole klidně) - usnadnilo by to představu lodi, vesmíru, mimozemšťana. Kniha se čte dobře, ale nehltám jako třeba detektivky, čtu ji pomaleji, je tam dost složitějších popisů, které musím "vstřebat". Ale asi si zakoupím i předchozí knihy autora.

31.01.2024 5 z 5

Bretaňské noci Bretaňské noci Jean-Luc Bannalec (p)

V úterý mi přišla kniha, když jsem si ji zapisovala, překvapilo mne nízké hodnocení vylo 75%. Za mne je stejně čtivá jako předchozí díly - přímo láká navštívit Bretaň. Dnes jsem ji dočetla a asi také více příznivců, takže se hodnocení zvedlo a odpovídá kvalitě knihy/příběhu. Každá takováto kniha je milým pohlazením pro duši čtenáře.

21.01.2024 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

loni jsem dokoupila knihy do série (chybí mi jen poslední 13. díl), přečtena zatím tři díly a třetí z nich, i když nejdelší, tak nejlepší. Jsem zvědavá, zda se laťka bude i na dále zvedat.

06.01.2024 5 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Přečetla jsem, moc mi "neseděl" styl psaní (neustále se opakující - kluk, holka, ženská), ale příběh milý a pohodový, hezká pohádka.

06.01.2024 4 z 5

Ďáblové jsou tu Ďáblové jsou tu Louise Penny

Začala jsem číst a vypadá to, že bude opět skvělý příběh. Dočteno a opět mě kniha s inspektorem Gamache nezklamala.

25.11.2023 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Výborná kniha, všechny postavy v knize měli smysl a přesně zapadali do děje. Těším se na 9. díl, který by měl být v březnu 2024.

25.11.2023 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Od takových knih nečekám realitu, ale fiktivní příběh, který se mi dobře čte, je napínavý - po prvních cca 50 stranách to kniha zatím splňuje (jen mi opět vadí prázdné stránky mezi kapitolami).

06.11.2023 5 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Toto je čtvrtá kniha od autorky - začala jsem dvěma novějšími a přikoupila dvě další v bazaru a nelituji, kniha se dobře čte a musím se nutit ji odložit a jít něco dělat.

03.11.2023 5 z 5