BlaV. BlaV. komentáře u knih

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

Toto je čtvrtá kniha od autorky - začala jsem dvěma novějšími a přikoupila dvě další v bazaru a nelituji, kniha se dobře čte a musím se nutit ji odložit a jít něco dělat.

03.11.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Za mne naprosto skvělá, stejně jako předchozí díly.

03.11.2023 5 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Jsem v 1/3 a jsem velmi spokojená, příběh se čte velmi dobře, stejně jako předchozí knihy autora - na psaní muže v ženském rodě jsem si už zvykla, takže hodnotím maximem hvězdiček - snad mě zbývající 2/3 nezklamou.

29.10.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Za mne jako vždy výborná kniha.

25.10.2023 5 z 5

Vražda za trest Vražda za trest Catherine Shepherd

Těšila jsem na další knihu s Julií a Florianem. Už je přečtená. Opět skvělý příběh, klidně by mohl být i delší a podrobnější. Takto byl přečtený velmi rychle - těžko se kniha odkládala. Hodnocení opět plný počet.

22.10.2023 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Jsem za půlkou a mohu hodnotit kladně, pěkný příběh, seznámení s australskými reáliemi, hlavní hrdina není bez chyby, což ho dělá "lidským" - těším se na další díly.

17.10.2023 5 z 5

Rozlučka na ostrově Rozlučka na ostrově Lucy Clarke

Přečteno, pěkný příběh, od kterého se těžko "odtrhávalo". Zítra by měla dorazit ještě jedna kniha této autorky, věřím, že bude stejně čtivá jako tato + předchozí (Trosečníci).

01.10.2023 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

I 11. kniha s Robertem a Carlosem byla skvělá, koupila jsem v úterý k večeru, v pátek dočtena (nečtu moc rychle)

30.09.2023 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

Začala jsem číst a stejně jako předchozí kniha, je i tato skvělá, i když nedočteno, tak už teď hodnotím na maximum.

25.09.2023 5 z 5

Vinen či nevinen Vinen či nevinen Felix Francis

Kdo má rád knihy Felixe Francise, určitě ho ani tato kniha nezklame.

17.09.2023 5 z 5

Štěstí na přání Štěstí na přání Angela Marsons

I přes nízké hodnocení jsem si knihu koupila. Mám přečtené první tři kapitoly a určitě budu číst dál, ohodnocení zatím nepřidám. Styl psaní je zcela jiný než u detektivek s Kim. Je třeba se od toho oprostit a brát tento příběh jako něco zcela jiného. Přidávám - dočteno a doplňuji hodnocení - maximum hvězdiček.

31.08.2023 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Kniha se mi četla dobře, příběh je zajímavý, takže hodnotím kladně.

21.08.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

"zhltnuto" za dva večery (druhý trochu prodloužený, ale přece to musím dočíst) - vyhlížím další díl, ideální by bylo, kdyby oblíbení autoři uměli psát tak rychle jako to my čteme :D :D

14.08.2023 5 z 5

Báje a pověsti z Čech a Moravy. Jižní Čechy Báje a pověsti z Čech a Moravy. Jižní Čechy Vladimír Hulpach

nečtu najednou, ale podle nálady čas od času pár pověstí

05.07.2023 5 z 5

Stopa rysa Stopa rysa Kerstin Signe Danielsson

Na rozdíl od hodnocení níže se mi kniha líbí, podrobné popisy mi vůbec nevadí, neumím si příběh představit jako povídku na pár stran.

04.07.2023 5 z 5

Intriky Intriky Tabea Bach (p)

Kniha má přesně to co od "romantické pohádky pro dospělé" očekávám. Rychle přečteno a hned je na řadě poslední díl.

28.06.2023 5 z 5

Lexikon tajemných míst - v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Lexikon tajemných míst - v Čechách, na Moravě a ve Slezsku Jiří Bílek

Přikláním se k Filomeně - je to kniha k listování a pro inspiraci, líbí se mi namátkou si v ní číst a seznamovat se se zajímavými místy naší vlasti

27.06.2023 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Kniha byla jako dárek k nákupu, sama bych si nekoupila (Dívka ve vlaku se mi nějak moc nelíbila, ale manželovi ano) - zatím přečteno asi 50 stran a vypadá to, že bych ji mohla dočíst. / knihu jsem dočetla a musím říci, že mi líbila a to docela hodně, skvěle propojený děj a propracované postavy - takže jsem ráda, že jsem ji přečetla a dávám plný počet hvězdiček /asi jako jedna z mála, co ji četli/

26.06.2023 5 z 5

Rodinné pouto Rodinné pouto Susan Mallery

Nejraději čtu detektivky, ale někdy potřebuji něco jiného. Tuto knihu jsem si vybrala dle hodnocení zde a také jako alternativu - ještě jedna kniha ve slevě nebo poštovné :D. Po přečtení jiné knihy jsem zkusila číst asi 5-6 dalších - ale nešlo mi je číst dál (vrátím se určitě jindy), až jsem vytáhla tuto a neodložím ji dokud ji nepřečtu. Patří, k těm "sladším" - ale občas takovou pohádku potřebuji, a není úplně "houpá" je tam dost problémů se kterými se hlavní postavy musejí vyrovnávat. Takže nelituji, že jsem si koupila k přečtení.

25.06.2023 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Kjell Ola Dahl

Začala jsem dnes číst a nějak mi to jde ztěžka, takže nevím, zda neodložím.

22.06.2023