bellass1864 bellass1864 komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Moc povedená knížka. Vtipná a dojemná.

21.05.2020 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Krásná knížka i když už mi přišla trochu slabší oproti předchozím dílům. Děj byl příjemný, nenáročný. Ale postavy mi nepřirostly k srdci, jako předchozí postavy. Rozhodně, ale doporučuji přečíst.

19.03.2021 3 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Nádherná knížka.

18.02.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Upřímně tato knížka mě moc neohromila. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická. V knize bylo až moc sexu a málo děje. Kniha má 276 stran a z nich jsem se z děje skoro nic nedozvěděla. Nikam se ten příběh nepohnul. Hlavní hrdinové nikdy neměli vážný rozhovor a vždy autorka vše jen soustředila na ten sex. Pokud chcete povrchní čtení při kterém se toho moc nedozvíte, tak je tato kniha pro Vás. Ale pokud máte rádi nějaký děj, nějakou zápletku, tak bych po této knize být Vámi úplně nesáhla. Samozřejmě toto je můj osobní názor a jiní se mnou souhlasit nemusí. Určitě bude pokračování knihy, takže možná další díl bude silnější, ale já osobně to už zjišťovat nebudu.

17.03.2021 2 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Zatím nejsilnější kniha co jsem četla. Vyvolala ve mně hodně emocí. Nemůžu se dočkat na pokračování.

27.12.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Krásné, ale už to bylo slabší než předchozí díly. Jsem zvědavá na další díl.

20.05.2020 4 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Tak tahle kniha patří k mezi nejlepší co jsem četla. Zprvu jsem se bála, že bude stejná jako ostatní knihy s tímto tématem, ale byla jsem mile překvapena, že tomu tak nebylo.

Kniha byla velice zajímavá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hltala jsem každé slovo. Líbilo se mi, že to nebylo celé jen o sexu a klišé, líbilo se mi jak se pomalu vztah Richarda a Katy rozvíjel a autorka nikam nespěchala a šlo vidět, že si dala záležet.

Určitě ji doporučuji dál a myslím, že vás kniha nezklame. A vím, že se někdy k ní zase vrátím a přečtu si ji znovu.

22.02.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knížka byla velice čtivá, skoro jsem se od ní nemoha odtrhnout. Měla jsem ji přečtenou za dva dny. Rozhodně ji doporučuji přečíst :).

19.02.2019 4 z 5

Láska na splátky Láska na splátky Sophie Kinsella (p)

Takže co k této knize říct. Tohle byla asi jedna z nejhorších knih co jsem četla. A jsem jen ráda, že jsem knihu nekoupila a místo toho si ji půjčila, jinak by mě ty peníze hodně mrzely. Fixie byla tak trapně naivní, až mě to otravovalo a jen jsem si říkala panebože doufám, že na světě není nikdo takhle naivní. Chápu mladé holky bez zkušeností, ale 27 létá žena a aby byla takhle s prominutím blbá to bylo na mě moc. Tohle je první negativní komentář co píšu a to už je co říct, když si vzpomenu na tu kupu knih co jsem už přečetla. Knihu jsem dočetla s velkou nechutí a určitě se k ní vracet už nebudu.

25.09.2020 1 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Nádherná kniha moc se mi líbila. Děj byl zajímavý a napínavý.

20.05.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Moc mě nenadchla. Děj byl předvídatelný a postavy hodně kýčovité.

19.05.2020 1 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Na knihu jsem se velice těšila, a přišlo mi že bude hodně zajímavá. Ale bohužel jsem byla zklamaná. V knize mi chyběla nějaká ta akce. Je to knížka na pohodové čtení, ale moc se toho v ní neděje.

19.02.2019 3 z 5

Pokušení Pokušení Kateřina Plachá

Moc krásná knížka. Snad bude brzy další díl. Jediná věc co mě trochu štvala byla malá komunikace mezi hlavními postavami, asi stokrát si řekli musíme si promluvit, ale pořád se to odkládalo a byla jedna sexuální scéna za druhou. Těch mohlo být trochu méně a více se autorka mohla zaměřit na jejich vztah. Ale jinak nemám co vytknout.

20.09.2020 5 z 5

Ohnivý cejch Ohnivý cejch Nalini Singh

Stejně povedená jako předchozí díly. Ale stejně nejvíce se těším na díl s Hawkem a Siennou.

29.12.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Kniha nezklamala. Velmi poutavé, nemohla jsem se od ní odtrhnou. Určitě doporučuji.

10.06.2019 4 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha nezklamala. Byla velice zajímavá a celkově úžasná.Doslova jsem ji zhltla za jeden den :D. Určitě si přečtu další díl. Vřele doporučuji.

04.04.2019 4 z 5

Zkáza z nebes Zkáza z nebes Kateřina Plachá

Krásná čtivá knížka. Je to úplně něco jiného než ty fantasy knihy co tu byly. Určitě stojí za to přečíst.

20.09.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Kniha bylo dobrá, ale upřímně čekala jsem od ní více. Klasický příběh šéf a asistentka. Není špatná, ale vracet se k ní asi nebudu.

22.05.2020 3 z 5