Ohnivý cejch

Ačkoli Mercy, strážkyně DarkRiverů, cítí naléhavou potřebu najít si životního druha, zuřivě odolává, když se ji pokusí přivlastnit Riley Kincaid, poručík ze smečky SnowDancerů. Problém není jen to, že ji vytáčí; je totiž také vlk, zatímco ona je kočičí šelma, a oba jsou zvyklí mít navrch. Když je však z teritoria DarkRiverů unesen geniální mladý měňavecký vědec, musí Mercy a Riley spolupracovat, aby mladíka vystopovali – dřív, než se záhadní únosci rozhodnou, že už ho není potřeba. Dva dominantní jedinci však časem zjistí, že podřídit se jeden druhému neznamená nejen smrtící konspiraci, ale také vášeň tak žhavou, že na nich obou zanechá ohnivý cejch....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425484/big_ohnivy-cejch-kp7-425484.jpg 4.5104

Psyové / měňavci 6.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

Branded by Fire, 2009

Kniha Ohnivý cejch

Laf

Kniha se mi líbila. Zase jsem se dozvěděla nějaké nové informace o světě a lidech v něm, i když mi přijde, že se to vše akorát pěkně zamotává. A bylo fajn dozvědět se víc o dalších lidech ze smečky a jsem ráda za ten závěr, že dopadl tak, jak dopadl. Super pokračování :)

cukrovka
17.11.2020

Tak tenhle díl mě moc nezaujal. Nemohla jsem se začíst. Příběh neměl ten správný spád. Převládal hlavně sex a dohady mezi hlavními hrdiny a hlavní příběh tak byl na druhé koleji.

johana3160
22.10.2020

Tenhle dil me vubec nenadchl. Spis naopak. Nevadilo mi mnozstvi sexu, ktere oproti jinym dilum prevazovalo, ale spis mi vadilo to
, ze autorka pribeh cim dal vic kouskuje. Neni to tak hrozne jako u BCD, ale uz je to v mire, kdy mi to leze na nervy. Navic samotny pribeh stal taky celkem za prd a to vcetne “prekvapiveho” konce. Co me rozciluje dal, ze autorka cim dal vic nakusuje pribeh Sieny a Hawka, ale dockame se ho az za dalsi myslim 4 knihy... fakt miluju kdyz se autor otira a nakusuje nejakej pribeh, ale ctenare napina... ctenar by se pak na nej taky mohl... no vite co. Davam 3* spis kvuli cele serii nez kvuli posledni knize... ta byla spis za 2

Lenka.Vílka
09.09.2020

"Dirty Woman - Pain"

Nebylo to špatné, ale opět řadím mezi horší díly série. S myšlenkou, že když je už na prvních deseti stranách sex, půjde to od desíti k pěti. A ani tentokrát jsem se nemýlila. Bohužel se ty dva jenom nekonečně špičkovali a uráželi, aby ustoupil ten druhý první. A nějak jsem nevěřila vůbec ničemu. (Beru to jako jako "romantiku", ne fantasy.) Bohužel to odvádělo pozornost od děje. Což bylo možná dobře. Protože nebyl tentokrát nijak zvlášť uchvacující.

Vážně fakt nevím, proč si vždycky přečtu další díl. Nechápu to. Vím, že to bude zase na jedno brďo, ale nějak neodolám a doufám, že se něco změní, přestože hluboko vevnitř tuším, že to nebude. Prostě romantika v kulisách fantasy, což mrzí, protože svět který autorka vymyslela, je vážně dokonalý. Ale jak jsem psala už někdy dřív. Vyprdnout se na tu část "pro ženy", je to bomba trilogie...

Ale i tak z těch krátkých útržků mezi sexem doufám, že příští díl bude lepší. Má na to najeto, tak snad to autorka nezabije tím stejným, čím zabila Ohnivý cejch. Doufám, že se děj vrátí k podobnosti s prvním dílem, kde jsem autorce tu fantasy část alespoň trochu žrala. Tady už vůbec...

PS: nejde jenom o to "O" z názvu knihy v hradavce, ale mě se obálka nelíbí vůbec. Dělal jí někdo jiný než předchozí díly (to se mi líbilo víc), a nějak to přehnal, přestože se mi jeho práce jinak líbí, ale tady to nesedí k tomu, co je u předchozích dílů :(

Evule114
04.09.2020

Další skvělý díl. Musím říct, že zatím teda nejlepší. Tenhle pár mě nejvíc bavil. Byl dokonalý. Hlavně jsem zvědavá na pokračování a jak se to bude dál vyvíjet. A taky se moc těším na Haweka, toho si opravdu vychutnám..

lailaj
03.09.2020

upřímně nápad dobrý, ale vůbec se mi nečetla dobře. Byla jsem mimo domov a nemohla jsem číst nic jiného, jinak bych ji ani nedočetla

učtenávčelka
31.07.2020

Pro mě to byl nejlepší díl série. Konečně sebevědomá hrdinka, co se nerozsype, když jí vítr počechrá vlasy. Také poprvé, co se alespoň trochu víc zapojil děj i jiných postav Hawke a Sienny.
Už se nemůžu dočkat příběhu Sienny a Hawke a doufám, že bude stejně dobrý.

Gabriela456
09.05.2020

Další skvělý příběh, těším se na další díl, který by mohl být o Hawkovi a Sienne!!!