Ohnivý cejch

Ačkoli Mercy, strážkyně DarkRiverů, cítí naléhavou potřebu najít si životního druha, zuřivě odolává, když se ji pokusí přivlastnit Riley Kincaid, poručík ze smečky SnowDancerů. Problém není jen to, že ji vytáčí; je totiž také vlk, zatímco ona je kočičí šelma, a oba jsou zvyklí mít navrch. Když je však z teritoria DarkRiverů unesen geniální mladý měňavecký vědec, musí Mercy a Riley spolupracovat, aby mladíka vystopovali – dřív, než se záhadní únosci rozhodnou, že už ho není potřeba. Dva dominantní jedinci však časem zjistí, že podřídit se jeden druhému neznamená nejen smrtící konspiraci, ale také vášeň tak žhavou, že na nich obou zanechá ohnivý cejch....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/425484/ohnivy-cejch-kp7-425484.jpg 4.745

Psyové / měňavci 6.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Branded by Fire, 2009

Kniha Ohnivý cejch

moira2912

Byli roztomilí. Sice Mercy a Rileyho nemám nejraději z už přítomných párů, ale Mercy je silný charakter a Riley je miláček. A jejich vztah - vlk a kočka (hell, yeah!) - damn, byla zábava je sledovat. Právě díky tomu se objevovaly nové, zajímavé detaily. Ohledně smeček a jejich zvyků. A svět se stále rozvíjel. Pohledy ostatních postav prohlubovaly hlavní děj na pozadí.

shey

Jeden z nejlepších dílů. Nechápu proč jsem se k sérii dostala až teď, ale aspoň si můžu užít všechny díly najednou :) Riley a Mercy super! A doufám, že se dočkám dílu o Hawkovi a Sienne!

levap

Těšila jsem se dlouho na další díl a konečně jsem se dočkala autorka opět nezklamala ale to se dalo čekat jako ostatně u předchozích dílů které jsem četla jedním dechem a doufám že se bude pokračovat ,že tento nebyl poslední jako u spousty jiných autoru,jinak tato kniha bylo super počteníčko

Turante

Tahle série mě faakt baví a tenhle díl obzvlášť, když to nebylo zase jen kožoměnec a Psy. Doufám, že brzy vyjde další díl, nemůžu se dočkat :)

bellass1864
29.12.2019

Stejně povedená jako předchozí díly. Ale stejně nejvíce se těším na díl s Hawkem a Siennou.

mimisko
17.12.2019

Vyborne. Ani jsem nedoufala v pokracovani teto serie, kterou mam ze zanru paranormalni romance moc rada. Takze jsem si cteni moc uzila a rekla bych ze co novy dil to lepsi cteni. Za mne supr a doufam ze dalsi pokracovani bude driv nez za 2 roky:-)

maca5449
07.12.2019

OK.
Jako sorry, ale koho z Fantom Printu napadlo, že když už "musej" vydávat paranormální romanci, tak tomu chlápkovi na obálce dají do písmene "O" bradavku? ...Náhoda? ...Nemyslím si.

Dostanete to co čekáte. Tedy mačo muže, dominantní zrzku a nějaké to drama na pozadí, abychom viděli, jak se muž dokáže pro svou vyvolenou obětovat. Žeru to. Velmi. Ale ta zakroužkovaná bradavka na obálce mi prostě nedá spát. Suďte mě.