Barulinkas Barulinkas komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nebyla špatná, četla se hezky a rychle.Neměla jsem vůbec tušení kdo by mohl být vrah.

28.11.2019 3 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Od Sparkse mám toho hodně prečtenýho...a po delší době jsem se k němu vrátila. Noo větší nudu jsem nezažila, buď už mě jaksi nebere tenhle žánr nebo to fakt není ono. O detektivce nemůže být ani slov a o napětí už vůbec ne..za mě nic moc teda.

15.07.2019 1 z 5

Za mě určitě nejslabší díl. Zamilovala jsem se do prvního a druhého dílu a tenhle už s tím neměl nic společného. Každopádně celek hodnotím velmi kladně.

05.03.2019 2 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

1. díl? Nejlepší
2. díl? Super
3. díl? Dobrý
Tak uvidíme co bude dál...

14.02.2019 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Aristokratka mě baví víc a víc! Za mě pokračování stejně dobré jako první díl!

14.02.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Nenadchla ale ani neurazila. Ideální kniha u které můžete vypnout a nad ničem nemusíte přemýšlet, prostě kniha na zimní večery :) Zábavná, čtivá a mě samotnou zajímalo, jak se příběh bude vyvíjet. Hartl mě zatím nezklamal :)

23.01.2019 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha mě bohužel vůůbec nebavila. Bábovky a Osm nasadily laťku hodně vysoko (alespoň u mě). A u Veselí jsem se hodně nudila, nešlo se začíst a děj byl nezajímavý. Pocházím z hané, znám a někdy používám naše hanácké slovíčka,ale to co bylo v knize? To byl trapas...Nene, za mě ne.

07.11.2018 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Jsem nadšená! Hned ze začátku knihy jsem byla napjatá jak kšandy a hltala každou větu, což u thrillerů miluju! Kniha měla velmi rychlý spád a já se těšila na to co bude dál. Podezřelých jsem měla více a nakonec jsem se netrefila. Takže pro mě byl závěr překvapením.Doporučuji!!!

07.11.2018 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Ne a ne....První dva díly byly super! Pak to šlo rychle z kopce...První knihu jsem měla přečtenou za pár dní a tenhle poslední jsem četla několik týdnů, jelikož se nebylo na co těšit. Každopádně Easton je srdcovka! Uvidíme co dalšího nám autorka přinese

02.10.2018 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Moje nejoblíbenější ze 3 knih. Pokud nejste nudni a máte smysl pro humor, tak je tato kniha pro vás jak stvořená! :)

20.09.2018 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tak všechny 3 knížky přečtené :) Prvok mě ze všech tří bavil nejméně. Pro mě nudnější, každopádně je to příjemná oddychovka, která je opět suprově napsaná.

20.09.2018 3 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Zatím asi nejslabší kniha ze série. Každopádně cením to, že jsme se mohli mrknout Eastonovi do hlavy, jelikož je to oblíbená postava a my jsme se mohli dozvědět víc. Nu a co? Že by se nám Easton vážně zamiloval?? No necháme se překvapit :-)

24.08.2018 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Přečetla jsem si na doporučení...byla jsem zklamaná. Hodně lidí tu píše, že kniha byla napínavá. Kde přesně?? Vždyť se to jen pořád opakovalo a vůbec to negradovalo. Celý děj se dá nacpat do 5 Kapitol....vleklo se to jak sopel...nikdy více děkuji

17.07.2018 1 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

CO TO BYLO??? Jojo Moyes miluju, mám její úplně všechny knížky, ale co toto bylo? Nuda, nuda a nuda. Velké zklamání...O čem to vlastně bylo? Co se tam stalo zajímavého? Zatím teda nejslabší knížka...

23.05.2018 2 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Na doporučení jsem si ji přečetla a jsem bohužel zklamaná. Zbytečně zdlouhavé, vše se několikrát zopakuje. Stačí si přečíst všechny čtyři dohody, které jsou popsané na obálce a nemusíte číst knihu. Čekala jsem víc, mám ráda tuhle tématiku, možná by měla kniha větší smysl, kdyby si ji všichni přečetli. Pro jednotlivce jsou tyto čtyři dohody velmi těžké na dodržení... hlavně v dnešní době.

06.05.2018 2 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opět rychle přečteno, kniha neurazila ani nenadchla, klasický průměr. Chválím epilog :)

06.05.2018 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Všechny 3 knihy jsem měla přečtené během pár dní. Kniha je velmi čtivá a má spád. Hned jak jsem dočetla jednu, musela jsem číst další...Nejlepší postava? Easton a Reed! V knize je humor, erotika, láska i napětí...prostě od každého něco. Poslední díl byl trošku slabší, ale jako celek je to suprové, knihy mě velmi překvapily a můžu je všem doporučit :-)

04.04.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha, která má velmi rychlý spád a čte se sama. Za mě super námět, akorát bych se ubírala jiným směrem, nejvíce zvláštní mi přišlo to, že Jack se nedal nijak obelstít a měl vše pod kontrolou, ale nakonec na něj Grace vyzrála.Nevím jak pro vás, ale pro mě byl konec překvapením, myslela jsem že větší roli bude mít ve výsledku Millie a její nenávist ke Clooneymu. Jediné, co jsem trochu očekávala, že kamarádka nebude tak hloupá a všimne si psychopata.

Upozornění: Velmi rychle se čte! :-D

04.04.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha je napsaná velmi dobře, člověk se neztrácí v postavách ani v časovém hledisku. Četla jsem daleko horší a pravdivé příběhy, co se týče tématiky koncetračního tábora a židů, takže takhle kniha byla pro mě slabší odvar. U téhle knihy je spíše k zamyšlení to, co dokáže udělat slepá láska a naděje...změnit vám celý život, pokud se to dá životem vůbec nazvat.

27.03.2018 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Krásná kniha, jako bych jí napsala já :) Stejné myšlenky a pocity.

22.03.2018 5 z 5