BarBarBar BarBarBar komentáře u knih

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

(SPOILER) Pro některé možná SOILER!!! Jedním slovem nevím. Nevím co si o posledním dílu mám myslet. Napínavé to bylo o tom žádná, ale ten konec. Na jednu stranu se mi líbil, kvůli té vizi která se uskutečnila. Jenže na druhou stranu skončil tím příběh, který mě zajímal víc a to osud královny Kelsei a jejích druhů. Sama to přece všechno měla vybojovat a pokud ne tak měla při boji za lepší Tearling položit život a ne si jen tak přeskočit.... Kdo četl, ví kam. Kniha je čtivá a napínavá, ale za mě kvůli příběhu zklamání.

08.05.2018 3 z 5

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Třetí díl už byl o kousek lepší a zachránil tak celou sérii. Za mě celá série 3,5*

01.05.2018 3 z 5

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

První díl na rozjezd dost pomalý, ale nejhorší to nebylo

01.05.2018 2 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Rozhodně byla čtivá, chvílemi napínavá. Konec byl takový nijaký. Neurazí ani nenadchne.

10.02.2018 2 z 5

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Příjemná dětská oddychovka

10.02.2018 3 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Ze začátku nijaké, poté se příběh rozjede. Skákala jsem z jednoho vraha na druhého a nakonec jsem stejně netrefila

10.02.2018 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Celá kniha naprosto super. Od začátku až ke konci je to napínavé, nutí Vás to číst dál a dál, víc a víc. Ale, ale, ten konec. Po tom rozjezdu a celkovém průběhu knihy jsem čekala, já nevím, možná větší odhalení, bombu, která by to dotáhla na větší psychoušskou úroveň, nevím jak jinak to napsat. Ale jako celek se mi to moc líbilo.

11.10.2017 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Zatím nejlepší Joona Linna :) Sice mi vrah jednou jedinkrát probleskl, ale pak jsem to zavrhla jako nemožné a nakonec, bum. Super!

10.10.2017 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Velmi čtivá, jen taková nijaká. Nevím jak to napsat. Psychouš táta a syn super. Jen jsem na konci čekala nějaké větší odhalení, nějaký ten šok a husí kůži. Ale i na další sběratele si ráda počkám :)

13.09.2017 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Nikomu nevěř! Skvělí příběh, a ten konec?! Super, dobrá kniha.

09.09.2017 4 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

Za mě tedy super. Líbila se mi celá série. Nic náročného, ale svižně se to četlo :-)

13.08.2017 5 z 5

Bestie je zvíře Bestie je zvíře Peternelle van Arsdale

Oddechové čtení :) Začátek a průběh knihy se mi velmi líbil, ale ten konec mi přišel lehce odfláknutý. Jinak nic náročného.

04.08.2017 3 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Pro mě zatím nejslabší z celé série. Spoustu zbytečností kolem, a vrah taky nebyl moc velké překvapení. Snad se Selfie povede lépe :)

02.08.2017 2 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Tohle že je konec? Proč? Takovou dobu jsem čekala. Co Michael? A Sara? Caleb a Hollis? Mohl být klidně i díl čtvrtý, aspoň bychom neskákali o tolik let dopředu. Pro mě menší zklamání, příběh je to nádherný, ale ty mezery ve vyprávění. Něco se začne a najednou skok o 21 let dopředu. Škoda, na to že to má být ukončení celé série je to pro mě a můj hlad po vědění opravdu málo. Ale i přesto 4*.

26.07.2017 4 z 5

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Krásné, ale smutné

22.07.2017 5 z 5

No, když pominu ty děsné chyby v textu a občas špatný slovosled , tak to bylo moc moc fajn :) Taková oddechovka, která byla ze začátku trochu zdlouhavá. Chvilku mi trvalo než jsem se zžila se světem upírů, kde není ani pořádně vysvětleno kde se vzali. Ke konci velmi napínavá, tak že jsem jí nemohla a ani nechtěla odložit, nu a konec samozřejmě krásný, ve který jsem doufala :)

27.06.2017 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

Pro mě zatím nejlepší Carol. Chvilkama to bylo trochu natahované, ale rozhodně lepší než dvojka, tu jsem četla s přestávkami skoro 14 dní a to je co říct.

22.06.2017 4 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Celá série byla naprosto skvělá!! Žádná hluchá místa, děj nádherně plynul! Za mě TOP! Asi ani nezvládnu číst nic dalšího, pořád to mám v hlavě. Nu nic jedu zase od začátku :-D

07.06.2017 5 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Luxusní! Snad ještě lepší než jednička!! Střídání postav mi vůbec nevadilo. Naopak, aspoň jsem věděla všechno co se kde šustlo :)

31.05.2017 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan