avalonek avalonek komentáře u knih

Zahrada sirén Zahrada sirén Vladimír Šlechta

Musím říct,že mě kniha sedla.Příběh hezký,celou dobu to pěkně jede,a když sem to dočetla,tak sem se hned musela pustit do pokračování,abych věděla,co se se všemi stalo..Pro mě opravdu pěkné počteníčko.Snad budou další díly taky tak super

15.11.2015 5 z 5

Válečná lest Válečná lest Vladimír Šlechta

Jako vždy paráda.Sice byl tento díl trošku slabší a ne tak propracovaný jako ty předešlé,ale četlo se to skvěle.Sem moc potěšena knihami od pána Šlechty.Je vidět,že psát umí.Tedy pro mě:-)

30.10.2015

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Tak jsem to konečně přečetla.No,dalo by se říct,že tenhle díl se už dal.Dávám jednu hvězdu za to,že sem v příběhu konečně poprvé četla i něco že života,co jsem bohužel zažila i já.Jim to vše pak samozřejmně vyšlo,jinak by to nebyl román.Takže kniha se dala číst,ale jen jednou a dost,už se k tomu nikdy nevrátim...

30.10.2015 1 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

Přečten i druhý díl,a pořád mě to nenadchlo.Ta holka má snad milion orgasmu.To snad neni normální ne??Takže jestě ten poslední díl mě čeká přelouskat..I když to bude asi hodně těžký,protože je to opravdu o ničem..Ale knihy dočítám,tak to musím dát..Ale asi to bude bolet:-))

16.10.2015 odpad!

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velice podařená kniha.Zase něco,co má pěkný děj a je to o něčem..Příběh se hezky četl,nebylo to nijak přehnané a bylo vzrušující to napětí mezi nimi..Velice se mi líbí psaní této autorky,i když můžu říct,že tenhle díl se mi líbil nejvíc.Je super,že u dalších dílů se autorka znovu zmiňuje o této dvojici.Za mě moc dobrý počteníčko..

15.10.2015

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Nevim,jak nekdo muze napsat,ze je to padesat odstinu sedi ale lepe napsanych.Ja to tak teda vubec nevidim.V padesati odstinech to bylo alespon o necem.Tady se porad trapne hadaj,soulozej a nebo ji..Dej zadnej,pritazlivost zadna,napeti zadny..Za me teda kniha nestoji za to..Doctu jen pro to,ze nenechavam nic rozectenyho..

08.10.2015 odpad!

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Krasny konec,kdo by takhle nechtel skoncit za me mooooc dobry:-)

25.09.2015 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Na vase varovani jsem si z knihovny pujcila rovnou oba dily.A opravdu nelituji.Ta prvni konci tak,ze bych asi nevydrzela cekat nejakou dobu na dalsi.Kniha se cetla moc pekne.Hezky dej,pribeh a konec za me spokojenost.Zase mi to udelalo radost,kdyz to skonci dobre.Takovy pohadky ja rada:-)

25.09.2015 5 z 5

Šílený les Šílený les Vladimír Šlechta

Perfektní kniha.Hltala jsem ji jak vanilkovou zmrzlinu:-)Perfektní příběh,uzasnej konec.Takový knihy mám moc ráda..

22.09.2015 5 z 5

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Perfektní komedie.Já se opravdu moc bavila.

20.09.2015 5 z 5

Tři mušketýři 1. díl Tři mušketýři 1. díl Alexandre Dumas, st.

Moc hezká kniha,která má pořádny děj a hlavu i patu..Super

20.09.2015 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Nejuzasnější příběhy,které jsem kdy četla..Je to moje láska a navždy bude;-))

15.09.2015 5 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Moc hezky zakonceni knih..Sice me trosku dostalo,z jakeho duvodu se rozhodla Abby pro svatbu,ale nakonec to klaplo a hezky dopadlo..Za me super..

11.09.2015 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Taky super kniha,takova jemna a mila.Sice me Abby trosku stvala jak porad nevedela..Ale jinak se moc hezky cetla a trvalo mi jen den to precis.Skoda..Za me super..

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Takhle sem snad jeste nikdy nebrecela.Nevedela sem co driv,jestli si utirat slzy,nudle a nebo cist pres ty slzy:-)Super kniha,hezky se cetla,a pravda casto boli.Opravdu ze zivota a cloveka to primeje divat se na svet i jinak..Za me super

11.09.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Koukam,ze tuto knihu lidi hanej jak blazen..Myslim si ,ze kdyby okolo ni nebylo tolik drbarny a vseho,ze by to lidi tak neprozivaly a dostala by i nejaky lepsi ohodnoceni..Jak uz jsem jednou napsala,za me kniha dobra,odreagovani,pohoda a cetla se hezky..Tedy vsechny dily za me dobry..Lidi,neprozivejte to tak,a kdyz se Vam to nelibi,tak to sakra nectete..

India Place India Place Samantha Young

Nemůžu se dočkat,až tato kniha konečně vyjde v češtině u nás.Je to nekonečný čekání:-)A doufám,že to pak bude stát zato.Zatím všechny knihy od této spisovatelky staly vždycky za to.Příběhy nejsou přehnané,je to jako z našich normálních životu a to je na tom to lákavé,za mě uzasny knihy.Všecky:-)

09.09.2015 5 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

Kdyz jsem si pujcila tuto knizku,tak mi bylo jasne,ze je to eroticka kniha.Ale tolik sexu snad ani nemuze bejt..Bylo toho na me moc,a pribeh take nic moc..Takze to zatim byla nejhorsi kniha pro me..Docetla jsem to sice,ale jen proto,ze nemuzu nechat knihu rozectenou..

23.07.2015 1 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Super,trošku se to rozjelo v tomto dile..Moc mi ta kniha pomohla ve spatnem období..

15.07.2015 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Takhle by chtěl skoncit každej..Super čteni..

15.07.2015 5 z 5