Arsi Arsi komentáře u knih

Návrat na Vysočinu Návrat na Vysočinu Suzanne Enoch

Další povedená kniha. Mám ráda Skotsko a baví mě knihy z této krajiny. Roweně jsem držela palce, neměla to jednoduché vyrůstat se třemi bratry v tak drsném kraji. Jdu na další, poslední díl.

22.06.2020 4 z 5

Nezkrotný horal Nezkrotný horal Suzanne Enoch

O něco lepší než předchozí díl. Správná "romanťárna" se vším všudy.

20.06.2020 4 z 5

Tajemství hradních zdí Tajemství hradních zdí Anna Beatrix Bártová (p)

Mám ráda kombinaci minulosti a současnosti. Kniha se dobře četla, trocha tajemna byla na místě. Gutta z Bubnu byla má favoritka a tak jsem ráda, že jsem se s ní setkala i tady.

18.06.2020 4 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Příjemná oddechovka.

18.06.2020 3 z 5

Gutta z Bubnu Gutta z Bubnu Anna Beatrix Bártová (p)

Krásná kniha. Mám ráda středověké romány. Jdu hned na Tajemství hradních zdí. Těším se.

13.06.2020 4 z 5

Zmizení Stephanie Mailerové Zmizení Stephanie Mailerové Joël Dicker

Trochu jsem se v knize ze začátku ztrácela. Četla se celkem dobře, ale přišlo mi to docela překombinovaný. Předchozí dvě knihy byly lepší.

12.06.2020 4 z 5

Krajina světla Krajina světla Nora Roberts

Napětí a romantika - přesně tak jak to má od Robertsové být. A k tomu drsná Aljaška. Kniha se pěkně četla, Doporučuji.

09.06.2020 5 z 5

Beznadějný případ? Beznadějný případ? Corban Addison

Silný příběh, zajímavé téma. Trochu se rozjela až v polovině.

06.06.2020 2 z 5

Nezničitelná Nezničitelná Colin Falconer (p)

Pěkně a čtivě napsaný příběh. Přesně jak to Falconer umí. Mám ráda jeho knihy. Vždycky se dozvím něco nového z historie a to ještě příjemně napínavě.

04.06.2020 5 z 5

Ach jo aneb Některé postřehy z obou stran ledničky Ach jo aneb Některé postřehy z obou stran ledničky Robert Fulghum

Knihu jsem si vybrala na základě čtenářské výzvy. Moc mě to nezaujalo. Občas tam byly úsměvné postřehy, ale to je asi vše.

29.05.2020 2 z 5

Bál šílených žen Bál šílených žen Victoria Mas

Zajímavá kniha se zajímavým námětem. Jak bylo snadné zbavit se nepohodlné ženy, až mě z toho mrazí. Určitě je dobře, že kniha s takovým námětem byla napsána.

28.05.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Nádherná kniha o kruté době. Stejně skvělá jako Tatér z Osvětimi. Byl to silný příběh o statečné dívce, která musela velmi rychle dospět. Doporučuji obě knihy přečíst, stojí za to.

26.05.2020 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

I druhá kniha o nelehkém životě Sylvie a Oldřicha se mi moc líbila. Mám moc ráda knihy od paní Körnerové. Rozhodně její knihy doporučuji.

22.05.2020 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Pěkná, pohodová kniha a hodně ze života.

21.05.2020 5 z 5

Poslední dítě Poslední dítě John Hart

Skvělá kniha. Vybrala jsem si jí kvůli Čtenářské výzvě. Teď už chápu, proč byl autor oceněn cenou E. A. Poa. Hltala jsem jí od začátku do konce. Rozhodně doporučuji.

13.05.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásná kniha, jako ostatně všechny od paní Mornštajnové. Chytne a nepustí.

08.05.2020 4 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Vybrala sem si tuto knihu na základě Čtenářské výzvy a nelituji toho. Byla čtivá, napínavá, plná napětí a emocí.

29.04.2020 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Čtení jsem si moc užívala. Příběh sice jiný než předchozí, ale skvělý. Asi nejlepší. Napětí od začátku až do konce. Celá série byla úžasná.

19.04.2020 5 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Pěkná kniha se zajímavým námětem. Člověk by asi někdy potřeboval zkusit si život v cizí kůži, aby pochopil...

15.04.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Kniha mě bavila, četla se dobře. Zajímavé rozuzlení, nečekala jsem to.

12.04.2020 4 z 5