Arsi Arsi komentáře u knih

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Skvělý thriller, perfektní a neotřelý příběh. Sice krutý, ale dobře propracovaný. Od začátku až do konce. Četlo se to samo.

18.10.2020 5 z 5

Na Seně Na Seně Vojtěch Rauer

Skvělá kniha a přitom tak mladý autor. Přečteno jedním tahem, knihu jsem si užila. Těším se na další.

14.10.2020 5 z 5

Dívka v přestrojení Dívka v přestrojení Greer Macallister

Kniha se četla sama. Zajímavý příběh, bavilo mě to.

12.10.2020 4 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Řekla bych, že byla ze všech tří knih nejlepší. Docela napínavé.

08.10.2020 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

To byl tedy horor. Kniha se četla dobře a hlavně v druhé polovině se to pořádně rozjelo. Příběh se mi zadřel pod kůži a mám pocit, že na tuto knihu dlouho nezapomenu.

06.10.2020 4 z 5

Doktorka Viktorie Doktorka Viktorie Markéta Harasimová

Moje první setkání s autorkou. A nelituji. Dobrý psychologicko-detektivní román.

02.10.2020 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Rodinné drama s výraznými prvky psychického teroru, který by neměla zažít žádná žena. Ale jak to tak bývá, rodinné vztahy bývají dost často nejsložitější. Kniha se dobře četla, ale pecka to není. Ale i tak doporučuji přečíst.

29.09.2020 4 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Detektivka střihnutá romantickou. Přesně jak jsme u autorky zvyklí. Trochou překombinované, ale četlo se dobře. Mám knihy od Brownové ráda

27.09.2020 4 z 5

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

Krásná kniha. Zajímavé vyprávění lidských osudů.

23.09.2020 5 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Zvláštní kniha, zvláštní téma. Zajímavý psychothriller, který vás nechá až do konce tápat. Doporučuji knihu přečíst, stojí za to.

17.09.2020 5 z 5

Lavina Lavina Kateřina Chyle

Celkem čtivá kniha. Trochu akce, trochu romantiky.

16.09.2020 4 z 5

Guvernantčino tajemství Guvernantčino tajemství Janice Preston

Příjemná romantika. Kniha mě bavila.

14.09.2020 4 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha byla napínavá a čtivá. Nečekané rozuzlení.

13.09.2020 3 z 5

Falešná guvernantka Falešná guvernantka Anne Herries (p)

Celkem příjemná romantika. Až v druhé polovině se to trochu víc rozjelo.

09.09.2020 3 z 5

Dívka zvaná Lyra Dívka zvaná Lyra Cecelia Ahern

Nádherná kniha. Nic víc není třeba dodávat.

06.09.2020 5 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Ann Granger

Celkem průměrná detektivka. Neurazí ale ani nenadchne.

02.09.2020 3 z 5

Dcery Štěstěny Dcery Štěstěny Tara Hyland

Pěkně zpracovaná rodinná sága rodu Melvillů. Soudržnost v rodině, ale nechybí ani závist a intriky. Kniha se i moc líbila.

01.09.2020 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Jako vždy skvělá detektivka. A jako vždy skvělá Kate. Rozhodně doporučuji přečíst celou sérii a doufat, že nebudeme muset čekat dlouho na další knihu.

29.08.2020 5 z 5

Zázračný slunovrat Zázračný slunovrat Janet Chapman

Pěkná série, pěkné zakončení. Plno fantazie a kouzel. Dostala mě Lukyho definice lásky.

26.08.2020 5 z 5

Pokušení Pokušení Janet Chapman

Pokračování série je čím dál lepší. Kniha mě bavila. Hlavně Robbie, ten se mi líbil už jako malý kluk. Těším se na další díl.

17.08.2020 4 z 5