Lavina

Lavina https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452232/bmid_lavina-ei6-452232.jpeg 4 13 4

Někdy stačí udělat jen jeden krok a rázem je všechno úplně jinak, než se na první pohled zdálo. Paul a Annie spolu nemají vlastně nic společného. Ona svůj život věnuje práci a péči o syna, on se snaží pomáhat všem okolo. Jejím domovem je malé městečko uprostřed Skalistých hor, odkud by se za nic nehnula. On má kořeny v L.A. a i když je stále na cestách a dceru vídá dvakrát do roka, prozatím mu to vyhovuje. A tak, když je okolnosti svedou dohromady, zdá se, že najít společnou řeč pro ně nebude možné. Přesto spolu musí každý den pracovat a vycházet. Příběh o tom jak předsudky, nedůvěra a nepochopení můžou dvěma lidem otočit život vzhůru nohama.... celý text

musivila
08.02.2024 5 z 5

I když jsem od knihy očekávala trochu něco jiného, nakonec to nebylo špatné a dobře se mi četla.
Sice jsem čekala více napětí, tohle byl spíš romantický příběh. Ale zasazen do zimního prostředí Skalistých hor a o to mi v tomto ročním období šlo :)

klodnerovic
24.07.2021

Mám neodbtný dojem, že tento příběh jsem už slyšela/viděla. Spíš viděla. Coby film. Je to možný?

levap
10.04.2021 5 z 5

Mě se kniha líbila

Arsi
16.09.2020 4 z 5

Celkem čtivá kniha. Trochu akce, trochu romantiky.

2016  80%Jen dnešní noc
2020  72%Lavina