Arsi Arsi komentáře u knih

Pokušení Pokušení Janet Chapman

Pokračování série je čím dál lepší. Kniha mě bavila. Hlavně Robbie, ten se mi líbil už jako malý kluk. Těším se na další díl.

17.08.2020 4 z 5

Válečníkova svatba Válečníkova svatba Janet Chapman

Zatím nejlepší ze série. Už se těším na další.

16.08.2020 4 z 5

Muž s mečem Muž s mečem Janet Chapman

Příjemné letní romantické čtení.

14.08.2020 4 z 5

Muž ze středověku Muž ze středověku Janet Chapman

Příjemná kniha na letní čtení.

12.08.2020 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět skvělá detektivka, tak jak u paní Marsons bývá zvykem. Těžko se od ní odchází. Prostě píše skvěle a čtenář je v napětí od začátku až do konce. Doufám, že píše další knihu.

10.08.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další skvělá detektivka, snad nejlepší ze série. Až na ten konec, to se nemělo stát.

06.08.2020 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Další skvělá detektivka plná napětí a akce. A jako vždy bravurně vyřešený případ Kim a její party.

04.08.2020 5 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Kniha se četla dobře, půjdu do další.

01.08.2020 3 z 5

Moje zlatá Audrina Moje zlatá Audrina Virginia Cleo Andrews

Silný příběh plný lží, tajemství a tajemna. Není jednoduché takovou knihu číst. Mám ráda knihy Virginie Andrewsové a tahle byla TOP.

28.07.2020 5 z 5

Láska k nepříteli Láska k nepříteli Suzanne Enoch

Stejně jako první díl bezva oddychovka s vtipem. Nejvíc se mi líbila May.

20.07.2020 4 z 5

V moci lásky V moci lásky Suzanne Enoch

Fajn oddychovka plná vtipných dialogů. Docela mě pobavila. Líbila se mi.

18.07.2020 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Skvělá detektivka, skvělá celá série. Napínavé, čtivé, nemožno od knihy odejít. Perfektní zápletky, mělo to spád. Doufala jsem, že Ava s Lucem to posunou někam dál, tak snad příště.

15.07.2020 5 z 5

Naděje umírá poslední Naděje umírá poslední Halina Birenbaum

Poutavé vyprávění o hrůzách v koncentračním táboře. Nikdo z nás si nedovede představit, jakým hrůzám bylo malé děvče vystaveno. Doporučuji si ji přečíst.

10.07.2020 4 z 5

V pasti lásky V pasti lásky Nora Roberts

Příjemná odpočinková kniha. První díl byl lepší, ale také taky jsem se dobře u knihy bavila.

07.07.2020 4 z 5

Stejně se vrátíš Stejně se vrátíš Nora Roberts

Příjemná oddychovka přečtená až móc rychle. Těším se na pokračování.

06.07.2020 5 z 5

Poslední velký den Poslední velký den Tammy Robinson

Krásná, emotivní kniha. Strašně smutná, ale bohužel i nemoc k životu patří. Člověk by si měl vážit každého dne a užívat si ho. Bohužel to tak není. Ava si ten kousíček štěstí užila až ke konci života. Tato kniha mě přinutila se zamyslet...

05.07.2020 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Další skvěle napsaná kniha, která udržuje čtenáře v napětí. Sice první dva díly byly o něco lepší, ale kniha se mi stejně líbila. Jdu na další, zatím poslední se série.

03.07.2020 4 z 5

Co dělat, když prší Co dělat, když prší Marissa Stapley

Kniha se mi líbila. Trochu mi připomíná styl psaní Jojo Moyes. Možná to ale bude tím, že jsem před touto knihou četla Schovej mě v dešti. Sice byla chvílemi smutná, ale i takový je život.

26.06.2020 4 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Další krásná kniha, která čtenáře nutí k zamyšlení. Četla se dobře a opět jsem se přesvědčila, že Moyes je skvělá spisovatelka.

25.06.2020 5 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Řekla bych, že tato kniha byla nejlepší z celé série. Donutila mě číst až do rána. Ze všech tří bratrů se mi zamlouval nejvíc právě Munro. Možná právě kvůli tomu, že ho ostatní považovali za "jednoduššího". A nakonec všem vytřel zrak. Moc se mi kniha líbila.

23.06.2020 5 z 5