Válečníkova svatba

Válečníkova svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42857/bmid_valecnikova-svatba-2nq-42857.jpg 4 88 14

Highlander série

Libby Hartová je uznávaná lékařka. Jednoho dne v sobě objeví zvláštní léčitelské schopnosti, které vůbec nezapadají do jejího vědeckého pojetí medicíny. Je rozhodnuta najít zpět svou rovnováhu a přestěhuje se do Pine Creek v Maine. Její auto cestou dostane smyk a sjede do jezera. Zachrání ji Michael McBain, vdovec, který vychovává svého osmiletého syna. Ač působí zcela současným dojmem, je to ve skutečnosti bojovník ze středověkého Skotska, který se v současnosti ocitl díky magii starého druida.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Wedding the Highlander , 2003

LilluLong
11.11.2021 5 z 5

V jednom kuse som sa prepracovala uz k tejto tretej časti a som úplne nadšená z knihy a hlavne zo seba ze som nasla v sebe ďalšie skryte schopnosti nadchnúť sa niečim co som doteraz odmietala citat. Za mna aj tato časť ma 5*

Kudík
23.05.2021 4 z 5

Z "Malého" skřítka z 1. dílu vyrostl úžasný Robbie, a to byla hlavně Michaelova práce s pomocí "Mary". U Michaela jsem si jen přála to, co bylo předem dané a 2x to zatím nevyšlo. U Libby mi přišlo pouze škoda, že by zahodila své znalosti a léta studií, ale třeba se to vyjasní v následujícím dílu. Každopádně mohla bych mít výhrady a připomínky už od prvního dílu ohledně celé zápletky s cestováním, ale proč? :)

renulkam
06.04.2021 4 z 5

Na příběh Michaela jsem se těšila od zacatku serie, bylo mi ho líto. Námět se mi líbil, Libby sice malá, ale silná žena a upřímně, která bychom si nepřála poznat tyto majetnicke valecniky se srdcem na dlani i v reálném životě. Jedná se o milý příběh, se sympatickymi hrdiny a predvidatelnym dějem.

petulik330
23.03.2021 5 z 5

Libby se mi od začátku zamlouval. Nenechala se ničím a nikým zastrašit, čímž si nakonec získala srdce Michaela. I když to nebylo úplně jednoduché.

Missty.
26.08.2020

Tenhle díl je první víc magický. Super série

Arsi
16.08.2020 4 z 5

Zatím nejlepší ze série. Už se těším na další.

petraj30
21.05.2020 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Na příběh Michaela jsem se těšila, protože měl nejtěžší osud ze všech hrdinů, a taky mi zatím z těch dosavadních hrdinů přišel povahově nejlepší - toho chlapa nelze nemilovat. Jen příběh Libby nebyl podle mě úplně zakončený, ještě tam na konci mohla být nějaká kapitola o jejich společném životě a hlavně o tom, jak to s Libby celé dopadlo.
Tato série začala naprosto úžasně - skloubení historie s dnešní dobou byl hodně dobrý nápad. Pořád cítím tu spojitost s tou historií.
Moc se těším na pokračování s Robbiem, tak třeba tam se dočtu, jak to vlastně s Libby dopadlo. Jen tak dál. Skvělé :-)

katslana
26.12.2018 3 z 5

Takový zlatý průměr. Neurazilo ani nenadchlo. Nápad prima ale nedotažené :-)

alekis
07.10.2018 5 z 5

Tento díl je pro mě z prvních třech asi nejhezčí. Celkově se u této série moc příjemně bavím :-).

havrmoni
06.02.2017 5 z 5

Asi nejhezčí díl,kdybych mohla dám vìc hvězdiček. Opravdu pěkné zakončení,protože další díly už jsou o další generaci,dětech horalů.

účetní
23.10.2016 5 z 5

I třetí díl byl moc krásný, romantika, magie, kouzla. Michael byl také super chlap, silný, chytrý, pracovitý, sebevědomý a láskyplný, a konečně, do třetice všeho dobrého našel svou lásku a malý Robbie novou maminku. Robbie byl tak miloučký, prostě zlatíčko klučina, moc se mi líbilo, že se z něj Michael snažil vychovat správného muže. Také Libby byla moc sympatická a skvěle zapadla do svého nového domova. Kniha byla taková plná děje, byly tam opět chybičky, jako v předchozích dílech, ale řekla bych, že byla z těch tří dílů nejlépe přeložená, moc pěkně se četla, byly tam i humorné momenty. Pochvala autorce, že chování Robbieho přesně odpovídalo věku, někdy autorky ty děti popisují tak, jakoby dítě v životě neviděly, ale tady to sedělo. Závěr knihy se odehrával v předvánočním čase, takže čtení na tento čas super. Celkově shrnuto první tři díly bojovníků ze středověkého Skotska rozhodně stojí za přečtení, jsou to krásné, romantické knihy, zasazené do nádherného prostředí státu Maine v Americe, super chlapi, žádné bábovky.

Ditules
16.09.2015 3 z 5

Inu jo, je to dobrá oddechovka...

mac.martina
20.03.2013 5 z 5

úžasná knížka, děj mě tak pohltil že jsem jí přečetla na jeden dech...

Shakespeare
03.05.2012

Kouzlo je v každém z nás a když to objevíte najdete si někoho dalšího kdo magii miluje

cestování časem romance

Janet Chapman