V pasti lásky

V pasti lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423606/bmid_v-pasti-lasky-Z0N-423606.jpg 4 48 15

Bratři Mackadeovi série

< 2. díl

Jared MacKade nepochybuje o tom, že si umí pevně stát za svým a nikdy se k žádné výzvě neobrátí zády. Proto když ho jeho právnické povolání přivede za Savannah Morningstarovou, její nezdvořilost a chladná odtažitost ho neodradí – právě naopak ho láká. Savannažina pobuřující přímost a zároveň hříšná přitažlivost Jareda nutí, aby se k ní neustále vracel. Jaká tajemství před ním Savannah skrývá? Podaří se mu je někdy odhalit? Čím víc Jared Savannah poznává, tím je odhodlanější zůstat s ní navždy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

The Pride of Jared MacKade , 1995

Havrnka
15.06.2023 5 z 5

Romantické čtení na pozdní jaro. Líbilo se!!

Jaruš71
03.09.2022 5 z 5

Bude někdy pokračování ?? Ještě máme dva bratry !!

pip11
04.06.2022 4 z 5

Jared vždycky věděl, že nechce vést ranč, zato být právníkem je pro něj to pravé. Ovšem výpomoc na rodné farmě nejmladšímu z bratrů nikdy neodmítne. Dům v sousedství zvažoval koupit pro sebe, avšak nejednal dost rychle a tak jej teď vlastní odtažitá a tajemná Savannah se svým synem. Pohodový příběh.

Cler1505
28.03.2022 5 z 5

Víte někdo jak se jmenují poslední dvě knihy z této série o posledních bratrech?

Ana72154
21.08.2021 3 z 5

Kniha za mě nic moc. Chování Savannah bylo příšerné, jako kdyby byla chudinka a každý ji ubližoval.

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Aneb, když dokážete dát druhou šanci, vyplatí se to - věta, která mě napadla hned po přečtení knihy.
Doporučuji, rozhodně si ji znovu přečtu. Možná kvůli příběhu, rodinným vztahům či chemii mezi hlavními hrdiny. Kdo ví... :)

Lenjulka
06.08.2020

Kniha byla pohodova, jsem zvedava, zda u nas vyjdou dalsi dily....

Arsi
07.07.2020 4 z 5

Příjemná odpočinková kniha. První díl byl lepší, ale také taky jsem se dobře u knihy bavila.

simviki
24.05.2020 1 z 5

Byly časy, kdy jsem doslova pásla po knížkách této autorky. legenda, Vzpomínka nebo Princ ve zlaté zbroji, to jsou pro mě " topky " Tato mě nijak nezaujala, nadpřirozený prvek tam působil tentokrát jaksi navíc a nepatřičně.

krákorka
20.03.2020

Pěkný příběh a jsem zvědavá na pokračování.

alzbeta4340
12.02.2020 4 z 5

Ráda odpočívám u dobře napsané romance, ve které se vlastně nic zvláštního neděje, jen se dva seznamují a sbližují. V pasti lásky se mi proto četlo dobře. Bohužel pár stránek autorka nastavila svým oblíbeným nadpřirozenem, a to mi vadilo. Přitom to pro děj nebylo vůbec potřeba.

mariva
08.01.2020 4 z 5

Slabší než první díl, možná proto, že Savannah nebyla tak sympatická a její chování mě dost rozčilovalo. Ale i tak jsem zvědavá na další díly.

Ivetaa
02.01.2020 5 z 5

Hezký příběh a těším se na pokračování.

veveronka
04.12.2019 4 z 5

Jared byl super.Savanna me casto rozcilovala svym chovanim,vybuchy vzteku jako by ji kazdy ublizil.Tesim se na dalsi dil s bratrem serifem

Skalara
10.11.2019 5 z 5

Bylo to pěkné pokračovaní a doufám, že bude další díl. Nejvíce čekám na Cassie a Devina. Ale když bych měla určit který díl je zatím nejlepší, tak to byl první díl Stejně se vrátíš :)