anonym02 anonym02 komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha byla úžasná,nemám slov.:-) Měla jsem ji přečtenou za pár dní, vždycky jsem se začetla a končila jsem až když mi padaly oči. Jsem velmi ráda ,že jsem na knihu narazila a doufám, že další díly budou taky tak skvělé.

12.05.2016 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Nemůžu si pomoct, musím opakovat to, co tady bylo napsáno už mnohokrát přede mnou.
Sarah J. Maas je prostě Paní Spisovatelka. Všechny její knihy jsou pro mě vždycky obrovským překvapením a já nestačím žasnout nad tím, jak perfektně dokáže jak vymyslet úplně nový svět, tak vytvořit postavy, které vlezou člověku (kurňa) hluboko pod kůži.
A tahle kniha? Jakože sakra wauu... Na to, že autorka nešetří stránkami, jsem si celkem zvykla, ale že hned první rozjezdový díl celé śerie bude opravdu tak skvělý a já nebudu schopná normálně komunikovat s okolním světem, dokud to nedočtu, s tím jsem nepočítala.
Zkrátka se autorka opět předvedla a znovu mi dokázala, že mám důvod, proč se k jejím knihám vracet.
A po dlouhé době můžu konečně zase říct, že se nemůžu dočkat na další díl ze série.

04.01.2021 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

No...
Ano, kniha pojednává furt o tom samém, chvílemi mám chuť Tesse hodit něco po hlavě, že s ním zůstává, vzápětí zase Hardinovi, že je to debil, ale o tom tyhle knihy jsou, ne?
Hardin je sice majetnický kretén, ale prošel si toho hodně a Tessa je naivní husa, která má vizi udělat svět a lidi kolem lepší.
Takové jsou povahy hlavních postav, a přesně pro to tyhle knihy čteme, ne?

01.10.2017 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Celá kniha byla úžasná nemám co vytknout (až na ten konec). Četla jsem ji po druhé a i tak, jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

13.11.2016 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Upřímně řečeno mi z celé série přišel nejpovedenější první díl.Nejvíc mě na něm zaujalo to, že tam nebyl žádný trojúhelník, a že hlavní hrdinka měla ve svých citech jasno.
Ale pak se nám v druhém díle objevil Kišan (který je boží, to nepopírám) a všechno se obrátilo.
Třetí díl mě nebavil tolik jako druhý a měla jsem co dělat, abych se dokopala ji dočíst.

A teď hodnocení k této knize.
(SPOILERY)
Ze začátku mě kniha moc nebavila, vadilo mi tam asi nejvíc to, že Kelsey byla stále s Kišanem (Podle mě od začátku série prostě patří k Renovi).
Ale pak se to zase celé v průběhu knihy změnilo a já mohla jen žasnout nad tím, jak se věci odehrávají.

Tohle je první kniha, u které jsem uronila nějakou tu slzu, a to když umřel pan Kadam a když umřel Ren (To jsem přímo brečela jak malá holka :-X ).

Konec série byl úplně úžasný a nemohu si před-stavit lepší.

Celkově se mi knihy od C. Houckove velmi líbily a myslím si, že tato kniha i série si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček

14.09.2016 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

BOŽÍ! !!!!!BOŽÍ !!!!!! BOŽÍ! !!! knihu jsem si přečetla po druhé a je prostě... BOŽÍ!!! :-)

05.09.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Nemám slov

16.08.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jak bych mohla tuto knihu kritizovat. Byla prostě... úžasná. A hned jdu číst pokračování =-D.

14.08.2016 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Kniha se četla jedním dechem . Velmi se těším na pokračování =-)

25.07.2016 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha se četla sama.
Ale štval mě tam docela dost Morfeus!!Místy jsem hlavní hrdinku opravdu litovala,jak se k ni choval!!
Ale jinak byla kniha úžasná !!! Nemohu jinak než dát *****

16.07.2016 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Kniha byla nádherná ,přečetla jsem si ji sice asi před půl rokem, ale i tak si stále ještě vybavuji úžasný , záživný a ..... prostě bez chybný děj.
=D

23.05.2016 5 z 5

Prokletí upírů Prokletí upírů Petra Klabouchová

Vauu...
Kniha mě velmi bavila .
Sice jsem si ji přečetla už před několika lety, ale stále si pamatuji její děj,který mě doslova a do písmene pohltil. :-D
Sice si už nejspíš nebudu kupovat další díl , ale knihu si určitě s velkou radostí a nadšením přečtu znova. :-P

18.05.2016 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Po této knize jsem sáhla, protože byla přirovnávána ke knihám S. J. Maas, ovšem já s tím nemůžu souhlasit.
Prvních 400 stránek jsem si jenom říkala, jak hlavní hrdinka může být tak strašně naivní, hloupá, důvěřivá a až ke konci jsem se srovnala s tím, že je to mladá holka, která opravdu nic nezažila, takže i přesto, že vystupovala jakože všechno ví, nevěděla vůbec nic.
Do těch 400 stránek jsem myslela, že kniha prostě nebude dobrá, ale ten konec to díkybohu zachránil. Stalo se tam tolik zvratů jako v celé knize ne, a jen díky tomu ode mě kniha dostává 4 hvězdičky.
Upřímně doufám, že tenhle díl je jenom takový rozjezdový, čemuž všechno nasvědčuje, a že postupně se bude hlavní hrdinka vyvíjet, protože svět, který autorka vymyslela a příběh, který se začíná vybarvovat, za to stojí.

16.02.2024 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Knihu jsem dočetla právě teď a nemám slov.
Nevím, jestli je to poslední díl, ale každopádně budu netrpělivě očekávat informace a s klidem můžu jít spát, protože vím, že zatím to vypadá dobře a konečně zde není otevřený konec. ^_^

14.04.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Páni...
PROČ se zase musí čekat skoro půl roku než vyjde další část?!

10.12.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
To se dá říct i o této skvělé sérii, kterou jsem si oblíbila hned od první stránky, prvního dílu.
Příběh Americy jsem prožívala srdcem i duší a Maxona jsem si ihned zamilovala.
Když jsem četla Dceru, byla jsem trochu zklamaná. Už to prostě nebyla ta klasická Selekce.
A u tohoto dílu jsem dokonce i brečela, jednak, protože tam bylo tolik smutných scén, a jednak, protože jsem si uvědomila, že je tohle úplně poslední díl této úžasné série, na kterou budu ještě dlouho vzpomínat.

20.05.2017 5 z 5

Já, písnička (1) Já, písnička (1) * antologie

Hezké písničky.
Jenom pro příčnou flétnu většinou napsané docela nevýhodně. Musíme si to přepisovat o oktávu výš.

11.02.2017 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Kniha se mi velice líbila. Děj byl skvělý a nápad originální.

19.01.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Můžu jí číst stále dokola a stejně se neomrzí.
Knihu jsem si četla už po několikáté a stejně se mi jen líbí a líbí.
A mě to štve a štve, protože jí nemůžu kritizovat!

11.01.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem si přečetla po druhé a zase jsem v ní našla něco nového. Je to prostě srdcovka, ve který člověk vždy najde něco jiného, co ho zaujme.

11.01.2017 5 z 5