Annannas Annannas komentáře u knih

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Je to velká emoční nálož. Ani nevím zda bych začala číst, když bych tušila jak bude ta hrůza rakoviny podrobná. Je to úžasně napsaná kniha a jsem ráda, že si můžu užívat života.

07.08.2021 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

To je příběh, který opravu musí chytit za srdíčko každou mámu. Moc jsem si čtení užila. Určitě doporučuji.

05.08.2021 5 z 5

Strážce nádrže Strážce nádrže Zdeněk Svěrák

Milé, lidské, oddychové.

25.07.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tento autor prostě umí!

23.07.2021 5 z 5

Kobercové Kobercové Terry Pratchett

Četla jsem do ČV, ale tento žánr opravdu není můj šálek čaje.

06.07.2021 1 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Moc jsem nevěděla do čeho jdu a ani jsem moc neočekávala, ale musím přiznat, že mě čtení bavilo.

27.06.2021 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Velmi těžké téma, ale dobře zpracované.

27.05.2021 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Čtení, u kterého téměř nedýcháte. Všudy přítomná hrůza a děs, ve které je schovaná bojující lidskost a láska. Přepadal mě obrovský vztek nad bezcitným činem a lítost a obdiv lidské síly. Úžasná kniha, od které se nejde odtrhnout.

20.05.2021 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Ze všech dílů pro mě ten nejslabší, ale jinak se mi celá série líbila mám rodinné ságy moc ráda.

15.05.2021 3 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Tento příběh mě naprosto pohltil. Připadala jsem si jako jeho součást. Úžasné, silné a velmi velmi čtivé.

12.04.2021 5 z 5

Kdo má za ušima Kdo má za ušima Marie Rejfová

Taková dobrá jednohubka na jeden večer k vínečku.

04.04.2021 3 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Pro mě rozhodně zajímavé setkání s novým autorem. Jen někdy více popisu pocitů postav než vyprávění příběhu samotného.

03.04.2021 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherné čtení, plné prostého, ale velmi silného životního bytí. A ten konec..... uf. Rozhodně doporučuji.

22.03.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc dobrá detektivka. Nic jí nechybělo, vše běželo jako na drátkách, vyvážené prolínání samotného příběhu a naprosto super vyšetřovatelka a její životní linie. Už se těším na další. DOPORUČUJI

14.03.2021 5 z 5

Pohádka o Raškovi Pohádka o Raškovi Ota Pavel

Takové milé počtení.

10.02.2021 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Velmi dobře napsané, historii tohoto kraje jsem znala opravdu okrajově a tato kniha je skvělým průvodcem. Už se těším na další díl.

07.02.2021 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

První kniha od této autorky, kdy jsem se v první polovině trochu déle prokousávala.

26.01.2021 3 z 5

Sestřičky a jejich tajná přání Sestřičky a jejich tajná přání Donna Douglas

Celá série se mi velmi líbila. Škoda, že už je konec, ale kdo ví.... ? Styl, ve kterém jsou knihy napsány, mi velmi vyhovuje. Děj neuvěřitelně rychle plyne a střídání dějových linek jednotlivých postav nenechá zvědavost čtenáře vydechnout. Rozhodně doporučuji.

17.01.2021 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Je velmi zvláštní napsat o knize, která je o umírání, že je krásná, ale tato kniha je opravdu taková.

11.01.2021 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Velmi pěkný, propletený příběh, ve kterém vše přirozeně rozplétáte a stále hltáte stránky s nedočkavostí jak to bude dál... Při představě, co si vytrpěly chudinky ženy ve zmiňovaném klášteře, mě mrazilo.

07.01.2021 5 z 5