ankaras ankaras komentáře u knih

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Sáhla jsem po této ilustrované knize kvůli čtenářské výzvě a za 15 minut bylo přečteno. Je super, je vtipná a je pravdivá.

03.03.2021 5 z 5

Inspekce Inspekce Josh Malerman

Hodnotím z pozice čtenáře jiného žánru. Knihu jsem neodložila, dokonce mě zaujala, do děje jsem se vžila a konec byl i napínavý. Ovšem za závěrečnou scénou si opravdu dvanáctileté představit nedokážu. Na to, že nevěděli a neuměli nic, co by se jim neukázalo, byli nějak moc vykutálení a akční.

27.04.2020 4 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Tato kniha je "šílený" zážitek! ( v tom dobrém)

16.07.2019 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

V Levných knihách jsem sáhla po knížce za pakatel, která se pohybovala v příčkách vyššího hodnoceni. No, ještě, že jsem to udělala! Absolutní pecka, která by potřebovala více reklamy!

17.07.2018 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Jsem z dalšího pokračování nadšená. I když měla kniha přes 600 stran, za dva dny padla. Je tak dál!

12.05.2018 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Když někdo umí psát, tak to prostě umí! Se Zkurveným příběhem jsem se trochu lekla, že autor polevil, ale Martin Servaz je zpátky a ve vší parádě.

08.03.2018 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Evu a Miriam si pamatuji z návštěvy Auschwitz, kde je zveřejněna stejná fotografie jako v knize a ony na ní. Průvodkyně na ně upozorňovala a já jsem ráda, že jsem si od nich přečetla jejich zpověď.

29.08.2017 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

A-asi povedené :).

18.08.2017 5 z 5

Z Paříže do Paříže Z Paříže do Paříže Joseph Joffo

Při čtení jsem narazila na autorovu stejnou myšlenku, která mi proběhla hlavou při návštěvě Auschwitz, a to, jak mohli být takoví zabijáci ještě tak důkladnými administrátory a proč vůbec.

28.07.2017 5 z 5

Smrtící DNA Smrtící DNA Franck Thilliez

I když je v knize mraky vědeckých poznatků, čtou se lehce a příběh hodně oživují.

03.07.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Kniha se mi velice lehce četla, měla spád a byla jsem nucená se pořád ptát, kam to povede. Nakonec tedy mi přijde, že je škoda, že to nevedlo nikam, nebo tedy ne k něčemu zajímavému.

15.06.2017 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Přijde mi hrozná škoda, že se příběh vypráví zpětně, kdyby četl člověk jen to, tak ok, ale začínám v tom mít zmatek.

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kvalitní romanťák! Osobně doporučuji celou sérii, nesáhnete vedle.

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Kdo to je ten Coben, tak to zkusím. Asi tak jsem ke knize sedala. Autor už je v oblíbených, protože jeho styl psaní mi opravdu sedl, parádní dílko.

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Pěkná, ale od autorky si přečtete určitě lepší.

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Přítelkyně smrti pro mě není vyloženě nějakým trhákem, ale tak dobře se četla, že určitě budu pokračovat dál. A osobně miluji odrážky :D.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Už s Dívkou v ledu jsem si nebyla jistá, ale pokračovala jsem druhým dílem, už ale nebudu, něco takového dalšího už by mi přišlo jako ztráta času :). Naprosto bez napětí.

07.04.2017 4 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

110%, čtěte povinně

18.03.2017 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Námět tak nějak neuvěřitelný, ale zajímavý a kniha velmi čtivá.

18.03.2017 5 z 5

Můj dědeček by mě popravil Můj dědeček by mě popravil Nikola Sellmair

Další zajímavý příběh a informace k holocaustu. Je zvláštní číst autentické výpovědi lidí, kteří byli a jsou osobně propojeni s děním druhé světové války. Jednu hvězdu ubírám za trochu krkolomné zpracování a čtení.

17.03.2017 4 z 5