anája anája komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Kniha byla přečtená jedním dechem,během pár hodin,ten konec byl trochu zvláštní ,jinak super.

21.04.2018 4 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Tato kniha se mi moc nelíbila ,oproti ostatním knihám této autorky,nedočetla jsem.

20.04.2018 2 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Opravdová lahůdka od této autorky.Velmi napínavé čtení, které vás pohltí a nepustí dokud nedočtete.Asi jsem od ní četla všechno,ale tato se mi líbila nejvíc a byla nejděsivější.

20.04.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha se mi moc líbila,byla od začátku do konce pořád čtivá a napínavá.Konec byl taky zajímavý.Precetla jsem za jeden a půl dne.

20.04.2018 5 z 5

Ukolébavka Ukolébavka Chuck Palahniuk

Možná tam bylo hodně zajímavých myšlenek,ale čekala jsem něco jiného. Čekala jsem,že to bude tak napínavé, jak ta pointa celého přiběhu,to by se dalo zpracovat úplně jinak. Tady to bylo napsáno hodně cynicky a vulgárně, pořád jsem se ztrácela až jsem zavřela a nedocetla

20.04.2018 odpad!

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Já jsem sehnala jen audio knihu a moc se mi líbila.Bylo to opravdu velice napínavé,zvraty, které jsem nečekala.Ta propletenost byla působivá a poslouchalo se to samo

18.04.2018 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Kniha při jejíž čtení Vás opravdu mrazí,doporučuji.

07.09.2017 5 z 5

Pohádky a obrázky Pohádky a obrázky Vladimír Sutějev

Musím se přidat ,je to úžasná knížka ,milovala jsem od dětství a četla neustále dokola ,moje děti ji po mě zdědily.Teď jsem si na ni vzpomněla a nikde nenašla,tak jsem si ji znovu sehnala ,protože chci číst vnoučatům a je strašně zajímavé ,že tady někdo psal,že nemusel tu pohádku o dopisu pro dědu Mráze-a tu jsem taky neměla ráda jako jedinou a nevím proč.....Jinak bylo nádherné to poučení -třeba jak hříbek vyrostl nebo ježek z hůlčičkou .....

04.09.2017 5 z 5

Spánek Spánek Haruki Murakami

Příběh byl zajímavý, znám problémy spánku,v něčem jsem se s ní ztotožnila ,ale lezlo mi na nervy to jak jak vypráví o svém manželovi a dítěti ,to ,,dítě " beze jména udělalo knihu takovou neosobní ,chladnou.A ten konec ? velké nepříjemné překvapení ,že z toho nakonec zase nevylezlo nic pozitivního.Snad by se člověk mohl jen zamyslet nad tím ,a vysvětlit si to tak, --že se může kdykoli stát ,že život žije jak robot a přestává myslet a milovat lidi okolo sebe ,dávat jim lásku .....a čas promarní jinak....Pak zůstane prázdný ...

22.08.2017 1 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Kniha jako i ostatní od autora co jsem četla mají krásné myšlenky k zamyšlení,toto je taková pohádka přečtená do hodiny.Ale ten konec mě zklamal ,nebylo v něm už nic pozitivního ,zůstal najednou úplně sám.....

22.08.2017 1 z 5

Kafka na pobřeží Kafka na pobřeží Haruki Murakami

Je to má čtvrtá kniha od Murakamiho ,četla jsem ji jedním dechem pan Nakata byl úžasný,metafory nádherné,určitě si poslechnu Arcivévodské trio.postavu pana Nakaty jsem si zamilovala v té jeho jednoduchosti byla taková krása(kočička Sezamka)Jenom mi teď po dočtení knihy přijde strašně líto ,že konec zůstal tak otevřený .Chtěla jsem se dozvědět co se panu Nakatovi doopravdy stalo v dětství,myslela jsem že to bude směřovat k hlubšímu rozuzlení celého příběhu,který byl tak propletený, na konci že bude znovu to období kdy v knize Nakata byl malý hoch ,že ta krev co našel byla vlastně krveprolití otce Kafky Tamuri, slečny Saeki. Protože...Pan Nakata přce tuhle říkal ,že než umře ,chtěl by aspoň jednou v životě umět číst....že by pak šel do knihovny,Hošino ho nestihl vzít ani do kina a do akvárka......Ale ty konce jsou u všech knih co jsem četla jen na domyšlení.....

22.08.2017 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Kniha mě velice mile překvapila ,byla napínavá a konec úžasný ,opravdu Vás to donutí přemýšlet o životě ,přečetla jsem za jeden den.

15.07.2017 5 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Kniha byla super ,napínavá a konec překvapivě napínevě rozvedený.

07.07.2017 5 z 5

Báječné dny Báječné dny Raphael Montes

Právě jsem přečetla,ten konec byl překvapivý.Nevím jestli jsem správně pochopila,že to jméno pro holčičku Gertruda ,znamenalo,že se Clarice paměť vrátila,nebo by ji neztratila?

04.07.2017

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tuto knihu jsem neodložila z ruky dokud jsem nepřečetla,opravdu vás vtáhne a nepustí ,koupila jsem podle recenzí a je to kniha ,kterou si chci jednou přečíst znovu a mít ve své knihovně.Dokonalá promyšlenost a zápletka!!! Doporučuji.

22.06.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Jedna z nejnapínavějších knih co jsem kdy četla,málokterá kniha mě zaujme tak že hltám každý řádek a musím číst do noci,super kniha.

22.06.2017 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Čtivá česká detektivka,moc se mi líbila.

15.03.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc dobrá kniha .

15.03.2017

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Perfektní ,od začátku do konce!!!!

11.03.2017 5 z 5

Strom v srdci Strom v srdci Kim Edwards

Kniha se mi moc líbila ,je nádherně psaná ,takovým jemným a čistým rukopisem a opravdu mě chytla za srdce ,slzu jsem taky uronila,nudná se mi tedy nezdála ,chytla mě odzačátku do konce .

26.01.2017 5 z 5