Alnima Alnima komentáře u knih

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Pěkná a vtipná oddechovka,ale více nečekejte.

11.02.2021 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Tento díl je můj nejoblíbenější. Hanu prostě zbožňuju :)

11.02.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Celou tuto sérii mám ráda, jako odpočinkové čtení.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Chtěla jsem vědět, o čem bude pokračování, ale kéž bych to neudělala. Jak jsem byla z prvního dílu i přes jeho závažnost tématem nadšená, z tohoto jsem byla pouze v těžké depresi. Do teď vlastně nevím, proč toto pokračování. První díl obsahuje vše, co bylo potřeba.

11.02.2021 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Určitě doporučuji tento příběh číst a ne na něho koukat v TV. Kniha je naprosto úžasná. Položení vtipné a milé hlavní hrdinky do prostředí a tématu, které je velmi vážně a v dnešní době často zmiňované. V myšlenkách se k této knize stále vracím a vůbec netuším, jak bych se zachovala v kůži jakékoli postavy z této publikace.

11.02.2021 5 z 5

Let Let R. K. Lilley

Ani jsem nedočetla. Hrozné komentáře, nesmyslné postavy a hned od začátku scény, které na mě působily nahodile a nepromyšleně..

11.02.2021 odpad!

Tyran Tyran T. M. Frazier

Pěkné pokračování.

King King T. M. Frazier

Knížka přináší zase trochu něco nového. Je čtivá a napínavá.

11.02.2021 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Jedna z mých nejoblíbenějších knih tohoto žánru. Už jsem se k ní vrátila několikrát. Je pro mě v mnoha ohledech originální, ač toto téma je zpracováváno stále dokola.

08.02.2021 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Tento díl na mě moc nezapůsobil. Přišel mi nedomyšlený a nejslabší. Konec se mi už číst nechtěl a fakt jsem se k tomu nutila. To by se asi stávat nemělo. Ale pro mladší generaci bych doporučila.

08.02.2021 3 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Napínavé pokračování plně zvratů.

08.02.2021 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Knížka se mi celkem líbila, ale je spíše opravdu pro mladší čtenářky.

08.02.2021 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Docela pěkná, akční a romantická oddechovka.

26.01.2021 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Ze stylu autorčina psaní si na zadek asi nesednu, ale z této knihy ano. Jsou tu originální nějaké prvky, spousta mouder a hlavně se mi líbila přímost dvou hlavních hrdinů. Bylo osvěžující, že v knize nebylo milion tajemství, která všechno ničí až do poslední chvíle. Taková hezká předvánoční knížka :)

21.12.2020 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Tuto knihu jsem chtěla prvních 50 stránek odložit. Měla jsem pocit, že autorka tak vyzradila vše bez napětí, ale to jsem se pletla. Nakonec mě příběh dostal. Bylo to moc pěkné a milé. Taková ta hezká oddychovka s něčím navíc.

21.12.2020 3 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

No, asi se mi to líbilo o půl hvězdy více než 50 odstínů šedi, ale i tak.. Takový vztah bych fakt nechtěla... Ale úplný konec je hezky napsaný :)

15.12.2020 3 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Moc pěkná série. Někdo píše, že je to podobné Padesáti odstínům šedi, ale tady musím říci, že pro mě je tento příběh mnohem hlubší. Ráda se k němu vracím, což u výše zmíněné knihy se mi ještě nestalo.

12.12.2020 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Moc hezká romantická série. Občas mě opakování nějakých výrazů trochu unavovalo, ale jako celek to zapůsobilo velmi dobře. Líbili se mi vtipné komentáře a i to, že zde bylo pro mě opět něco nového. Téma opuštěných a týráných děti mě vzalo za srdce. No a konec.. Co dodat.. Dávám 4,5 hvězd

12.12.2020 4 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

*"To bylo všechno?" zeptala se. "To bylo všechno." Přikývl. Vítr šeptal mezi nimi, osamělý a toužící. "Nasrat, " vydechla. *
Je to prostě boží knížka :D. Styl autora je ojedinělý, otevřený a přidrzlý. Ovšem, zároveň všechny spojitosti a propletenosti v knize tak dononale vymyšlené, že nemám co vytknout a jako celek je to prostě úžasné čtení. Poznámky pod čarou mě ze začátku trochu rozčilovaly, ale nakonec jsem si je oblíbila a těšila se, jak autor doplní tu a tu scénu. Kniha je prostě skvělá. Jediné, co mi tak nějak vadilo, byla milostná linie v příběhu. Ovšem, po dočteni série a po pár dnech jsem musela přehodnotit i tento aspekt. Nic jiného by se k autorovi nehodilo více :). Budu se těšit na jeho další knihy, které mě naprosto ohromí a překvapí ve všech směrech , jako tento příběh.

27.11.2020 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Musím říci, že tohle bylo super. Napětí, akce, láska a i několik překvapení. Je to tedy určitě pro mladší čtenáře, ale i tak se mi to moc libilo ????.

12.11.2020 4 z 5