aliza aliza komentáře u knih

Čas lovcov Čas lovcov Tess Gerritsen

Další skvělá kniha od Tess. Napínavá od začátku do konce. Překvapivý závěr.

02.03.2023 5 z 5

Stejná jako ona Stejná jako ona Nora Roberts

Po delší době jsem se pustila do čtení Nory. Opět nezklamala. Na jejích knihách se mi moc líbí, že to není jen romantický příběh, ale kombinace romantiky, lásky, napětí, krimi. Kniha se mi moc líbila.

26.02.2023 5 z 5

Zvonokosy III. - Lázně Zvonokosy III. - Lázně Gabriel Chevallier

Třetí díl Zvonokos, v podobném duchu jako první dva díly. Úsměvné pasáže střídají ty nudnější.

Zvonokosy II. - Babylón Zvonokosy II. - Babylón Gabriel Chevallier

Druhý díl Zvonokos, opět lechtivý humor, opět pasáže dobře čtitelné a pasáže docela nudné.

Zvonokosy Zvonokosy Gabriel Chevallier

Všechny tři díly Znonokos mi donesl kamarád s tím, že má pro mne povinnou literaturu, tak jsem je tedy přečetla. Celkově to nebylo špatné, vtipné, na tehdejší dobu docela lechtivý humor, některé části se četly skvěle, některé byly docela nudné.

Invaze z galaxie Invaze z galaxie Robin Cook

Opět výborná kniha od autora, tentokrát autor zalovil ve vodách sci-fi. Bylo to tak napínavé, že jsem se od ní nemohla odtrhnout a četla jsem a četla, až jsem ji dočetla. Vřele doporučuji.

17.01.2023 5 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Další skvělá kniha od autorky. Už se těším na další knihy.

17.01.2023 5 z 5

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Od Lorny jsem četla už pár knih, vždy mne to naplní radostí a nadějí.

05.01.2023 5 z 5

Peklo návratů Peklo návratů Michael Palmer

Tato kniha mne opět nezklamala, od začátku do konce se četla skvěle.

24.12.2022 5 z 5

Bouře Bouře Carol Higgins Clark

Kniha se četla dobře, takový lehký příběh s detektivní zápletkou, docela fajn oddechovka.

25.11.2022 3 z 5

Pohřešovaný Pohřešovaný Graham Hurley

Kniha mi vyloženě nesedla. Nějak jsem se nemohla začíst. Až konec se četl trochu lépe, ale byla jsem ráda, že jsem ji dočetla.

25.11.2022 2 z 5

Kočka v rouše vlčím Kočka v rouše vlčím Lydia Adamson

Tak tohle byla vyloženě oddechová detektivka, zpočátku jsem si říkala, že to bude děsná nuda, ale nakonec se to četlo dobře. Jak už se tady píše, zápletka je opravdu nepravděpodobná, ale když to pojmeme jako ryze odpočinkovou knihu, tak proč ne .

07.11.2022 3 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Alane Ferguson

Velmi čtivá kniha, konec napínavý jako kšandy. Líbila se mi.

03.11.2022 4 z 5

Kóma Kóma Robin Cook

Knihy od Cooka jsou čtivé a mám je ráda. U této bych řekla, že měla pomalejší rozjezd, ale jinak super.

29.10.2022 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Další výborná kniha od autorky. Četla se skvěle, mám ráda hlavní hrdiny, trochu jsem se ztrácela v astrologii. Každopádně se už těším až bude další díl .

29.10.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Moje druhá kniha od autorky, opět skvělá, napínavá, druhá dějová linie hodně smutná. Celkově výborná kniha.

22.10.2022 5 z 5

Černý sršeň Černý sršeň Rob Sinclair

Špionážní romány, tajní agenti, drogové kartely nejsou pro mne úplně to pravé, ale nevadí mi, když se mi něco takového dostane pod ruku. A tahle kniha byla hodně dobrá, napínavá od začátku do konce.

20.10.2022 5 z 5

Smrtelná infekce Smrtelná infekce Michael Palmer

Moc hezký a čtivý lékařský thriller. A v dnešní době dost zajímavé a aktuální téma, které se týká očkování.

18.10.2022 5 z 5

Oči soumraku Oči soumraku Dean Koontz

kniha se moc dobře četla, originální scifi zápletka, lehce by si člověk mohl představit, že v některých lidech jsou doopravdy zlí "skřeti". Takže kniha se mi líbila, určitě stojí za přečtení.

18.10.2022 4 z 5

Žena v barvě vlčího máku Žena v barvě vlčího máku Noëlle Châtelet

Moc krásná kniha. Muž s šálou vždy kolem krku a Marta mne doslova chytili za srdce. Skvělý příběh, skvěle napsaný. Po přečtení mi zůstal v duši klid, láska něha. Moc se mi to líbilo .

28.09.2022 5 z 5