aliza aliza komentáře u knih

Za každou lží Za každou lží Christina McDonald

Kdo má rád psychologické thrillery, tak bude naprosto spokojen. Stejně jako první kniha, kterou jsem četla od autorky "Osudný pád", je i tato skvělá. Napínavá a velice čtivá. Doufám, že se dočkám i další knihy od autorky.

28.11.2023 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Třetí díl série o agentce Sayer, stějně jako předchozí díly je i tento skvělý, čtivý a napínavý jako "kšandy". Takže za mne super.

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Druhá kniha série o agentce Sayer, napínavé od začátku do konce, záhadný psychopat 037,zajímavosi ohledně DNA a chimérismu, zkrátka přečteno jedním dechem. Tento díl se mi líbil ještě víc, než ten první.

V kleci V kleci Ellison Cooper

Kniha je velice čtivá, napínavá ,zajímavý je výzkum Sayer, která zkoumá mozky sériových vrahů, rozhodně jsem se u knihy nenudila a jsem ráda, že ji mám ve své knihovně.

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Tak tuto knihu jsem přečetla na jeden zátah. Neskutečně čtivé, takže za mne super.

21.10.2023 5 z 5

Chromozom 6 Chromozom 6 Robin Cook

Opět skvělá kniha od autora. Čtivá a napínavá od začátku do konce. Cook ke zkrátka sázka na jistotu.

17.10.2023 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Takže opět plný počet hvězdiček pro Tess Gerritsen. Sérii s Jane Rizzoliovou mám velmi ráda, i když ji čtu doslova na přeskáčku. Na každou její knihu se moc těším a zatím mne nezklamala.

11.10.2023 5 z 5

Jasnozřivost Jasnozřivost Irena Obermannová

Má první kniha od autorky, z počátku jsem myslela, že ji odložím, ale z úcty k lidem, kteří jsou schopni vůbec nějakou knihu napsat, jsem to neudělala. A nakonec jsem zjistila, že se četla dobře, byly tam i humorné prvky a překvapivě mohu napsat, že se mi vlastně kniha líbila.

11.10.2023 3 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Má druhá kniha od autora, opět napínavá od začátku do konce. Politické intriky, zajímavosti ohledně meteoritu, špičková technika a nesmrtelní hrdinové. Prima kniha na odreagování a únik z vlastních problémů.

23.09.2023 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Má první kniha od autora, začátek pomalejší, ale vše nabralo spád a četla se výborně. Konec pro mne překvapivý, poněkud nepravděpodobný, ale pokud to měli vyšetřovatelé "na háku", tak proč ne.

10.09.2023 4 z 5

Údolie smrti Údolie smrti Tess Gerritsen

Na autorku jsem narazila asi před rokem úplnou náhodou a jsem tomu strašně moc ráda. Její knihy mi vyloženě "sedí", už jich mám pár přečtených a zatím nezklamaly. A tato je zatím asi úplně nejlepší. Od začátku do konce napínavá, mrazivá atmosféra, tajemno, doslova jsem ji zhltla. Vřele doporučuji.

03.09.2023 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Četla se dobře, ale žádná "pecka" to nebyla. Taková průměrná detektivka.

31.08.2023 3 z 5

Z hlbokej vášne Z hlbokej vášne Ruth Rendell

Taková oddechová detektivka, která se dobře četla. Žádné šoky ani velká překvapení.

13.08.2023 4 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Tak jsem docela překvapená, jak se mi kniha skvěle četla a jak moc se mi nakonec líbila. Poslední třetina byla docela překvapující a celkově musím napsat, že kniha byla, dle mého názoru, prostě úžasná.

09.08.2023 5 z 5

Krotitelka snů Krotitelka snů Simona Monyová (p)

Kniha se mi moc líbila, příběh ze života, hrdinka bojuje s osobními problémy, bagatelizuje svůj zdravotní stav. V průběhu knihy bylo už celkem jasné, jak to dopadne, ale i tak se četla velice dobře.

09.08.2023 5 z 5

Panenka Panenka Ruth Rendell

Velmi zajímavá kniha, která nutí k zamyšlení a člověk si uvědomí, jak je tenká hranice mezi duševním zdravím a duševní nemocí a jak křehká je lidská psychika.

28.07.2023 5 z 5

Pacient Pacient Michael Palmer

Další skvělá kniha od autora, četla se výborně. Moc se mi líbila.

25.07.2023 5 z 5

Jazero temnoty Jazero temnoty Ruth Rendell

Kniha se četla velmi dobře, vtáhla mne do děje. Konec bych si uměla představit jiný, ale ne vždy vše končí happy endem.

17.07.2023 4 z 5

Osudná cesta Osudná cesta Kathy Reichs

Tahle se mi zatím líbila od autorky asi nejvíc. Četla se opravdu dobře.

10.07.2023 5 z 5

Divoké kosti Divoké kosti Kathy Reichs

Třetí kniha od autorky, nebylo to špatné, možná zbytečně moc postav, trochu jsem se v nich ke konci ztrácela.

10.07.2023 4 z 5