Pacient

Pacient https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37474/bmid_pacient-z7l-37474.jpg 4 80 13

Doktorka Jessie Copelandová dělá práci, kterou miluje. Celé dny tráví ve Východním zdravotnickém centru, kde svádí boje o život svých pacientů a navíc v laboratoři pomáhá vyvinout minirobot ARS, jenž by mohl znamenat revoluci v mozkové chirurgii. Nikdo netuší, že vyvolaná publicita o jeho vývoji nezůstala utajená ani jednomu z největších zločinců století, který trpí mozkovým nádorem. A pak pro rukojmí uvězněné na patře neurochirurgie začíná noční můra. Proti hrůze a napětí, jež vyrážejí dech a nedovolí čtenáři odtrhnout oči od stránky, nemůže být nikdo imunní. Michael Palmer, M. D., autor bestsellerů z lékařského prostředí, nabízí opět ve svém románu napínavý příběh, jenž se odehrává ve světě převratných vědeckých objevů a nejmodernější techniky.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

The patient , 2000

aliza
25.07.2023 5 z 5

Další skvělá kniha od autora, četla se výborně. Moc se mi líbila.

denib
22.06.2022 3 z 5

Taková příjemná oddychovka s určitým napětím, s určitou zajímavostí. Je to dobře čtivé a člověk si u toho fajn odpočine. Ale není to nic světoborného. Už od začátku je jasné, o čem to celé bude, celé to je předvídatelné. A také to je celé velmi nereálné a nepravděpodobné.

martisko3
27.12.2021 5 z 5

Perfektní, čteno opět po mnoha letech a stále napínavé, plné zvratů a přitom uvěřitelné. Doporučuji, nešlo se odtrhnout.

8211
04.08.2021 5 z 5

Kniha, kterou už 15let čtu v pravidelných několikaletých intervalech stále dokola. Miluju nemocniční/doktorské thriller příběhy, a tento je velmi napínavý a čtivý. Je čas přečíst si to znovu :-) doporučuji všema deseti.

pch1976
12.05.2021 3 z 5

Napínavé, nereálné. Nemůžu napsat - četlo se jedním dechem, ale takových knížek je celkem málo. Po tomto spisovateli sahám, když není nic jiného po ruce. Jeho knihy jsou dobré. Nikdy nezklame, ale také nepřekvapí.

micha-ella
03.12.2020 2 z 5

Odloženo. Jakmile v knížce narazím na agenty, ztratím chuť pokračovat. A tady máme výborného experta, co pozabíjel sedm lidí najednou, z toho tři jen ručně, panečku! A ještě než příběh s báječnou superdoktorkou vůbec začne, jsou tu jen tak mimochodem dvě další mrtvoly. Tak kdo má zájem a radost z takového čtení - prosím.

georginaa
19.10.2020 4 z 5

Jako všechny knihy co jsem četla od Palmera se čtou jedním dechem. Mají akčnost, detektivní zápletku a lékařské prostředí, kterého se snad bojí všichni pacienti. Stále mě to ale přitahuje ke čtení těchto příběhů a jsem nadšená, že to umí někdo tak napsat.

HŠ
16.04.2019 3 z 5

2 a půl hvězdičky.... Úžasná, skvělá, nebojácná, chytrá, hezká doktorka (trošku vlezdoprdelka) proti teroristům!

kubakubikula
26.10.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře, ale do půlky se vůbec nic nedělo. Pak už to mělo spád a bylo to dobré. Jen 3* dávám kvůli pomalému rozjezdu...

Kerberos
20.06.2017 4 z 5

Dobrá detektivka s lékařského prostředí.

tuldas
23.10.2016 5 z 5

za mě nejlepší knížka od Palmera,stálo by za to taky zfilmovat

evafort
11.05.2014 5 z 5

Skvělý thiller, sice jsem si uvědomila během čtení, že jsem tuto knížku už někdy dávno četla, ale to vůbec nevadilo, užila jsem si ji.

makyke
05.01.2014 4 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední. Napínavý příběh.