Kočka v rouše vlčím

Kočka v rouše vlčím https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/82056/kocka-v-rouse-vlcim-82056.jpg 3 21 8

Alice Nestleton série

Všetečná manhattanská herečka a krásná kočičí chůva Alice Nestleton je znovu povolána do akce. Policisté z New York City ji zapojí do případu, když se ocitnou ve slepé uličce - rutinní vyšetřování vraždy odhalí sérii stop, jež by mohly souviset s patnáct let starými neobjasněnými vraždami, které nesou jisté společně znaky: sériový vrah, jehož oběťmi jsou majitelé koček, zahání vyděšené mazlíčky a nechává na místě činu myš jako poznávací znamení. To Alice stačí, aby se vydala po horké stopě...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

A Cat in Wolf's Clothing , 1991

aliza
07.11.2022 3 z 5

Tak tohle byla vyloženě oddechová detektivka, zpočátku jsem si říkala, že to bude děsná nuda, ale nakonec se to četlo dobře. Jak už se tady píše, zápletka je opravdu nepravděpodobná, ale když to pojmeme jako ryze odpočinkovou knihu, tak proč ne .

konicekbily
14.03.2019 3 z 5

Jednodenní, možná jenom odpolední, jednohubka - nenáročná detektivní novela s nedokonalou zápletkou. Konec to vylepšil, ale ne moc. Pouze na dovolenou - jinak ne.

TaLu
25.07.2017 2 z 5

Knihu jsem přečetla do čtenářské výzvy - kniha začíná otázkou. Jde o nepravděpodobný příběh, což by mi nevadilo, ale obsahuje krkolomné zvraty ve větách. Hlavní postavy jednají nahodile a celé to vyprávění působí šedivým dojmem klouzajícím po povrchu života. Nemohla jsem se dočkat konce, ne abych věděla jak to dopadne, ale abych měla knihu již přečtenu. Ale za rozuzlení jsem nakonec hvězdičku v hodnocení zvedla. V něm bylo celkem zajímavé vyvrcholení záhady.

Mr.JaroCZ
24.07.2017 3 z 5

Postarší herečka a všetečná detektivka nápadně připomíná slečnu Marplovou v novějším, rádoby modernějším kočičím hávu.
Jako odpočinková kniha na jeden den u vody dobrý, takže za tři...

kika 13
16.05.2015 3 z 5

Vtipně psaný detektivní příběh.

bbara155
28.06.2013 1 z 5

Dost nepravděpodobná zápletka, jako by autorka dostala zadání - napiš nějakou kočičí krimi! A tak nějakou napsala a za moc to nestojí. Další knihy ze série určitě číst nebudu.

Rou
20.02.2013 3 z 5

Zápletka i závěr se mi líbily, ale dalo se jít do větší hloubky, vše detailněji popsat, takhle mi to přišlo jako jen výtah z knihy.

kattyV
15.02.2013 3 z 5

Knihu můžete přečíst za jeden večer, ale žádná zvláštní sláva. Plus je, že se to dobře čte, mínus, že je to celé vlastně o ničem.

kočky New York detektivní a krimi romány sérioví vrazi

Lydia Adamson
americká, 1936
2011  58%Kočka na prameni
2012  68%Kočka s houslemi
2011  66%Kočka v rouše vlčím
2012  75%Kočka v utajení
2011  66%Kočka mnoha barev

Kniha Kočka v rouše vlčím je v