Peklo návratů

Peklo návratů https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51812/bmid_peklo-navratu-PIT-51812.jpg 4 76 15

Americký lékař a spisovatel Michael Palmer nabízí čtenářům napínavý a vzrušující román z lékařského prostředí, ve kterém čerpá ze své bohaté medicinské praxe a uvádí nás do složitých vztahů a problémů jedné nemocnice. Od prvních řádků strhne čtenáře příběh osmiletého chlapce, u kterého se náhle začnou projevovat nevysvětlitelné příznaky těžké choroby. Vyděšená matka je bezradná. Zoufale chodí od jednoho lékaře ke druhému a stále doufá, že se dozví proč její malý syn tolik trpí. Proč znovu a znovu, do nejmenších hrůzných detailů prožívá to peklo návratů, proč se vrací k celkem nevinné operaci, kterou podstoupil před několika měsíci.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Aktuell

The Flashback , 1988

28401
14.04.2023 5 z 5

Zajímavé téma, napínavé od začátku do konce.

aliza
24.12.2022 5 z 5

Tato kniha mne opět nezklamala, od začátku do konce se četla skvěle.

Stanas513
29.07.2022 5 z 5

Zatím jediná kniha od Palmera, kterou jsem ještě nečetla. A jako každá, i tato se mi líbila.

alnahu
21.12.2021 4 z 5

Po knize jsem sáhla díky čtenářské výzvě ,abych doplnila poslední knihu- z lékařského prostředí.Od Palmera jsem četla již více knih ,ale ani tato nebyla špatná.Strhující děj nás zavede do nemocnice ,kde právě čeká na menší operaci osmiletý Tobby,ale děje se něco divného.A jako Tobby i další pacienti,kteří se podrobili operaci v Davisově nemocnici si prožívají hrůzu po ní.Co se používá při operacích kromě skalpelu a tlumené hudby v čem tkví tajemství,které ohrožuje pacienty?To jsou otázky ,které nás udrží v napětí až do konce knihy.

Maratka
27.07.2020 3 z 5

Nebylo to spatne, pribehy z lekarskeho prostredi s krimi nadechem me vzdycky potesi. Od Palmera jsem ale asi cetla i lepsi veci. Peklo navratu mi misty pripadalo uz hodne prekombinovane, nerealne, chovani postav nekdy dost nepochopitelne. Navic si myslim, ze se uplne nepovedl preklad (zvlastni vyber slovni zasoby, divne poskladane nektere vety atp. - četla jsem vydání z roku 1996).

Zao
15.07.2020 3 z 5

Nemocnice - špatná anestezie, nová, nedostačující - napínavé, čte se dobře.

HŠ
21.07.2018 4 z 5

Závěr mi přišel už takový moc umělý. Ale jinak spokojenost.

erikson
25.08.2015 5 z 5

Napínavě psaná kniha, ke které se pravidelně po pár letech vracím.

nemartina
03.06.2015

skvělá četba - zajímavé téma - čte se jedním dechem

keri.H
05.03.2015 5 z 5

Skvělá knoha. Plná očekávání, co se stane, jak se bude vyvíjet příběh dál a jak dopadne. Další zajímavý příběh z lékařského prostředí, který mě dokázal uchvátit postavami a dějem.

Pája1965
25.10.2014 5 z 5

:0))))))))

lenocka2013
18.10.2013 4 z 5

Vyborny pribeh, nie vela postav, ktore by ma plieli. Jednoducho povedane kniha podla mojej chuti z nemocnicneho prostredia.

Tinna14
05.05.2013 4 z 5

Zaujímavá a strhujúca kniha, presne to na čo som u Palmera zvyknutá, a nedá sa nič iné povedať len že ju vrelo každému odporúčam.

Zdenekvdf
25.04.2013 5 z 5

Tak tohle byla má první kniha od M. Palmera a určitě mě nezklamala. Čtivá, se zajímavým námětem. Určitě u mě nezůstane poslední od tohoto autora. Dnes jsem koupil Spiknutí sester a těším se na četbu.

Barulka
15.02.2012 5 z 5

Mám ráda strhující a komplikované knížky, do kterých když se začtete vás vtáhnou do děje ani nevíte jak.
A přesně taková je tato kniha, peklo návratů - střet reality, moc peníze, obchod s lidskými životy a životní rozhodnutí...
Doporučuji všem