Smrtící léčba

Smrtící léčba https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2763/smrtici-lecba-2763.jpg 4 71 14

Hlavní hrdinka románu - mladá úspěšná doktorka, vyznávající kromě tradičních lékařských postupů i zajímavé prvky přírodní medicíny - se náhle ocitá ve víru událostí, hrozících zničit její slibnou kariéru. Má proti sobě mocné nepřátelé - tisk, ničeho neštítící kolegy a sílu peněz. Krůček po krůčku pak autor rozmotává změt intrik, zakrývající mnohamiliónové obchody s lidským zdravím i životy. Odhaluje pravou tvář herců tohoto dramatu, vodí nás nemocničními sály, advokátními poradnami i čínskou čtvrtí, plnou drog a násilí.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Aktuell

Natural Causes , 1992

ThomasRuhe
ThomasRuhe
22.06.2023 3 z 5

Normálně thrillery z lékařského prostředí nečtu. Tenhle byl ale dobrý. Zajímavá zápletka s dynamickým popisem práce lékařů při snaze zachránit pacientky v kritických chvílích. Knihu hodnotím jako lepší průměr.

Stanas513
Stanas513
26.05.2022 4 z 5

Možná příliš postav a dějů, které se mi moc nezdály. Ale jinak pěkné oddychové čtení.

Jája92
Jája92
19.05.2022 3 z 5

Knihy z lékařského prostředí příliš nečtu a Smrtící léčba je první knihou, kterou jsem od Palmera přečetla.
Do třičtvrtě knihy byla dějově zajímavá, i když občas obsahovala až příliš odborné výrazy. Ale ke konci mi to už přišlo poněkud zdlouhavé a zmatené a asi to není kniha, ke které bych se chtěla vracet.

Kontryhelka
Kontryhelka
09.01.2022 5 z 5

Krásné, příjemné a oddychové čtení. Romány z lékařského prostředí jsou vždycky prima a mají své fanoušky.

tamdr
tamdr
20.04.2021 3 z 5

já nevím,tahle kniha se mi fakt zdála hrozně zdlouhavá,asi záleží i na překladateli a i když mám Palmra ráda tak tohle nebylo podle mého gusta

georginaa
georginaa
19.10.2020 4 z 5

Napínavá Palmerovka, která je opět plna akce, napětí a propletených situací.

adelinka
adelinka
21.07.2020 4 z 5

Tento štýl môžem. To je vždy pre mňa také rýchle čítanie.

mili159
mili159
03.06.2017 4 z 5

Pěkné napínavé čtení občas malinko zdlouhavé ale určitě se k tomuto autorovi vrátím znovu.

tuldas
tuldas
16.06.2016 4 z 5

dobré čtení

MAXA71
MAXA71
25.02.2016 4 z 5

Dobrá kniha, zaujímavý dej, aj keď niektoré termíny sa mi ťažšie chápali, ale dobrá. Zaujímavé, že film bol úplne o inej téme a nemohla som ich porovnať.

Pája1965
Pája1965
14.10.2014 5 z 5

Vynikající.....

Gaara1
Gaara1
02.02.2014 5 z 5

Opravdu pěkné čtení z lékařského prostředí, kde nám autor naservíruje alternativní léčbu do klasické nemocnice a ukazuje nám, jak může být prospěšná a užitečná v dobrých rukách, ale zároveň může být i životu nebezpečná, jedná-li se o peníze.

Rup
Rup
25.10.2013 3 z 5

Čtivé, takový lepší průměr. Nic originálního.

lenocka2013
lenocka2013
04.08.2013 3 z 5

Tato kniha, sa mi celkom dobre citala, velmi ma neohurila, ale musim povedat, ze ma nieco do seba.