Diagnóza: k smrti odsouzen

V tomto románu sledujeme osud mladé lékařky, jejíž podezření na příznaky smrtelné otravy ohrožují její profesionální i soukromý život. Abby Dolanová je slibnou lékařkou, miluje svého manžela, který s ní odchází do menšího, okresního města. Zde Abby dostává místo na pohotovostní službě. Jednoho dne se zde objevuje pacient se záhadnými příznaky. Zjišťuje, že nejde o ojedinělý případ a její kolega jí potvrzuje, že se tak děje díky velikému chemickému koncernu ve městě. Začíná se hra na kočku a na myš....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/2762/diagnoza-k-smrti-odsouzen-2762.jpg 4.443

Critical Judgement (1996)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Aktuell

Kniha Diagnóza: k smrti odsouzen

Stanas513
30.11.2018

Knihu jsem četla formou e-knihy, takže jako večerníček v posteli. Z počátku jsem se nemohla začíst, ale za polovinou příběh dostal spád a už jsem ho nepustila. Zakončení sice nebylo happy, zlo nebylo potrestáno úplně, ale takhle to vlastně chodí i v reálném životě.

zimka.r
15.02.2018

Opět příjemné čtení, zápletka i rozuzlení. Už teď se těším na další knížku.

tuldas
26.07.2016

velmi napinavé

MAXA71
16.02.2016

Napínavé a dobré čítanie. Nečakané rozuzlenie. Super.

marcela6320
29.07.2015

napínavé a velmi hezké čtení

Liana
14.04.2014

Úžasný, pútavý príbeh. Nevedela som prestať čítať, až kým som neotočila poslednú stranu. Teším sa na čítanie ďalších kníh od tohto autora. Odporúčam všetkým milovníkom trilerov.

keri.H
16.12.2013

Velice zajímavý příběh. :) Hodně moc mě kniha zaujala a líbila se mi . :)

lenocka2013
18.10.2013

Putavy pribeh, velmi ma zaujal. Odporucujem.

Michael Palmer

Michael Palmer
americká, 1943 - 2013

všechny knihy autora

Kniha Diagnóza: k smrti odsouzen je: