Přes mrtvoly

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Napínavý thriller amerického autora je věnován problému zneužití vědeckých objevů v lékařském prostředí. Nadaný mladý lékař v bostonské nemocnici dostává anonymní nabídku ke spolupráci od tajného spolku lékařů. Jako podezřelou ji odmítá a v této době je požádán o pomoc při hledání mladého muže jeho sestrou. Při pátrání s hrůzou zjišťuje, že v nemocnici dochází k machinacím s mrtvými těly, která mizí neznámo kam a posléze se svými pomocníky objeví uzavřené pracoviště hluboko v poušti, kde skupina lékařů zkouší nový lék na lidských pacientech. S nasazením života odhalí hrdina hlavu této organizace v jednom z pracovníků z nemocnice....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12316/pres-mrtvoly-12316.jpg 4.184
Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno · INA
Orig. název

Extreme Measures · 1991

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Přes mrtvoly

Přidat komentář
Koka
03. září

Nerada, ale musím knihu po pár stránkách odmítnout: prťavá velikost písma a hustota sazby mi neumožňují dál číst. Že je to vytištěné na jakémsi zežlutlém balícím papíru, to bych knize odpustila - je to daň za vydání v raných devadestátých. Ale stránky vypadají jak vítězný exemplář ze soutěže "jak dostat co nejvíce grafických znaků na cm2".

tomvall
26.03.2018

Od knihy jsem nic nečekal, o to větší je překvapení. Opravdu slušná detektivka se sympatickými postavami. Sice nebylo těžké předvídat zápletku, ale na čtenářském zážitku to moc neubírá. Knihu lze doporučit.

Hufendy
15.08.2017

Když jsem si objednala knihu, nemohla jsem se dočkat až mi přijde. Začala jsem číst a po dvou kapitolách mě to přestalo bavit. A tak jsem ji odložila s tím, že se k ní někdy vrátím. Udělala jsem chybu, že jsem ji odložila, protože od třetí kapitoly to už začínalo brát na síle. Určitě nelituji

mili159
08.05.2017

Velmi pěkné, napínavé i když chvílema malinko zdlouhavé. Určitě stojí za přečtení, bylato moje první kniha od tohoto autora a určitě ne poslední.

TaLu
07.11.2016

Trochu volnější tempo detektivky. Což je zvláštní, protože dějově je to naplněné po okraj. Zřejmě je to tím, že jde o dřívější knihu autora. Přesto vřele doporučuji všem, kdo mají rádi napínavé detektivky z lékařského prostředí. Oceňuji, že terminologie byla srozumitelná a jasná, což tento autor umí na výbornou.

tuldas
14.05.2016

napínavý

Sharkess
01.11.2015

Tato kniha mě velmi zaujala. Od prvního čtení jsem se nemohla od knihy odpoutat. Kniha napínavá od začátku do konce. Určitě stojí za přečtení.

zimka.r
07.02.2015

Tak tahle knížka mě zaujala už od první kapitoly! Napínavé od začátku až do konce! Několikrát jsem byla skutečně překvapena! Doporučuji!! :)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Michael Palmer
americká, 1943 - 2013

všech 23 knih autora

Kniha Přes mrtvoly je v

Přečtených141x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených4x
Knihotéce86x
Chystám se číst12x
Chci si koupit1x
dalších seznamech1x