Alexxxka Alexxxka komentáře u knih

Pravda o zázracích Pravda o zázracích Atticus (p)

Na básničky moc nejsem... Knížka se mi hodila do výzvy a jsem ráda, že mi ji paní knihovnice doporučila. Každý si najde to svoje...

Už si někdy měla pocit, že jsi víc, než osoba, kterou všichni vidí, že jsi kdosi skrytý v nejhlubším nitru tvé duše? Musíš tu hlubinu prozkoumat, odhalit pravdu o svém já a probudit v sobě toho velkého obra, kterým, jak už víš, můžeš být.

10.06.2020 5 z 5

Čas vlků Čas vlků Elisabet Nemert

Na tuto knížku jsem narazila náhodou v knihovně. Hned mě zaujala obálkou a pak jen krátký popis na titulce - a bylo rozhodnuto. Překrásný příběh. Koktejl zajímavých informací ze severských zemí počas války, síla jedince, láska, přátelství, obětavost, strach, napětí, zakomponování vlků a krkavce.... Jsem dojata. Tahle knížka by si zasloužila být bestsellerem! DOPORUČUJI!!!!

02.04.2020 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Hodně čtivá knížka, ale k těm top jí nezařadím. Na konci první části přišel zvrat, který mě trošku zmátl, pak už to ale bylo dobré - i když hodně nepravděpodobné. Ale za přečtení to stálo :-)

20.02.2020 3 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Knížka se mi líbila moc :-) Tuto spisovatelku mám ráda a bylo to pro mě moc příjemné čtení.

19.01.2020 4 z 5

Ztracen v džungli Ztracen v džungli Yossi Ghinsberg

Skvělá kniha, strhující příběh... Strašně jsem mu fandila!

28.08.2019 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Toto se mi četlo samo. Zhltla jsem knížku během pár hodin. Příjemná oddechovka :-)

22.08.2019 4 z 5

Dům Dům Simon Lelic

Takový průměr. Duchařina to podle mne vůbec není, první část se mi celkem táhla. Jako celek to není úplně nejhorší.

20.08.2019 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Toto byl mazec!!! Už jen tím, že je to z prostředí Čech je to hodně autentické ( až na ten konec ) Psycho, děsivé, mrazivé! Všechno to podtrhuje skutečnost, že se jedná o příběh na základě skutečných událostí. DOKONALÉ!!! A i když je to delší doba, co jsem Vězněnou četla, celý příběh si pamatuji. Doporučené už víc lidem a všichni nadšení. Hvězd si rozhodně zaslouží všech 5 - bez debat!

24.02.2019 5 z 5

Pravdivé lži Pravdivé lži Nora Roberts

Ano, hodně postav ale dalo se to krásně uchopit. Navíc - jedná se o velikou filmovou hvězdu, která si nechává napsat autobiografii. A za dlouhý a bohatý život v Hollywoodu jich tam klidně mohlo být i víc. Takže opravdu stravitelné a neztrácela jsem se. to je plus :-) Tušila jsem jak se to bude vyvíjet, přes to všechno se mi kniha líbila a opravdu se moc dobře četla.

19.02.2019 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Tak druhý díl se mi líbil moc!!! A ten konec??! Tak to jsem vůbec nečekala. Už se těším na celé rozuzlení této trilogie.

28.01.2019 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Moc hezká knížka. Rozhodně stojí za přečtení.

23.01.2019

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

No ten konec jsem moc nepobrala... Četlo se to dobře ale asi toto dílko nedokážu ocenit. Kdyby byl ten konec dokončený určitě by se mi to libilo vic.

16.01.2019 3 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Pomalý rozjezd na začátku - chvílemi mě to ani nebavilo. Ale nakonec jsme se začetla a od 2/3 knihy to už hezky odsýpalo. Neurazí - nenadchne....

13.12.2018 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Je to milá potrhlá pohádka. Mě se to líbilo. Příběh mě přenesl do dětství kdy m fantazie taky ještě fungovala na plné obrátky :-)

27.11.2018 4 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Na tuto knížku nejde zapomenout. Od autorky jsem zatím četla 3, ale Doktorka Samantha se mi zatím líbila nejvíc. DOPORUČUJI

25.10.2018 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Dle toho, co jsem četla v komentářích se mi do knížky moc nechtělo. Jsem ráda, že jsem si jí přečetla. Nenudila jsem se, bavilo mě to a hltala jsem stránku za stránkou. Ten konec byl psycho. Skvělé!

10.10.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Krásná obálka - jako všechny z této série. A příběh pecka. Netušila jsem, že mě tahle série úplně vtáhne. A teď hurá na Cress. Jsem zvědavá jak se to bude dál vyvýjet :-)

21.08.2018 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

fajn knížka, díky krátkym kapitolám se četla sama...

16.08.2018 4 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Námět super. Ale to zpracování?!? Nebavilo mě, že když už to začalo být trošku akční tak to autorka zabila těma opisama... Přemáhala jsem se to dočíst. Zrovna tuto knížku bych nedoporučila.

28.04.2018 2 z 5

Tajemství krve Tajemství krve J. T. Ellison

Vážně super napsaný thriller. Nenudila jsem se ani chvilku, stránky jsem otáčela, bylo tam napětí.. Tušila jsem některé věci ale ne všechno a hodně mě to bavilo. Taky přečteno v podstatě za 2 dny.

21.02.2024 5 z 5