alexis818 alexis818 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle byla fakt bomba. Přečteno za den, nedalo se přestat. Během čtení se ve mně vystřídala celá skála pocitu, hnusema znechucení konce. Fakt jsem to prožívala a ten konec, no prostě surové napsáno a já tleskám za takový výkon.

18.10.2020 5 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Zase naprostá krása. Příběh Tiggi vás nenechá v klidu a po téměř 6oostranach textu ani nechcete aby byl konec. Moc se těším na další sestru Electru.

17.10.2020 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Opět skvělá paní Picoultova. Pěkně propracovaný příběh. O amisich jsem toho už dost přečetla díky paní castillo a je fakt zvláštní komunita. Vyprávění se trochu táhlo, ale jinak super.

10.10.2020 4 z 5

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

Opět skvělé čtení. Miluji toho hroznyho Sebastiana a vlastně všechny aktéry. Moc dobře propracovanou, moc se to autorům povedlo a ten konec, no už aby tady byl další díl.

04.10.2020 5 z 5

Růže a čokoláda Růže a čokoláda Teresa Simon (p)

Nádherný příběh z Drážďankde stojí růžová vila, kterou zdědí Anna keplerova a najde v růžových záhonech starou krabici plnou vzpomínek na životy tři žen, které tam žíly. Úžasné čtení.

03.10.2020 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Čtu pana Weavera od prvního díla vidím,že dělám dobře.Tento díl byl po předchozím Bez slitování opět velice napínavý,čtivý a nenechal mě na pokoji,dokud jsem nedočetla.Super,moc se mi to líbilo a těším se na další.

29.09.2020 5 z 5

Paranoia Paranoia Lisa Jackson

Docela slušná Lisa,ale umí i lépe.Trochu zklamání.

29.09.2020 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

No,tak to bylo hodně dobré.Psycho,které nemělo chybu.Od začátku do konce vás kniha nepustí a všechno,co si během čtení myslíte,že by to tak mohlo být,tak na konci zjistíte,že všechno úplně jinak skončí.Mohu s radostí doporučit.

29.09.2020 5 z 5

Olivovník Olivovník Lucinda Riley

Dávám čtyři,protože Lucinda má mnohem zajímavější děj ve svých ostatních knihách.Přesto hodnotím dost vysoko,ona prostě umí tak skvěle vylíčit přírodu i člověka s jeho náladami,že se čtenář opravdu dokáže vžít do prostředí a vcítit do člověka.To umí jen málo spisovatelů.Její série Sedm sester nemá chybu atak ji odpouštím tento počin,který považuji asi za nejslabší z jejích knih.

19.09.2020 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Napínavé čtení od začátku do konce.Moc se mi to líbilo,člověk to zhltne jako malinu,protože se nedá přestat.Opravdu doporučuji.

15.09.2020 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Skvělé,opět skvělé počteníčko od úžasné Lindy,která prostě umí.Už aby vyšel další díl.

15.09.2020 5 z 5

Skleněný oceán Skleněný oceán Lauren Willig

Příběh,který vás unáší na lodi Lusitania během 1.sv.v. a na vlnách oceánu vypráví smutný osud lidí,kteří se tam ocitli plni nadějí a nových zítřků.Hezké čtení.

15.09.2020 4 z 5

Vlak pro děti Vlak pro děti Viola Ardone

Moc zajímavá kniha.Očima osmiletého kluka a stejnýma očima padesátiletého muže prožíváme jeho příběh.Nejsou tam žádné velké zvraty a dramata a přesto mě hodně chytla za srdce a donutila k zamyšlení.Konec byl pro mě hodně dojemný.Za mě super.

05.09.2020 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Velmi dobré čtení,tento díl se mi líbil víc než první,ale celkově hodnotím za pět hvězd.Líbil se mi nápad s čarodějnictvím a to tajemno,takže ano dobrá série.

05.09.2020 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Jo,tak bylo to docela dobré,ale Bolton umí rozhodně líp.přesto jsem hned vzala druhý díl a ten je o mnoho lepší.

29.08.2020 4 z 5

Zapomenuté dívky z Paříže Zapomenuté dívky z Paříže Pam Jenoff

Opět kvalitní dílo od mé oblíbené autorky.Moc hezké a obohacující čtení.Byla to hrozná doba,budme rádi,že ji nemusíme žít.A těm ženám,které nasazovaly své životy v odboji ,patří dík.

22.08.2020 5 z 5

Za tebou Za tebou Sibel Hodge

Velmi čtivý příběh,i když velice průhledný.Ale mně to nevadilo,moc pěkně se četlo.Ráda si přečtu i další knihy,jestli budou.

14.08.2020 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Tak tohle byla pecka.Pro mě zatím nejlepší díl ze všech tří.Napínavé od začátku do konce,opravdu se nedalo odtrhnout.Jen tak dál.

14.08.2020 5 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Na tuhle knihu jsem se dost těšila,problematika 2.sv.v.mě zajímá,ale něco mi tam nesedělo.Nevím sama,jak to upřesnit,ale asi to bylo v tom samém zpracování.Je fakt,že když dočtete,pak vás to nutí se zamyslet,co kostlivci schovaní tak dlouho ve skříni,udělají jak s jednotlivci,tak s celými rodinami.No,prostě,k zamyšlení ano,ale vrátit se k tomuto dílu ne.

09.08.2020 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

V pořadí již třetí kniha z vynikající série a opět na výbornou.Tohle já opravdu můžu a hodně si to užívám.Temná tajemství z minulosti,do toho hodně napětí a máme tady super čtenářský zážitek.Těším se na další díl.

09.08.2020 5 z 5