alexis818

StřepyStřepyMichael Robotham

Jeden z nejlepších thrilleru, které jsem četla. Na bezmála 600 stranách se odvíjí skvělé napsaný a hodně napínavý příběh, který vás nenechá vydechnout. Prostě super čtení.

02. prosince

Milostný dopisMilostný dopisTracy Rees

Moc krásně počtenícko. Krásný prociteny příběh, který lehce plynul, přesto jsem musela číst, číst a číst. Toto se velmi povedlo.

28. listopadu

Obr z mlhyObr z mlhyJérôme Loubry

Autorovo Útočiště nemělo chybu, z této knihy jsem trochu na rozpacích. Bylo to hodně čtivé a zároveň mě to lehce matlo. Ale autor umí a proto se těším na jeho další počin.

27. listopadu

Katova dcera a Rada dvanáctiKatova dcera a Rada dvanáctiOliver Pötzsch

Sedmé setkání s katovskou rodinou a opět skvělý díl. Čtenář se ani chvilku nenudí. Dej je nabitý událostmi a opravdu napínavý. Ostatně jako v předchozích dílech. Tahle série je opravdu vynikající.

22. listopadu

Krvavé skládankyKrvavé skládankyNadine Matheson

Jo, tak to se jako prvotina, docela povedlo. Myslím, že autorka má výborný potenciál. Závěr knihy slibuje pokračování, to si ujít nenechám. Za mě doporučuji.

17. listopadu

Tajemství na kůžiTajemství na kůžiAlka Joshi

Velmi pěkné čtení. Hodně zajímavý pohled na Indii vroce 1955.Prac taterky henou je tke hodně zajímavá. Příběh také hezký. Jak vidno není co vytknout a tak vřele doporučuji a budu se těšit na pokračování.

14. listopadu

Malá tajemstvíMalá tajemstvíJennifer Hillier

Moc pěkné. Mně se to líbilo moc. Velice čtivé napsáno. Budu se těšit na další díla této autorky.

11. listopadu

ZaříkávačkyZaříkávačkyEmanuela Valentini

Moc pěkné, líbilo se mi to. Bylo to zajímavé čtení a velmi smutný příběh. Za mě doporučuji.

10. listopadu

Zemřu o VánocíchZemřu o VánocíchT. Cohen (pseudonym)

No, tak tohle bylo super. Naprosto neodlozitelna kniha. Povedlo se to moc. Děkuji autorce za úžasné čtení a těším se na další její díla.

01. listopadu

Nefritová lilieNefritová lilieKirsty Manning

Nádherná kniha, plná velkého citu, bolesti a lásky. O válce mezi Čínou a Japonskem jsem dosud mnoho nevěděla, ale tato kniha mě o nové poznatky obohatila. Druhou sv. válku známé spíše jen z Evropy, ale byla hrozná všude. Knihu velmi doporučuji.

Žena v našem doměŽena v našem doměAndrew Hart

Dost dobrý, čtivý a na konci překvapivě.

Poslední knihkupectvíPoslední knihkupectvíMadeline Martin

Opravdu nádherný příběh. O lásce ke knihám, o naději o lidské sounáležitosti. Prostě krása, z dojetí jsem měla husí kůži. Moc doporučuji.

S pocitem vinyS pocitem vinyKeri Beevis

Příběh moc hezky, četlo se to dobře, ale autorka potřebuje vytrubit svůj styl. Je to debut, tak uvidíme co dál.

NalezenecNalezenecStacey Halls

Pěkně čtení. Autorka moc hezky vykreslila Londýn 18.stoleti a rozdíly mezi chudými a bohatými. Navíc krásná obálka.

Dům, ve kterém jsme vyrůstaliDům, ve kterém jsme vyrůstaliLisa Jewell

Velmi zajímavý příběh jedné rodiny, která má mnoha tajemství. Dávám čtyři, protože knihy předešlé od této autorky byly pro mne lepší. Ale doporučuji.

Matčin hrobMatčin hrobLisa Regan

Tak tohle nemělo chybu. Super, nejlepší ze zatím tři dílů, které jsem četla. Úroveň je nasazena hodně vysoko, tak se moc těším na další díl.

Klikatá cestaKlikatá cestaBrian Freeman

Opět moc pěkná krimi. Čte se opravdu hezky. A máme otevřený konec, tak honem další díl.

Marta spíMarta spíRomy Hausmann

Dávám čtyři. Nebylo to špatně, ale dost složité napsané. Mně se to líbilo, ale myslím, že pro méně zkušeného čtenáře to bylo těžko uchopitelne. Přesto dost dobře psycho.

Vinařova ženaVinařova ženaKristin Harmel

Krásná kniha, krásná a moc smutná. Paní Harmel opravdu umí, přečetla jsem od 3dostopne knihy a moc si preju další její dílo.

Tajemství krveTajemství krveJ. T. Ellison

Moc krásně počtení. U této knihy není co vytknout. Napínavé, čtivé napsané a vše do sebe zapadající. Skvělé.

PersonaPersonaMaxime Girardeau

Tak já prostě musím dát plný počet. Příběh mě opravdu strhl a nemohla jsem přestat číst. Je tedy pravda, že zacetek byl velmi rozpačitý, ale jak se později ukázalo, tak potřebný. Jako debut, vynikající.

Osudný pádOsudný pádChristina McDonald

Silný příběh. Rodinné drama s koncem, který vás rozbreci. Moc se mi to líbilo.

NezvěstnáNezvěstnáT. J. Brearton

Dost se mi to líbilo. Hezký napsaný, dobrodružný příběh o odvážné ženě. Doporučuji.

PacientPacientJasper DeWitt

No, tak tohle bylo něco. Příběh vás nenechá v klidu dokud nedoctete. Na prvotinu dobrá práce, vadil mi jen ten konec. Ale je zase pravda, že vedl k zamyšlení. Jestli pan spisovatel ještě něco napíše, ráda si to přečtu.

Pařížská švadlenaPařížská švadlenaNatasha Lester

Kniha byla krásná, ale rozhodně nepřekonal Skříň plnou Diora. Přesto jsem dala plný počet, protože autorka prostě umí.

Pořád jsem tadyPořád jsem tadyMcGarvey Black

Moc hezky propracovaný příběh. Od počátku bylo vše jasné, ale přesto napínavé a čtivé. S klidem doporučuji.

Křídla ve větruKřídla ve větruSue Monk Kidd

Zajímavá kniha že smutného období otrokarstvi, Jižní Karolína. Vyprávění Drobka i Sarah se mi líbilo. Bylo tam hodně hlubokých myšlenek, hodně smutnychchvil a naději. Kniha tužeb se mi ale líbila víc.

Sladké zapomínáníSladké zapomínáníKristin Harmel

Moc krásná kniha. Spisovatel in styl psaní mám moc ráda. Její knihy vytáhnou a nepustí. Super, doporučuji.

Maminčin mazánekMaminčin mazánekSarah Flint

Velmi pěkný thriller. Jsem mile překvapená, pořídím si i další knihy autorky. Příběh byl čtivý, graduji i, drsný a konec super.

Dětské dušeDětské dušeAngela Marsons

Opět výborná Angela, jen jsem v této knize tak něco postrádal. I tak ale vysoká látka ctivosti. Budu se těšit na další setkání se svéráznou Kim.