alexis818 alexis818 komentáře u knih

Byt nad Seinou Byt nad Seinou Kelly Bowen

Moje oblíbené téma.Pribeh krásný,bylo tam vše,válka,láska,odvaha,strach...Kniha byla krásné napsaná.

09.10.2022 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Velmi pěkné pokračování.Skvele se čte,pobavíte se a užijete si velkého napětí.Moc se těším na další díl.

07.10.2022 5 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

No,tak to se autorovi opravdu hodně povedlo.Nedalo se odložit a pro mě snad ještě lepší než Útočiště a to tedy bylo taky něco.Jen ať píše,chci od něj číst úplně všechno.

04.10.2022 5 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

Autorka opět nezklamala.Kniha dobrá,napínavá,překvapivá,čtivé.

02.10.2022 5 z 5

Než nastanou deště Než nastanou deště Dinah Jefferies

Hezký,zajímavý příběh z Indie ve 20.letech min .st.Oproti ostatním knihám této autorky,kterou mám moc ráda trochu slabší.

30.09.2022 4 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Velmi dobře,asi zatím nejlepší,co jsem od autora četla.On opravdu umí překvapit,ve svém oboru je Mistr.

27.09.2022 5 z 5

Zimní slib Zimní slib Rosie Goodwin

No,tedy,to byla Nádherná kniha.Prekrasne se četla a byla hezky napínavá.Skoda,že u nás není přeloženo více knih od této autorky.Cetla jsem i Přístav naděje a to bylo taky moc pěkné.Tesim se na další díl této série.

23.09.2022 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Skvělé,naprosto dokonale.Jsem nadšená a moc se těším na pokračování.Takova bichle a mně se nechtělo ty lidi vůbec opustit.Autorum se to opravdu povedlo.

20.09.2022 5 z 5

Dům pod jasany Dům pod jasany Stuart Neville

Tak to bylo docela hustý.Obe linie byly velmi čtivé a příběh se mě hodně dotknul.Doporucuji.

16.09.2022 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Tak tohle byl super díl,opět skvělé,napínavé čtení.Weaver prostě nezklame.

13.09.2022 5 z 5

Dítě války Dítě války Renita D´Silva

S chutí dávám plný počet,protože ta kniha byla Nádherná,tak plná citu,že mě donutila k pláči.Krasne popsána Indie tehdejší doby.Proste nádhera.

09.09.2022 5 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Naprosto skvěle,nemám co kritizovat.Priznam se,že jsem měla trochu obavy začít číst tuto knihu,protože mám přečteno celou sérii Katovy dcery a ta byla nepřekonatelná.Jsem ráda,že si autor zachoval velmi vysokou látku a rozhodně nezklamal.Moc se těším na další díl.

06.09.2022 5 z 5

Přístav naděje Přístav naděje Rosie Goodwin

Čekala jsem spíše červenou knihovnu,ale ne,byl to moc pěkný příběh a já si čtenářský rochnila.

04.09.2022 5 z 5

Stíny Osvětimi Stíny Osvětimi Marion Pauw

Jak válka a koncentrační tábor může ovlivnit životy ještě dlouho po válce.Zajimave zpracované,líbilo se mi to.

01.09.2022 4 z 5

Ted Bundy, vrah po mém boku Ted Bundy, vrah po mém boku Ann Rule

Velmi propracované a také dost náročné čtení.Jsem ráda,že jsem mohla číst o takové zrude a nahlédnout do této problematiky.

25.08.2022 4 z 5

Malířka z Benátek Malířka z Benátek Rhys Bowen

Moc pěkný příběh.Popisy Benátek úchvatné,jako by jste tam zrovna byli.Kniha pohladí po duši.

19.08.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

No,velmi dobře.Je pravda,že tak polovinu knihy se nic moc neděje,ale druhá půle to dostatečně vyváží.Spisovatel píše velmi inteligentně,takže za mě ano.

16.08.2022 4 z 5

Dědictví války Dědictví války Anika Scott

Nepochybně zajímavé téma,ale to zpracování se prostě nepovedlo.

12.08.2022 3 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Kniha se mi líbila,dobře napsaná,čtivé,napínavá a vypadá to na pokračování.Super.

09.08.2022 4 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

To bylo opravdu moc dobře čtení.Nevyhledavam tato témata,kdy se jedná o obchod se zbraněmi ,ale bylo to opravdu neskutečně čtivé a napínavé,že se nedalo přestat,těším se na další díl.

07.08.2022 5 z 5