alexis818 alexis818 komentáře u knih

Krvavá hraběnka Krvavá hraběnka Linda Lafferty

Krásná,čtivá a napínavá četba,moc se mi líbila.Doporučuji.

09.03.2015 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Tak tahle kniha mě moc nevzala,po přečtení Levharta a Sněhuláka slabý průměr.Hodně hluchých míst a zmatený chaotický konec.

09.03.2015 2 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Výborná kniha.moc se mi líbila.líbí se mi styl psaní této autorky,takže mě zatím její knihy nezklamaly.Doporučuji.

24.01.2015 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Moc se mi tato kniha líbila,cítila jsem to správné mrazení,které by u tohoto žánru mělo být.Opravdu doporučuji.

17.01.2015 5 z 5

Dědictví Lauensteinů Dědictví Lauensteinů Ricarda Jordan (p)

Od této autorky jsem četla jako první Ranhojičku,ta byla super,proto mi možná tento rytířský román připadal tak trochu zdlouhavý a chvílema až nudný,ale určitě si přečtu i díl druhý.Ale příběh to byl hezký.

12.01.2015

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Právě dočteno.a.mohu říci,že jedním dechem,konec byl úžasný,strhující,napínavý.Doporučuji.

12.01.2015 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Vynikající pokračování Vraní dívky a musím říct,že i mnohem lepší.Autoři opravdu dobře propracovali psychologii postav.Konec tohoto dílu mne opravdu překvapil a tak se už nemohu dočkat dílu závěrečného.

04.01.2015 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Právě jsem dočetla a musím říct,že tak silnou a bravurně vypracovanou knihu jsem snad ještě nečetla.Jsem naprosto zahlcena pocity,které se tak těžko popisují.Moc děkuji autorce za toto dílo.které se postará o to,aby hrůzy,které člověk dokáže udělat člověku nebyly zapomenuty.Opravdu doporučuji.

01.01.2015 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Výborná kniha,čtivá,napínavá,naprosto mě vtáhla do děje.Autorka píše skvěle a její styl mi moc vyhovuje.Opravdu doporučuji.

30.12.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Právě dočteno,jsem naprosto nadšená.Pan Green to vážně umí.Dostal mě tam,kam chtěl-semtam úsměv,pláč a hluboké zamyšlení se nad pomíjivostí života.

30.12.2014 5 z 5

Zimní palác Zimní palác Eva Stachniak

Vynikající román,jsem naprosto nadšena.Autorka se drží historických faktů a přitom čtenáře nenudí přílišným politikařením.Autorka napsala ještě pokračování osudů Kateřiny II Veliké s názvem Carevna noci,na tuto knihu až vyjde se moc těším.

28.12.2014 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Naprosto úžasné čtení.Mám přečtenou celou trilogii a mohu jen doporučit.

25.12.2014 5 z 5

Loutkář Loutkář Wolf Serno

Vynikající román,vůbec mne nezklamal,naopak potvrdil autorovy kvality.Příběh poučil.pobavil,vytvořil napětí.Už se moc těším na další díl.

25.12.2014 5 z 5