Noc, kdy zemřela

Je večer po svatbě Evie s Richardem a hosté se baví. Všichni, až na nevěstu. Evie se vykrade z oslavy, dojde k útesu vysoko nad mořem a skočí. Manžel, nejlepší kamarádka Rebecca i příbuzní jsou v šoku, ale někdo z přítomných ví víc. Odpověď na otázku, proč se krásná, bohatá a oblíbená Evie odhodlala k tak drastickému kroku, nehledá jen policie, ale především zdrcený Richard a Rebecca. Klíč k události se skrývá v Eviině minulosti. Je možné, že Evie nikdo z nich opravdu neznal? A kdo další, kromě mladé nevěsty, něco tají?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478374/big_noc-kdy-zemrela-yVq-478374.jpg 4.263
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Domino

The Night She Died, 2018

Kniha Noc, kdy zemřela

PetraCy

První a určitě ne poslední kniha této autorky... zajímavý děj od začátku až do konce...

quaaca
09. březnaodpad!

@justwoman, mluvíte mi z duše! Nechala jsem se k přečtení knihy nalákat díky vysokému hodnocení zde a jsem velmi zklamaná. Plytké čtení, vlastně taková červená knihovna. Takhle si thriller nepředstavuju. No co už, další knihu od této autorky číst nebudu.

JustWomen

Tak vysoká hodnocení a tak slabé čtení. Samé nezajímavé řeči, postavy, vše bylo tak předvídatelné. A změna chování Dominica na konci tomu dala korunu. Kniha opravdu jen pro nenáročné čtenáčky.

P3_tis

Toto byla první kniha, kterou jsem od autorky četla a byla jsem ohromena. Líbilo se mi jednotlivé uspořádání kapitol z pohled nevěsty a z pohledu její nejlepší kamarádky. Ale vůbec celkové propojení přítomnosti a minulosti a všech vztahů... a na konci přijde ten wow efekt, který u trillerů tak miluji.

Martiiiik

Kniha se mi velmi líbila... Byla moc napínavá, měla spád, mnoho zvratů, celkově zajímavý příběh.. Prostě přesně to, co od takové knihy chcete :-) Doporučuji všem a už teď se těším na další :-)

Jiparis

Skvělý příběh o přátelství a zradě. Nečekaný závěr.

Danago

Příběh kamarádek Rebeccy a Evie je vyprávěn z pohledu jedné i druhé ženy. Začínáme tragickou událostí, která se stala a vyprávěním se vracíme do různých časových období minulosti především Evie. Příběh vykresluje tak trochu zvláštní přátelství, lásku , zradu , závist i nenávist . Stránku po stránce vás děj dovede do nečekaného konce. Autorka je svými konci pověstná a vlastně každá její kniha hraje na překvapivý konec.
Přesto tato kniha byla pro mě slabší, řekněme , že téma nebylo až tak originální a asi už umím v autorce číst, takže jsem děj hodně předem odhadla.

Katania

Celkem průměrný psychothriller. Neurazí ale ani nenadchne.