alexis818 alexis818 komentáře u knih

Pod karmínovým nebem Pod karmínovým nebem Elizabeth Haran

Opravdu krásný příběh,který mi přikrášlil moc příjemné pocity.

07.06.2020 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Zajímavý pohled do země vycházejícího slunce a hlavně na život gejš.Všechno bylo super,jen některé pasáže byly opravdu zdlouhavé až mě příliš nebavily.Ale jsem opravdu ráda,že mě tato kniha neminula,člověk si rozšíří obzory.

31.05.2020 4 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Krásný příběh,i když ze začátku jsem se nemohla začíst.Jinak doporučuji.

31.05.2020 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

První počin z nové detektivní série a byla jsem spokojená.Chvílemi trochu roztahané,ale přesto to nutilo číst dál a to je vždy dobré znamení.Hlavní vyšetřovatelé velmi sympatické osoby se svým vlastním příběhem.a příběh sám byl velmi uvěřitelný a taky pěkně brutální.Takže ano,spokojenost a můžu vyhledat díl druhý.

26.05.2020 4 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

velmi dobré čtení,zajímavé a myslím.že i dost aktuální téma.Jednu hvězdičku ubírám jen proto,že to místy bylo zbytečně zdlouhavé.No,na zamyšlení to tedy je a ten konec mě prostě dostal.

21.05.2020 4 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Docela vydařený thriller.Bavilo mě ,jak autorka podrobila všechny aktéry příběhu psychologické sondě.Jen chvílemi trochu rozvleklé.

17.05.2020 4 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Krásné čtení,zatím nejhezčí ze tří přečtených.Naprosto mě strhla od prvních stránek.Těším se na další.

17.05.2020 5 z 5

Tetovač z Auschwitzu Tetovač z Auschwitzu Heather Morris

Jako všechny knihy na toto téma je to silný příběh o neskutečných krutostech,které se děly během 2.sv. v.Mrzí mě to,ale tentokrát musím napsat,že uchopení této lidské tragedie bylo poněkud neštastné.Ve vyprávění jako by něco chybělo,něco,co vás chytí za srdce.Asi to bylo,alespon pro mě,psané tak nějak povrchně.Jinak,samozřejmě,vždycky budu obdivovat lidi,kteří tuto hrůzu přežili i ty kteří nepřežili.Čest jejich památce.

13.05.2020 3 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Krásná kniha,tak mě uchvátila,že chci okamžitě druhý díl .Prostě skvělé čtení.

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Když jsem začala číst,tak jsem měla pocit,že jsem snad sáhla vedle,tak moc mě ten začátek nebavil.Pak jsem si řekla,že to snad nevzdám a udělala jsem dobře.Příběh se mnou tak zacloumal,že poslední třetinu knihy jsem doslova probulela.

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Pro mě skvělá kniha.Neokoukaný styl psaní,lidská vyšetřovatelka,která si okamžitě získala mé srdce.No a zápletka-hrozný,krutý příklad toho,co člověk dokáže člověku udělat i když si myslí,že tím pomáhá vědě.Silný příběh,který ve vás vyvolá silné emoce.

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Krásný druhý díl téhle ságy a zase velmi dobré čtení.Těším se na třetí.

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Tuto sérii miluju,mám přečteno vše a tento díl byl snad nejlepší.Od začátku do konce mě mrazilo a držela jsem Kate palce,aby to dala.Super čtení.

05.05.2020 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Tak tohle byla vážně jízda jaksepatří.Začnete číst a už prostě nemůžete přestat.Super.Těším na další dílo z pera tohoto autora.

05.05.2020 5 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

To bylo fajn počteníčko.Příběh sice průhledný,ale moc hezky a čtivě napsaný.Doporučuji.

29.04.2020 5 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Super kniha.Billyho jsem si doslova zamilovala a těžko so mi sním loučilo.Byl skvělý vypravěč.Příběh gradoval snad s každou stránkou a byl napsaný krásným stylem.Doporučuji všema deseti.

28.04.2020 5 z 5

Dívka na útěku Dívka na útěku Joanna Rees

Velmi hezké čtení.Příběh jednoduchý,odpočinkový.Dobře se to četlo a mohu doporučit.

28.04.2020 4 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Přenádherná kniha.Jedna z nejlepších,co jsem kdy četla.Popisy krásné přírody na Aljašce vás nutí tu krásnou a krutou krajinu poznat na vlastní oči.Příběh sám byl velmi silný a mě dohnal k slzám.Velmi doporučuji.

28.04.2020 5 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

Super,musím napsat,že knih s touto tematikou jsem četla opravdu hodně a některé mi splývají v jeden krutý,neskutečný osud mnoha lidí.Tato kniha se mnou opravdu hnula a hluboce mě zasáhla.O osvětimském nevěstinci pro kápy jsem opravdu ještě nikde nečetla a zase se ukázalo,jak krutý nejen v ponižování byl holocaust.Kniha je napsána tak,že její drsné popisy mi nedaly ani spát.Vzhledem k tomu,že je kniha založena na skutečném příběhu a je tam řešen ještě vnitřní boj matky a jejího syna,je pro mě toto dílo velmi zdařilé.

15.04.2020 5 z 5

Bez víry Bez víry Karin Slaughter

Už dlouho jsem nesáhla po knize od Karin a ani tentokrát nezklamala.Dobrá krimi.

12.04.2020 4 z 5