Pod karmínovým nebem

Maggie je štěstím bez sebe, když ji Patrik požádá o ruku. Jeho bohaté rodině je ale chudá nevěsta proti srsti a Patrikův otec sňatek pomocí intrik anuluje. Zoufalá Maggie opouští svého muže, odplouvá za prací na opačnou stranu kontinentu, aniž by tušila, že pod srdcem nosí Patrikovo dítě.

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439458/big_pod-karminovym-nebem-JIh-439458.jpg 4.646

Vydáno: , Alpress

Der Himmel über dem outback, 2019

Kniha Pod karmínovým nebem

Szilvia1
17. listopadu

Byla to moje první knížka od téhle autorky,a byl to velmi krásný příběh.příběh byl o přátelství a láske,ale i tom,jak se dva lidé mohou zamilovat,i když jsou z rozlišných společenských vrstvech(to už v dnešní době neplatí).Určitě jsi přečtu i jiné autorčiné knížky,je vidět,že Austrálií miluje.

Arsi

Příjemná oddychovka, pěkně se četla.

archivářka115

Kdo si chce odpočinout , tak je pro něj tato romance ideální. Předem jsem tušila, jak to dopadne a měla jsem pravdu. V budoucnu si od autorky zase něco přečtu.

laura

Příběh o hledání sebe sama, o zvratech osudu, náhodách, o bolesti i nečekaném štěstí. Za mě až moc předvídatelné, místy naivní, přesto čtivé a svým způsobem podmanivé. Líbilo se mi to, ale některé knihy této autorky se mi líbily o moc víc...

kacunka157

Kniha se mi cetla dobre, krasny pribeh... Pro romanticke duse idealni

pavla67

Nadherny pribeh, sem tam mi ukapla nejaka slza, skoda ze uz skoncil pokracovala bych dal.Myslim si,ze to je jeden z nejlepsich pribehu a tez se mi hodne libilo Divoke vody y ostatni knizky.Velmi doporucuji komu se libi romanticke pribehy

Mlsnákočka

Knihy o Austrálii mám ráda a Elizabeth Haran o ní umí dobře psát. Její vyprávění jsou poutavá, citlivá a bohatá na děj. Maggie musela ujít velký kus cesty, než se jí splnil její sen.

Elapheg

Pod karmínovým nebem je úžasná kniha. Dostal jsem chuť zase si něco přečíst od E. Haran a kniha Pod karmínovým nebem byla ještě zdařilejší než výtečné Zrádné útesy od ní. Maggie a Patrik se do sebe zamilují a vezmou se. Plánují společnou budoucnost, do toho ale zasáhnou Patrikovi rodiče, kteří jsou značně majetní a Maggie jako žena ze skromných poměrů jim nestojí ani za pohled. Maggie je donucena od Patrika odejít, po čase zjistí, že čeká Patrikovo dítě, ale nemůže se vrátit. Jak Maggie, tak Patrika čekají zlé časy a bolestné poznání a především Maggie si toho značně vytrpí. Kniha mě naprosto uchvátila a mohu říci, že Elizabeth Haran je zdatnou konkurentkou pro Jojo Moyesovou, či Kate Mortonovou, či další autorky. Romantika je tu také, ale je to především dramaticky příběh všech hlavních protagonistů, přesto však reálný. Potkají se ještě Maggie a Patrik a co jejich dítě??? Mají ještě šanci na společnou budocnost a hlavně dozví se tu nejdůležitější pravdu z ještě jiné tragédie, kterou nemohu zmiňovat??? Pod karmínovým nebem doporučuji všem romantickým duším. Je to neobyčejný příběh o lásce, zradě, úkladech a lidské zlobě, ale také o přátelství a morálních zásadách. Bylo mi potěšením knihu číst, dávám pět hvězd a doporučuji. :-)